Pá 29.4.11 18:15 zzPODVI Tutto bene A Modrý Svině A   (HL6G)
Pá 29.4.11 19:30 zzPODVI Pyjavíce FK Čelzí   (HL6F)
Út 10.5.11 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Komtupapa   (HL5D)
Út 10.5.11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Exact FC A   (HL7B)

15. 6. 11 18:15 zzPODVI Serval KPKS Restaurace U Pecků B 11. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, kde více šancí měla Restaurace, která nedala z několika příležitostí. Ke konci rozhodčí neuznal branku z výkopu pro faul na brankáře. Ivan Haco, Pavel Staněk
Serval KPKS Restaurace U Pecků B
Miroslav Samec – Marek Daněček, Martin Daněček, Martin Jirout, Jiří Kadlčík, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek vs Petr Novotný – Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Karel Tureček, Pavel Vacek, Pavel Vičan
12. Karel Tureček
8. 6. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Namo FC 10. 2:4 (1:2)
Snaha obou mužstev zakončit byla vysoká. Gólové šance vznikaly po chybách obrany. Namo byli důraznější v zakončení a využili všech svých hráčů v poli. Týmu domácích už nezbylo mnoho času na vyrovnání či výhru.
V hostujícím týmu byl druhým střelcem branky Bambas, ale jeho registrace ještě není zanesena do systému, a tedy byla branka prozatím připsána kapitánovi Krpatovi. Pozn.red.
Jan Holý, Oldřich Hottmar
Restaurace U Pecků B Namo FC
Pavel Vacek – Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Karel Tureček, Aleš Vašíček, Pavel Vičan vs Jan Kneissl – Vlastimil Duchek, Michael Jakubův, Miroslav Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
25. Jan Krejčí
57. David Mikoláš
10. Tomáš Zalabák
11. Miroslav Krpata
34., 59. Michael Jakubův
26. 5. 11 19:30 ZAK Restaurace U Pecků B Killing power FC 8. 2:0 (0:0)
Domácí měli trvalou převahu a to se projevilo i v poli. Hosté odpovídali nebezpečnými protiútoky. Vladimír Anev, Milan Paclík
Restaurace U Pecků B Killing power FC
Petr Novotný – Josef Divíšek, Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Lukáš Seiler, Pavel Vičan vs Jan Hrdina – Pavel Bočan, Jiří Černý, Petr Jančík, Petr Kovařík, Petr Mlateček, Daniel Preis
59. Pavel Vičan
60. Josef Divíšek
18. 5. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Ya Basta! B 7. 3:1 (0:1)
První poločas přinesl marnou snahu domácích o vstřelení branky. Naopak hosté byli směrem dopředu daleko nebezpečnější a po rohovém kopu se ujali vedení. Poté neproměnili ještě dvě gólové šance a domácí začali trestat. Na výhru jim stačilo zabrat deset minut na začátku druhé půle. Po hezkých kombinacích otočili vývoj zápasu a výsledek si již pohlídali. Jiří Allram, Jiří Novák
Restaurace U Pecků B Ya Basta! B
Pavel Vacek – Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Karel Tureček, Pavel Vičan vs Jan Fiala – David Hána, David Matras, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý
32., 35. Petr Kovařík
34. David Mikoláš
27. OG
11. 5. 11 19:30 zzPODVI Tatarský biftek Restaurace U Pecků B 6. 0:3 (0:0)
Klidný zápas, ve kterém vyhrál techničtější tým. Lukáš Müller, Jan Jakimeczko
Tatarský biftek Restaurace U Pecků B
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Patrik Kubišta, Martin Lukšík, Jiří Šmejc, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Pavel Vacek – Vratislav Blecha, Petr Kovařík, Jan Krejčí, Petr Novotný, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Pavel Vičan
38. Petr Kovařík
49. Martin Oulehla
56. Petr Novotný
4. 5. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Credit Praha FC 5. 7:4 (3:0)
V první půli jednostranné utkání. Po poločase se hosté zvedli a snažili se domácí trápit. Václav Teller, Josef Skopal
Restaurace U Pecků B Credit Praha FC
Petr Novotný – Vratislav Blecha, Josef Divíšek, Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Karel Tureček, Pavel Vacek, Pavel Vičan vs Filip Bouřil – Petr Flášar, Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Jiří Masluk, Petr Secký, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
14., 22., 50., 57. Karel Tureček
16., 38., 51. Josef Divíšek
33., 35. Miroslav Kopenec
44. Radomír Grünspan
58. David Lafek
27. 4. 11 19:30 zzPODVI Hells Bells 1.FC Restaurace U Pecků B 9. 2:12 (1:5)
Velmi pěkné, ale jednostranné utkání vyhráli i přes sympatickou snahu domácích hosté. Jiří Matzner
Hells Bells 1.FC Restaurace U Pecků B
Jiří Javůrek – Pavel Berka, Jiří Dědourek, Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Martin Koula, Lumír Němčák, Miroslav Štěpánek vs Roman Potměšil – Josef Divíšek, Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Petr Novotný, Martin Oulehla, Karel Tureček, Pavel Vacek, Pavel Vičan
44. Pavel Vacek
20. 4. 11 19:30 zzPODVI Jemné a Solené 1.FC Restaurace U Pecků B 4. 1:2 (0:2)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Jemné a Solené 1.FC Restaurace U Pecků B
Petr Slavíček – Ivo Bartoň, Jiří Chvatík, Tomáš Hrubý, Hynek Moravec, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta vs Petr Novotný – Vratislav Blecha, David Mikoláš, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Karel Tureček, Pavel Vičan
38. Pavel Schneider 3. Pavel Vičan
21. David Mikoláš
13. 4. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Tajfun AC 3. 4:2 (2:1)
Svižné utkání se zaslouženým vítězstvím Restaurace, která měla ve svém středu výraznější individuality. Voldán
Restaurace U Pecků B Tajfun AC
Martin Oulehla – Vratislav Blecha, Josef Divíšek, Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Roman Potměšil vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, Jan Menhard, Libor Musil, Josef Novák, Aleš Vavřík
9. Petr Kovařík
34. Vratislav Blecha
52. Jan Krejčí
22. Petr Dvořák
54. Libor Musil
6. 4. 11 19:30 zzPODVI Stýbla Ďáblic Restaurace U Pecků B 2. 2:3 (1:2)
Nervózní utkání, ke konci hodně nefér zákroky a zbytečné emoce. Zvítězil šťastnější. Hubert Prášek
Stýbla Ďáblic Restaurace U Pecků B
Matěj Těžký – Michal Bartůněk, Lukáš Chytil, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Jan Jehlička, Jan Mach, Roman Štochl, Martin Těžký, Miroslav Weiner vs Petr Novotný – Vratislav Blecha, Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Pavel Vičan
12. Jan Jehlička
38. Martin Těžký
14., 27. Petr Kovařík
56. Roman Potměšil
30. 3. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Santovi Sobi 1. 3:3 (1:0)
Slušné utkání ve velkém tempu, kde domácí kontrovali vývoj i skóre do 55.minuty. Poté hosté předvedli drtivý finiš, když během pěti minut otočili z 0:2 na 3:2. Domácí pak alespoň z posledního útoku vyrovnali na spravedlivou remízu. Norman David, Róbert Chudovan