Po 4.4.11 18:30 HRAB3 Spirit bar FC B Poblióni FC   (HL4C)
Po 4.4.11 19:45 HRAB3 Tatra 04 Grinders FC   (HL4D)
Po 6.6.11 18:15 STOD Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Po 6.6.11 19:30 STOD Ruzyně 1995 AC Felix club   (HL4B)

15. 6. 11 18:30 HRAB3 Hells Bells 1.FC Ya Basta! B 11. 3:9 (2:2)
Po vyrovnaném 1.poločase hosté prokázali svou kvalitu a zaslouženě soupeře přehráli. Jiří Bůžek, Adam Nohavica
Hells Bells 1.FC Ya Basta! B
Jiří Javůrek – Pavel Berka, Petr Hloušek, Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Lumír Němčák, Jan Novák, Tomáš Pokorný vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Tadeáš Cirhan, David Hána, Robert Matras, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý
5., 26. Jan Novák
50. Pavel Berka
3., 9., 58. Antonín Pešík
35. Petr Michálek
40., 43., 59. Tadeáš Cirhan
47., 54. Mikuláš Čimbura
8. 6. 11 17:00 DEKAN Ya Basta! B Tajfun AC 10. 3:1 (1:1)
Hráči Ya Basta! se nenechali rozhodit brzy inkasovanou brankou a zápas nakonec dovedli do vítězného konce. Ondřej Hromádka
Ya Basta! B Tajfun AC
Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Tadeáš Cirhan, David Hána, David Matras, Robert Matras, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, Jan Menhard, Pavel Menhard, Libor Musil, Josef Novák, Aleš Vavřík
23. Mikuláš Čimbura
35. Jan Fiala
38. Tadeáš Cirhan
6. Libor Gvoždík
1. 6. 11 19:30 zzNOVOB Killing power FC Ya Basta! B 9. 2:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, v 1. poločase i hodně emotivní. Jiří Fallada, Václava Kodytková
Killing power FC Ya Basta! B
Jan Hrdina – Pavel Bočan, Jiří Černý, Radek Fiala, Petr Jančík, Petr Kovařík, Miloš Krčmář, Petr Mlateček, Jan Mráz, Daniel Preis, Petr Tomáš vs Jan Fiala – Tadeáš Cirhan, David Hána, David Matras, Robert Matras, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý
21., 50. Radek Fiala 20., 57. Roman Veselý
28. Tadeáš Cirhan
33., 35. Petr Michálek
25. 5. 11 17:30 ARIT Ya Basta! B Stýbla Ďáblic 8. 2:3 (0:2)
Rozhodčí komentář neuvedl. Pavel Mařata, Juraj Kuka
Ya Basta! B Stýbla Ďáblic
Jan Fiala – David Hána, David Matras, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý vs Matěj Těžký – Lukáš Chytil, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Jan Mach, Martin Těžký, Miroslav Weiner
48., 56. David Hána 8. Stanislav Hradec
23. Miroslav Weiner
50. Lukáš Chytil
18. 5. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků B Ya Basta! B 7. 3:1 (0:1)
První poločas přinesl marnou snahu domácích o vstřelení branky. Naopak hosté byli směrem dopředu daleko nebezpečnější a po rohovém kopu se ujali vedení. Poté neproměnili ještě dvě gólové šance a domácí začali trestat. Na výhru jim stačilo zabrat deset minut na začátku druhé půle. Po hezkých kombinacích otočili vývoj zápasu a výsledek si již pohlídali. Jiří Allram, Jiří Novák
Restaurace U Pecků B Ya Basta! B
Pavel Vacek – Petr Kovařík, Jan Krejčí, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Karel Tureček, Pavel Vičan vs Jan Fiala – David Hána, David Matras, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý
32., 35. Petr Kovařík
34. David Mikoláš
27. OG
11. 5. 11 20:15 P3 Ya Basta! B Santovi Sobi 6. 1:6 (0:2)
Pohledné utkání s jednoznačnou dominancí hostů.
Ya Basta! B Santovi Sobi
Jan Fiala – David Hána, David Matras, Robert Matras, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý vs Jan Pekárek – Ondřej Chlebuch, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Vojtěch Kučera, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Roman Vyskočil
45. Petr Michálek 10. Martin Sekáč
24. Lukáš Garreis
35., 58. Roman Vyskočil
51. Vojtěch Kučera
60. Ondřej Chlebuch
4. 5. 11 18:30 HRAB3 Tatarský biftek Ya Basta! B 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kterému by více slušela remíza. Rozhodl však štastný odraz míče, který se dostal do branky mužstva Ya Basta! B. Vítězem tedy tým Tatarský Biftek. Karel Bachrony, Martin Ořešník
Tatarský biftek Ya Basta! B
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Jiří Šmejc, Martin Zima vs Robert Matras – Jan Fiala, David Hána, David Matras, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý
38. Jiří Šmejc
42. Zdeněk Koutník
31. Petr Michálek
20. 4. 11 18:15 zzPODVI Ya Basta! B Serval KPKS 4. 2:3 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Ya Basta! B Serval KPKS
Jan Fiala – Tadeáš Cirhan, David Hána, David Matras, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý vs Miroslav Samec – Marek Daněček, Martin Daněček, Martin Dejmek, Martin Jirout, Jiří Kadlčík, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Jakub Vítek
12. Roman Veselý
39. Martin Veselý
17. Marek Daněček
46. Jiří Kadlčík
55. Jan Kuchařík
13. 4. 11 17:45 ZAK Credit Praha FC Ya Basta! B 3. 1:3 (0:2)
Dvacet minut hrála Ya Basta pouze v pěti, srdnatě se však bránila tlaku soupeře. Po příchodu dalšího hráče se rychle ujala vedení, které do poločasu ještě navýšila. Ve druhém poločase se Credit snažil o změnu skóre, na jeho snížení ale Ya Basta okamžitě zareagovala dalším gólem a vedení už si nenechala vzít. Josef Dufek, Petr Buchta
Credit Praha FC Ya Basta! B
Filip Bouřil – Jan Diviš, Petr Flášar, Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Jiří Masluk, Petr Secký, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Jan Fiala – David Matras, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý
50. Jakub Kolařík 24. David Matras
26. Petr Michálek
51. Antonín Pešík
6. 4. 11 17:00 zzPANK1 Ya Basta! B Namo FC 2. 5:1 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Petr Pekár, Jiří Sudek
Ya Basta! B Namo FC
David Hána – Tadeáš Cirhan, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý vs Jan Kneissl – Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Miroslav Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
7., 23. Petr Michálek
8., 58. Martin Veselý
32. Tadeáš Cirhan
24. Filip Dvořák
30. 3. 11 17:45 STER1 Jemné a Solené 1.FC Ya Basta! B 1. 5:2 (2:0)
Utkání odpovídalo začátku sezony. Nebýt výborného výkonu golmana Fialy, výsledek byl mnohem vyšší. Ivo Bronec, Pavel Skála
Jemné a Solené 1.FC Ya Basta! B
Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Hynek Moravec, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta vs Jan FialaDavid Hána, David Matras, Antonín Pešík, Jan Ramba, Roman Veselý