Pá 6.5.11 19:00 P3 Gumídci Méďové FC Démoni   (HL4D)
Pá 6.5.11 20:15 P3 Kumpáni Sloni na Pobřeží A   (HL4D)
Pá 20.5.11 18:15 zzNOVOB Real Prd Tatra 04   (HL4D)
Pá 20.5.11 19:30 zzNOVOB Pražská esa Spajta 1905   (HL8I)
St 8.6.11 19:00 P3 Viktoria Bítovská VET A Estudiantes VET B   (VL4B)
St 8.6.11 20:15 P3 Demoliční četa Sloni na Pobřeží A   (HL4D)

16. 6. 11 19:30 DEKAN Sorry FC Blesk VK A 11. 10:4 (5:2)
Chvíli se zdálo, že Blesk bude lepším týmem i přesto, že hrál v 5. Nicméně FC Sorry se vzchopil a dotáhl utkání do jednoznačného konce. Petr Štěpánek, Zdeněk Záluský
Sorry FC Blesk VK A
Pavel Škirda – Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Ondřej Procházka, David Rozvald, Jakub Sochor, Radek Taške, Petr Vtípil vs Jan Průcha – Petr Balcar, Jaroslav Beran, Jindřich Ludmila, Jakub Pospíšil, Jaroslav Výborný
55. Jaroslav Beran
10. 6. 11 18:00 ZAK Pivušky FC Sorry FC 10. 1:6 (0:3)
Jednoznačný průběh utkání, hosté byli od začátku od konce lepší a zaslouženě vyhráli. Antonín Tichý, Břetislav Svoboda
Pivušky FC Sorry FC
Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer vs Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Ondřej Procházka, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil
45. Jan Vimer 3., 36. Jiří Kouřimský
26., 50. Ondřej Procházka
28., 46. Jakub Sochor
2. 6. 11 19:30 MIKU2 Sorry FC Bandidoz 9. 1:5 (0:2)
Kuriozní branka padla již na začátku utkání, kdy skóroval brankář přes celé hřiště. Zvršení přinesla poslední minuta, kdy padl gól vlastní. Jiří Šourek, Bořivoj Kopečný
Sorry FC Bandidoz
Petr Vtípil – Jiří Kouřimský, Michal Mertl, David Rozvald, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs František Vógl – Martin Dittrich, Jaroslav Jakubec, Tomáš Vachek, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník, Tomáš Zelenka
42. Vilém Svoboda 55 Michal Mertl 10. František Vógl
25., 45. Ondřej Zahradník
50. Jaroslav Jakubec
60. OG
26. 5. 11 18:15 zzANG Terasy KFC A Sorry FC 8. 0:2 (0:1)
Zápas průměrné úrovně pro sebe rozhodli taktičtěji hrající hosté. Matouš Novosad, Ondřej Kubíček
Terasy KFC A Sorry FC
Jiří Trop – Dušan César, Petr Havlíček, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Jiří Kouřimský, Pavel Lebeda, Michal Mertl, Pavel Škirda, Jakub Sochor
4. Pavel Lebeda
19. 5. 11 18:15 BECH Sorry FC Speciál Bráník A 7. 5:2 (3:0)
Hosté si v prvním poločase nedokázali poradit s obranou domácích. V druhé půli se jejich hra s výměnou gólmana zlepšila, gólové manko však již dotáhnout nedokázali. Jan Zachariáš, Jakub Rybníček
Sorry FC Speciál Bráník A
Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Pavel Škirda, Jakub Sochor vs Jan Ropický – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Freika, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Tomáš Nováček, Martin Palacký
3., 28. Jakub Sochor
7. Jiří Kouřimský
38. Pavel Škirda
55. Petr Vtípil
40. Jan Ropický
56. Vitalii Cozlov
5. 5. 11 18:15 BECH Víťazný február FK Sorry FC 6. 3:3 (3:0)
Vyrovnané utkání, kdy každému týmu patřil jeden poločas. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Antonín Holec, Ondřej Sopr
Víťazný február FK Sorry FC
Jiří Jansa – Tomáš Balcar, Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Petr Kostelka, Michal Vrátný vs Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Ondřej Procházka, Pavel Škirda, Jakub Sochor
19., 27. Petr Kostelka
28. Šimon Bercha
37., 48. Jakub Sochor
51. Ondřej Procházka
28. 4. 11 20:45 ARIT Motol FN Sorry FC 5. 3:2 (2:0)
Utkání hrané na dva herně uplně jiné poločasy. V prvním dominující tým FN Motol, který ovšem po přestávce uplně polevil a mohl se v závěru bát o výsledek.Nakonec však soupeř pouze korigoval a FN Motol se mohli radovat z vítězství. Aleš Mecner
Motol FN Sorry FC
Pavel Podrazil – Luboš Bouřil, Martin Budinský, Jakub Holý, Alexander Jász, Jiří Krejčík, Lukáš Nemetz, Štefan Vozár vs Petr Vtípil – Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Ondřej Procházka, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
6. Jakub Holý
12. Jiří Krejčík
42. Alexander Jász
49. Vilém Svoboda
58. Jiří Kouřimský
21. 4. 11 18:15 zzANG Sorry FC Polnohospodár Praha 4. 0:1 (0:0)
Velmi vyrovnaný zápas, který rozhodl krásným volejem do šibenice hráč hostí. Ladislav Švábenický
Sorry FC Polnohospodár Praha
Vilém Svoboda – Lubor Černohlávek, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Pavel Škirda, Petr Vtípil vs Jan Cerha – Jan Carda, Jiří Havle, Jan Kanta, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Vacek
43. Josef Patrovský
12. 4. 11 20:15 P2 Palouk SK Sorry FC 3. 1:7 (0:6)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Palouk SK Sorry FC
Miroslav Kudrna – Ondřej Balek, Jiří Basarab, Jan Blahož, Pavel Brejška, Ivan Kosour, Vlastimil Posejpal, Petr Schlosser vs Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške
47. Vlastimil Posejpal 3. Vilém Svoboda
8., 19., 24., 28. Jiří Kouřimský
15., 50. Michal Mertl
7. 4. 11 19:00 STER2 Sorry FC Dromedarians Praha 2. 0:6 (0:1)
Vyrovnané utkání, které nakonec věkově starší domácí prohráli velkým rozdílem, když si v průběhu druhého poločasu vybrali dvě slabší chvilky. Tomáš Mládek, Jan Uhlíř st.
Sorry FC Dromedarians Praha
Petr Vtípil – Marek Dvořák, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, Ondřej Procházka, Pavel Škirda, Vilém Svoboda, Radek Taške vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Vojtěch Zbranek
8. Michal Koval
37., 38. Vojtěch Zbranek
55., 56., 58. Martin Kožár
31. 3. 11 20:15 P2 Bohdalec PC Sorry FC 1. 1:0 (0:0)
Pěkné a čisté utkání s větším štěstím pro domácí. Miroslav Lauš, Ondřej Hlavata
Bohdalec PC Sorry FC
Patrik Ambrož – Jiří Čapek, Tomáš Hábl, Jan Lakomý, Gabriel Pintér, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Jiří Švejda, Martin Tomek vs Petr VtípilMichal Mertl, Ondřej Procházka, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda