Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 24.6.11 | 19:00 | TEMPO | Sloni na Pobřeží A Démoni | 11. | 2:2 |
St 8.6.11 | 20:15 | P3 | Demoliční četa Sloni na Pobřeží A | 10. | 1:3 |
Pá 3.6.11 | 20:45 | MIKU1 | Sloni na Pobřeží A Tatra 04 | 9. | 2:1 |
St 25.5.11 | 20:45 | MIKU3 | Výtržník HFC Sloni na Pobřeží A | 8. | 2:3 |
Pá 20.5.11 | 20:45 | MIKU2 | Scarface AC Sloni na Pobřeží A | 7. | 4:1 |
Pá 13.5.11 | 18:15 | zzNOVOB | Sloni na Pobřeží A Real Prd | 6. | 6:8 |
Pá 6.5.11 | 20:15 | P3 | Kumpáni Sloni na Pobřeží A | 5. | 4:2 |
Pá 29.4.11 | 19:15 | ZAK | Sloni na Pobřeží A Borussia Dortšpunt B | 4. | 2:2 |
St 13.4.11 | 17:00 | BECH | Homogen 1.FC B Sloni na Pobřeží A | 3. | 1:6 |
Pá 8.4.11 | 18:00 | ZAK | Sloni na Pobřeží A Gumídci Méďové FC | 2. | 2:0 |
Pá 1.4.11 | 19:00 | TEMPO | Grinders FC Sloni na Pobřeží A | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Scarface AC | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:20 | 18 |
2. | Kumpáni | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:24 | 16 |
3. | Homogen 1.FC B | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:32 | 13 |
4. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:22 | 13 |
5. | Tatra 04 | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:28 | 12 |
6. | Sloni na Pobřeží A | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:28 | 12 |
7. | Real Prd | 11 | 3 | 4 | 4 | 40:37 | 10 |
8. | Gumídci Méďové FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:21 | 10 |
9. | Démoni | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:33 | 9 |
10. | Demoliční četa | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:40 | 7 |
11. | Grinders FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:50 | 6 |
12. | Výtržník HFC | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:32 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 28.3.11 | 18:15 | MIKU2 | Felix club super Suprtechno (SVL2A) |
Po 28.3.11 | 19:30 | MIKU2 | V.S.P.S.V.S. Stará parta (HL6A) |
Po 28.3.11 | 20:45 | MIKU2 | Kehar Club FC Letná FC (HL3A) |
Po 11.4.11 | 18:00 | ZAK | Wyllitým SUP PFC Kodymka SUP A (SVL2A) |
Po 11.4.11 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders Arabská (HL5A) |
Po 11.4.11 | 20:30 | ZAK | Břewnow boys KMK Stará dáma (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamčík Jakub | 4 | 0 |
Brtník Marek | 10 | 1 |
Hereš Filip | 8 | 4 |
Krása Jakub | 9 | 2 |
Nádvorník Jan | 9 | 1 |
Polydor David | 11 | 1 |
Smrčina Radek | 1 | 1 |
Špivák Filip | 6 | 3 |
Tittelbach Matyáš | 9 | 5 |
Trska Adam | 11 | 11 |
Trska Jan | 10 | 0 |
Wang Xiaomin | 1 | 1 |