15. 6. 11 19:45 HRAB1 !nBev Tigers Kilba Praha 04 FK 10. 2:0 (2:0)
Kilba neproměnila ani vyložené šance a tak body berou angličtí rowdies.
Remigiusz Nowak – Camille Chentelauze-Yassine, Luc Yves Lahaije, Paulo Machado, Jakub Máchal, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell, Johannes Pollmann, Jaromír Staroba vs Jan Červenka – Martin Charvát, Ondřej Kolář, Martin Nentvich, Filip Sladký, Jan Starý, Richard Thoma
14. Paulo Machado
16. Jakub Máchal
8. 6. 11 18:30 HRAB3 Kilba Praha 04 FK Sváteční mančaft 9. 1:3 (0:1)
Pěkné a rychlé utkání s minimem faulů na obou stranách. Hattrickem zaujal Kubát z celku hostů. Gabriel Novotný, Miroslav Najman
Kilba Praha 04 FK Sváteční mančaft
Filip Sladký – Martin Charvát, Karel Horák, Ondřej Kolář, Jan Nohejl, Jan Starý, Richard Thoma vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Jan Procházka, Jiří Šiška, David Wackermann
37. Jan Nohejl 26., 42., 51. Ondřej Kubát
25. 5. 11 17:45 STER3 Vykutálený prasátka Kilba Praha 04 FK 8. 2:1 (2:0)
Průměrné utkání. Vladislav Nový
Vykutálený prasátka Kilba Praha 04 FK
Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Jan Lorenc, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Jan Červenka – Martin Charvát, Ondřej Kolář, Martin Nentvich, Jan Nohejl, David Sladký, Filip Sladký, Jan Starý, Richard Thoma, Jakub Vít
7. Petr Mareš
26. Ivo Zábranský
57. Martin Charvát
18. 5. 11 20:15 STER2 Prohibice FKK Kilba Praha 04 FK 7. 4:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, hosté doplatili na neproměňování šancí. Rozhodčí se nedostavil.
Prohibice FKK Kilba Praha 04 FK
Milan Dostál – Tomáš Brát, Stephan Brunner, Jan Calta, Ondřej Calta, Jiří Češka, Martin Dostál, Tomáš Kocán, Jakub Novotný, Ondřej Roflík, Jiří Studený vs Jan Červenka – Martin Charvát, Ondřej Kolář, Jan Nohejl, David Sladký, Filip Sladký, Jan Starý, Richard Thoma, Milan Turek, Jakub Vít
8. Tomáš Brát
22. Jakub Novotný
46. Ondřej Roflík
57. OG
36. Martin Charvát
11. 5. 11 19:45 HRAB3 Kilba Praha 04 FK Prase FC 6. 1:1 (1:1)
Svižně hraný zápas bez zbytečného zdržování a faul. Útočníci sice vystříleli prach už v první půli, ale i po obrátce bylo na co koukat. Miroslav Najman, Jaroslav Spejchal
Kilba Praha 04 FK Prase FC
Jan Červenka – Martin Charvát, Ondřej Kolář, Martin Nentvich, Jan Nohejl, David Sladký, Filip Sladký, Richard Thoma vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Daniel Kaplan, Richard Kneschk, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Jan Valenta
27. Richard Thoma 13. Petr Burzanovský
5. 5. 11 19:30 ARIT Neumann S.K. Kilba Praha 04 FK 5. 2:2 (0:2)
Velice koukatelné a v rychlosti hrané utkání, ve kterém každý tým gólově pojal jen jeden poločas. První poločas patřil hostům, ve druhém ale domácí zrychlili a zpřesnili hru a zcela zaslouženě vyrovnali. Po vyrovnání se střídali akce a šance na obou stranách, výborní brankáři ale za záda již žádný gól nepustili. Jakub Krebs, Lukáš Havlíček
Neumann S.K. Kilba Praha 04 FK
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Miroslav Králik, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek vs Filip Sladký – Martin Charvát, Martin Nentvich, Jan Nohejl, David Sladký, Jan Starý, Richard Thoma
33. Josef Freith
40. Peter Maysenhölder
7., 26. Jan Nohejl
28. 4. 11 19:30 HOSTI Kilba Praha 04 FK Lucián FC B 4. 0:4 (0:0)
Slušné utkání, ve kterém byli hosté jasně fotbalovějším a nakonec i produktivnějším týmem. Karel Hrubeš, Radek Schnider
Kilba Praha 04 FK Lucián FC B
Jan Červenka – Lukáš Adam, Martin Charvát, Martin Nentvich, David Sladký, Filip Sladký, Jan Starý, Richard Thoma vs Jan Dovolil – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
32. Adam Kraus
56., 59. Pavel Slánský
60. Lukáš Kavka
14. 4. 11 19:30 ARIT Kulva PVC Kilba Praha 04 FK 3. 2:0 (2:0)
O osudu utkání se rozhodlo již v prvním  poločase, na vedení 2:0 se v druhé půli nic nezměnilo. Karel Haškovec, Jaromír Gauč
Kulva PVC Kilba Praha 04 FK
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Filip Sladký – Jan Červenka, Petr Hensel, Ondřej Kolář, Jan Nohejl, David Sladký, Jan Starý, Richard Thoma
22. Martin Zajíc
28. Petr Procházka
7. 4. 11 18:15 MIKU2 Kilba Praha 04 FK Jawa Team 2. 1:3 (0:0)
V zápase bez bránění a fotbalového umění vyhráli přeci jen o trochu lepší hosté. František Klečka, Michal Vávra
Kilba Praha 04 FK Jawa Team
Jan Červenka – Martin Charvát, Ondřej Kolář, Martin Nentvich, Jan Nohejl, David Sladký, Filip Sladký, Jan Starý, Dominik Sűč, Richard Thoma vs David Sýkora – Martin Mansoor, Lukáš Mařík, Jan Mocek, Aleš Procházka, Tomáš Turek
47. Jan Nohejl 32. Aleš Procházka
34. Tomáš Turek
59. Martin Mansoor
31. 3. 11 19:30 ARIT Ikebara Kilba Praha 04 FK 1. 4:2 (0:1)
Od začátku utkání Ikebara prokazovala, kdo bude tvůrcem hry. Ovšem nečekaně ze dvou brejků udeřil soupeř a tak utkání nabralo na obrátkách. Ikebara dokázala nakonec svou kvalitou zápas otočit a zaslouženě vyhrála. Vojtěch Kliment
Ikebara Kilba Praha 04 FK
Václav Bašta – Martin Haladej, Vít Holer, Pavel Hušek, Jaroslav Kovanda, Miroslav Krátký, David Majer, Karel Rosendorf, Stanislav Šlang, Jiří Volejník vs Filip Sladký – Jan Červenka, Martin Charvát, Petr Hensel, Ondřej Kolář, Martin Nentvich, Jan Nohejl, David Sladký, Jan Starý, Richard Thoma, Martin Zikeš