11. Vykutálený prasátka 11 2 0 9 18:41 4

Po 11.4.11 18:15 MIKU3 Felix club super Žvahov   (SVL2A)
Po 11.4.11 19:30 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET Sparta Košíře B   (VL3B)
Po 11.4.11 20:45 MIKU3 Kehar Club FC Pražská legie 2000   (HL3A)
Po 13.6.11 18:15 MIKU2 Cormoran FC Malostranský SK   (VL2A)
Po 13.6.11 19:30 MIKU2 Porter CF B Kings FC   (HL2A)
Po 13.6.11 20:45 MIKU2 Audi United FC Inter Lotyšák A   (HL1A)

23. 6. 11 19:15 STER1 Neumann S.K. Kulva PVC 11. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které mohlo skončit s pěti brankami na každé straně. Výtečný výkon předvedli oba brankáři. Vyhrál šťastnější tým. Aleš Tikal, Tomáš Tikal
Neumann S.K. Kulva PVC
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Miroslav Králik, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek vs Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc
37. Miroslav Králik
43. Josef Freith
16. 6. 11 18:15 HOSTI Kulva PVC Lucián FC B 10. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání ve vysokém tempu.V závěru lepší Luciáni. Lubomír Vrkoč, Josef Lukáš
Kulva PVC Lucián FC B
Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Jan Dovolil – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
54. Miloš Jerman 16., 57., 59. Adam Kraus
58. Lukáš Kavka
9. 6. 11 17:45 STER2 Kulva PVC Vykutálený prasátka 9. 4:2 (2:1)
Nepříliš pohledné utkání, oba týmy neproměňovaly šance. Josef Kubr, Lukáš Karlec
Kulva PVC Vykutálený prasátka
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Jan Lorenc, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
6. Michal Víšek
29., 50. Petr Procházka
43. Milan Švík
15., 59. Petr Mareš
26. 5. 11 18:15 MIKU2 Jawa Team Kulva PVC 8. 7:1 (2:1)
První poločas byl hodně nervózní, ale poté co domácí dali gól do šatny a na počátku druhé půle přidali další dva slepené góly se situace uklidnila a dohrávalo se v poklidu.
Jawa Team Kulva PVC
David Vágner – David Horváth, Martin Mansoor, Lukáš Mařík, Jan Mocek, Aleš Procházka, David Sýkora vs Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman
26. Petr Hájek
16. 5. 11 20:15 STER3 Kulva PVC Ikebara 7. 1:4 (0:2)
Hosté měli více ze hry. Jednoznačné utkání. Martin Hajný, Marek Vojtíšek
Kulva PVC Ikebara
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Tomáš Jonke – Martin Haladej, Vít Holer, Jaroslav Kovanda, Miroslav Krátký, David Majer, Stanislav Šlang, Jiří Volejník
57. Petr Hájek 5., 14., 43. Martin Haladej
54. David Majer
12. 5. 11 18:15 BECH Blue devils Kulva PVC 6. 2:0 (1:0)
Oboustranně vyrovnané utkání. Fotbal je ale o gólech a ty dali domácí.
Blue devils Kulva PVC
Antonín Koudela – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, František Hosma, Petr Janda, Roman Moulis, Lukáš Nový, Roman Vild, Petr Zajíček vs Jan Polnar – Miloš Jerman, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman
10. Dušan Brůček
42. Petr Zajíček
5. 5. 11 19:30 BECH Kulva PVC !nBev Tigers 5. 7:4 (3:2)
Pohodové utkání hrané v duchu fair play. Do 15. minuty byli lepší hosté, ale pak se jim zranil jeden hráč a dohrávali ve čtyřech. Domácí toho využili a vyhráli. Ondřej Sopr
Kulva PVC !nBev Tigers
Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Johannes Pollmann – Camille Chentelauze-Yassine, Rutmer Klarus, Yoann Kollner, Axel Matschke, Alexander van der Steeg
57. Yoann Kollner
21. 4. 11 19:30 HOSTI Sváteční mančaft Kulva PVC 4. 1:1 (1:0)
Hosty v závěru podržel velmi dobrý výkon jejich gólmana, který jim v kvalitním a rychlém zápase udržel remízu. Vladimír Moudrý, Roman Sýkora
Sváteční mančaft Kulva PVC
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Zdeněk Hruška, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann vs Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman
15. OG 36. Petr Procházka 50. Milan Švík
14. 4. 11 19:30 ARIT Kulva PVC Kilba Praha 04 FK 3. 2:0 (2:0)
O osudu utkání se rozhodlo již v prvním  poločase, na vedení 2:0 se v druhé půli nic nezměnilo. Karel Haškovec, Jaromír Gauč
Kulva PVC Kilba Praha 04 FK
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Filip Sladký – Jan Červenka, Petr Hensel, Ondřej Kolář, Jan Nohejl, David Sladký, Jan Starý, Richard Thoma
22. Martin Zajíc
28. Petr Procházka
7. 4. 11 17:45 STER3 Prohibice FKK Kulva PVC 2. 1:5 (0:3)
Oproti domácím, hosté působili daleko sehranějším dojmem a v tomto utkání zvítězili naprosto zaslouženě. Karel Šturma, Jan Houska
Prohibice FKK Kulva PVC
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Ondřej Calta, Jiří Češka, Martin Dostál, Tomáš Kocán, Ondřej Roflík vs Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc
47. Jan Calta 13. Michal Víšek
20. Martin Zajíc
25., 58. Miloš Jerman
45. Jan Procházka
31. 3. 11 18:15 BECH Kulva PVC Prase FC 1. 2:0 (1:0)
Celý zápas v režii týmu Prase FC a přesto se jejím vítězem stali hráči mužstva Kulva PVC. Josef Kubr, Pavel Hošek
Kulva PVC Prase FC
Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Libor Hruška – Lubor Bystřický, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Martin Havlíček, Daniel Kaplan, Tomáš Poláček, Jiří Pudil