Po 18.4.11 18:15 MIKU3 Demínka VET FC Střešovice   (VL3A)
Po 18.4.11 19:30 MIKU3 Stará parta Sebranka FC A   (HL6A)
Po 18.4.11 20:45 MIKU3 Filipi SK Demínka A   (HL8B)
Po 30.5.11 17:00 zzNOVOB Prošlý mlíka Admira 97   (HL8B)
Po 30.5.11 18:15 zzNOVOB Per ho tam Greenhorns FC   (HL6A)
Po 30.5.11 19:30 zzNOVOB Sedm zbabělých A Gambrinus VH   (HL8C)

17. 6. 11 19:30 MIKU3 Klamovská skvadra Torpedo Ohrobec SKA 11. 3:5 (1:4)
Hosté byli po celý první poločas lepší a zaslouženě vedli o tři branky. Ve druhém poločase se domácím podařilo zápas zdramatizovat.
Klamovská skvadra Torpedo Ohrobec SKA
Michal Regal – Iukhym Goncharuk, Vladimír Onduš, Petr Regal, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Serhiy Stoyan vs Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Filip Šmied, Andrej Šnajder
28., 43. Roman Samek
42. Vladimír Onduš
10. Ladislav Nezbeda
25., 27., 30. Robert Chačaturov
57. Andrej Šnajder
10. 6. 11 19:30 MIKU3 Torpedo Ohrobec SKA TBC Lachtan B 10. 4:8 (3:4)
První poločas to bylo vyrovnané utkání. Dva rychlé góly ve druhém poločase rozhodly o výhře hostí. Na 7. ligu pohledné utkání. Josef Černý, Vojtěch Rydvan
Torpedo Ohrobec SKA TBC Lachtan B
Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Andrej Šnajder vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Roland Lisoněk, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Patrik Vojtek, Jan Žemlička
50., 60. Jiří Jambor
1. 6. 11 18:15 MIKU3 J.R.Club B Torpedo Ohrobec SKA 9. 1:8 (1:4)
Nerovný zápas, který hosté pojali jako tréning, přesto bez problémů a jednoznačně zvítězili. Břetislav Svoboda
J.R.Club B Torpedo Ohrobec SKA
Arnošt Havrlant – David Mička, Petr Poláček, Lukáš Skřivan, Jiří Valha, Vladimír Zeman vs Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Andrej Šnajder
6. Lukáš Skřivan 2., 58. Ondřej Kozák
3. David Cicala
15. Lukáš Mašek
24., 34. Viktor Chačaturov
57. Ladislav Nezbeda
60. Robert Chačaturov
27. 5. 11 18:15 BECH Torpedo Ohrobec SKA Šejk Peterka 8. 6:0 (1:0)
Pohledné utkání s převahou domácích. Bojovný výkon hostů nestačil. Jan Staněk, Leoš Zavřel
Torpedo Ohrobec SKA Šejk Peterka
Ivan Procházka – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Lukáš Šalamoun – Jaroslav Čermák, Petr Chmelař, Petr Hach, Jan Tlášek, Michal Urbančík, Michal Žůrek
21., 50. Filip Šmied
40. Andrej Šnajder
46., 48. Karen Chačaturov
57. Ondřej Kozák
20. 5. 11 20:15 P1 Fugas CF B Torpedo Ohrobec SKA 7. 0:3 (0:3)
Zápas výborné úrovně s převahou hráčů Torpeda. Rozhodla drtivá pětiminutovka v první půli. Roman Jakubec, Jakub Skála
Fugas CF B Torpedo Ohrobec SKA
Martin Falta – Lukáš Burian, Jan Klozar, Jan Kron, Marek Prosický, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek vs Ladislav Nezbeda – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek
10., 12. Viktor Chačaturov
15. Robert Chačaturov
13. 5. 11 20:30 ZAK Torpedo Ohrobec SKA Pradox 1.FC 6. 4:0 (1:0)
Vítězové předvedli výkon přesahující úroveň sedmé ligy. Jan Kubín, Jan Blažek
Torpedo Ohrobec SKA Pradox 1.FC
Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Radek Patlevič – Jan Dohnal, Marek Hettner, Tomáš Hettner, Miroslav Jindrák, Josef Melen, Michal Roháč, Roman Sahula
1. Robert Chačaturov
33. Karen Chačaturov
45., 53. Viktor Chačaturov
6. 5. 11 20:45 MIKU3 Černý koně TMK Torpedo Ohrobec SKA 5. 1:12 (1:6)
Domácí se snažili, ale to bylo z jejich strany vše. Hosté sice působili poměrně rozhádaně, ale fotbalově byli úplně jinde, hlavně útočník Chačaturov V. a stoper s výborným přehledem Šmied. Jan Suchan, Petr Brejcha
Černý koně TMK Torpedo Ohrobec SKA
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Jakub Dobiáš, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl vs Ladislav Nezbeda – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder
8. Václav Kovanda 11., 20. Filip Šmied
14., 17., 57. Viktor Chačaturov
25. Jan Slameň
28., 34., 52. Robert Chačaturov
37., 60. Lukáš Mašek
45. Karen Chačaturov
27. 4. 11 18:15 MIKU1 Torpedo Ohrobec SKA Pivojs s.r.o.1.FC 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ze zbytečným komentářem od hráčů týmu Torpedo Ohrobec SKA. Zasloužená remíza. Procházka M., Balko
Torpedo Ohrobec SKA Pivojs s.r.o.1.FC
Michal Suchánek – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Vojtěch Juda – Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Petr Žáček
12. Lukáš Mašek 13. Pavel Štec
15. 4. 11 20:15 STER2 Beach attack 90210 Torpedo Ohrobec SKA 3. 3:7 (3:3)
Domácí hráli pouze ve čtyřech v poli. Přesto po 13.minutách vedli 3:0. Bylo však jen otázkou času, kdy fotbalově vyspělejší hosté zvrátí vývoj na svou stranu.
Beach attack 90210 Torpedo Ohrobec SKA
Vojtěch Pavel TraurigŠtěpán Haifler, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder
5. Petr Žáček
10., 13. Štěpán Haifler
18., 30., 41. Andrej Šnajder
30., 59. Robert Chačaturov
32., 40. Viktor Chačaturov
8. 4. 11 17:00 zzZARUB Torpedo Ohrobec SKA Práce AC 2. 7:3 (4:1)
Hosté byli hodně odevzdaní a nebýt nepřesností v zakončení Torpéda, byl by výsledek dvojciferný.
Torpedo Ohrobec SKA Práce AC
Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Marek Baran – Petr Béňa, Marek Jeřicha, Michal Juska, Dominik Kadlec, Jan Matera
4., 15., 40., 50. Viktor Chačaturov
7., 57. David Cicala
10. Robert Chačaturov
20. Michal Juska
47., 59. Dominik Kadlec
1. 4. 11 20:45 BECH Atlético Cerveza Torpedo Ohrobec SKA 1. 2:6 (0:2)
Ve 42. minutě neproměnil Chačaturov penaltu. Jinak v poklidu odehrané utkání, kde hosté byli techničtějším týmem, ale občas to přeháněli s ležérností v obraně, a tak si hostující gólman pořádně zachytal.
Atlético Cerveza Torpedo Ohrobec SKA
Petr Vančura – Jakub Čuprunov, Pavel Fikar, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jakub Rybníček, Jan Zachariáš vs Ivan Procházka – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder