Út 29.3.11 18:00 ZAK Dodo´s kings VSK MFF UK Praha A   (HL4B)
Út 29.3.11 19:15 ZAK Dejvický expres VET Válcovna plechu VET   (VL4C)
Út 29.3.11 20:30 ZAK The Best of England Pozdní sběr II   (HL7B)
Út 5.4.11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Benda 1964 OFC SUP   (SVL2A)
Út 5.4.11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Kikina bar 1.FC VET   (VL3B)
Út 5.4.11 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC The Best of England   (HL7B)

17. 6. 11 19:30 BECH Šejk Peterka Beach attack 90210 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
10. 6. 11 20:30 ZAK Beach attack 90210 Pradox 1.FC 10. 5:3 (3:1)
Zajímavý zápas. Hosté již po 18.min vedli 3:0, ale domácí snížili na 2:4. Ke konci zápasu padly už jen branky ke kosmetické úpravě skóre. Břetislav Svoboda, Trnka
Beach attack 90210 Pradox 1.FC
Vojtěch Pavel TraurigŠtěpán Haifler, Adam Hloušek, Lubomír Svatoš, Petr Žáček vs Radek Patlevič – Marek Hettner, Tomáš Hettner, Ladislav Houžvička, Josef Melen, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula
7., 16., 17., 57. Štěpán Haifler
33. Adam Hloušek
26. Daniel Růžička
47., 58. Roman Sahula
47. Tomáš Hettner
3. 6. 11 20:45 MIKU3 Pivojs s.r.o.1.FC Beach attack 90210 9. 2:4 (0:3)
Jednoznačné utkání. Hosté ke konci již nebyli tak koncentrovaní a tak výhra nevypadá tak jednoznačně.
Pivojs s.r.o.1.FC Beach attack 90210
Vojtěch Juda – Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Petr Žáček vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Jakub Novák, Lubomír Svatoš, Štěpán Svoboda, Vít Svoboda, Petr Žáček
45. Hynek Kempfer
52. Vladislav Nový
18., 24., 47. Štěpán Haifler
26. Jakub Novák
27. 5. 11 19:15 PRKOP Beach attack 90210 Práce AC 8. 5:12 (3:6)
Ze začátku domácí dotahovali, pak ale úplně odpadli. Petr Vorel, Martin Formánek
Beach attack 90210 Práce AC
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Roman Sluka, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda vs Marek Baran – Petr Béňa, Lukáš Brodníček, Marek Jeřicha, Dominik Kadlec, Richard Král, Jan Matera, Jiří Růt, Jiří Šperl
57. Richard Král
18. 5. 11 17:45 STER3 Klamovská skvadra Beach attack 90210 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, které rozhodl střelou z dálky domácí Onduš. Marek Jerie, Michal Veselý
Klamovská skvadra Beach attack 90210
Lukáš Kukla – Michal Dvořák, Vladimír Onduš, Petr Regal, Petr Regal st., Martin Samek, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Serhiy Stoyan vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Jakub Novák, Roman Sluka, Vít Svoboda, Petr Žáček
11. Petr Regal
44. Vladimír Onduš
12. Štěpán Haifler
13. 5. 11 19:30 zzPODVI Beach attack 90210 J.R.Club B 6. 3:0 (1:0)
Z obou stran vyrovnaný fotbal, ovšem domácí dokázali své šance proměnit. Zasloužená výhra.
Beach attack 90210 J.R.Club B
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Lubomír Svatoš, Petr Žáček vs Arnošt Havrlant – Filip Malý, David Mička, Petr Poláček, Jiří Valha, Vladimír Zeman
18., 41. Adam Hloušek
48. Filip Exner
6. 5. 11 20:15 P2 Fugas CF B Beach attack 90210 5. 6:3 (5:0)
O výsledku rozhodl už první poločas, kdy domácí dokázali proměnit své šance.
Fugas CF B Beach attack 90210
Martin Falta – Lukáš Burian, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Marek Prosický, Lukáš Zeman vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda, Petr Žáček
55. Jan Boltnar
29. 4. 11 19:00 STER3 Beach attack 90210 Černý koně TMK 4. 2:4 (2:1)
Přestože hosté o poločase o gól prohrávali, ve druhé půli zabrali a výsledek otočili ve svůj prospěch.
Beach attack 90210 Černý koně TMK
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Štěpán Svoboda, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Tomáš Chroust – Tomáš Hanzlík, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jakub Šimovček, Jiří Slovák
11., 18. Štěpán Haifler 14., 48. Tomáš Hanzlík
32., 40. Michal Paveza
15. 4. 11 20:15 STER2 Beach attack 90210 Torpedo Ohrobec SKA 3. 3:7 (3:3)
Domácí hráli pouze ve čtyřech v poli. Přesto po 13.minutách vedli 3:0. Bylo však jen otázkou času, kdy fotbalově vyspělejší hosté zvrátí vývoj na svou stranu.
Beach attack 90210 Torpedo Ohrobec SKA
Vojtěch Pavel TraurigŠtěpán Haifler, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder
5. Petr Žáček
10., 13. Štěpán Haifler
18., 30., 41. Andrej Šnajder
30., 59. Robert Chačaturov
32., 40. Viktor Chačaturov
8. 4. 11 20:45 BECH Atlético Cerveza Beach attack 90210 2. 2:1 (1:0)
Hráči obou týmů předvedli vyrovnaný zápas, o jehož výsledku se rozhodlo v posledním okamžiku. Peter Chudovan, Pavel Svoboda
Atlético Cerveza Beach attack 90210
Petr Vančura – Jakub Čuprunov, Pavel Fikar, Petr Lukáč, Jakub Rybníček, Jan Šimek, Jan Zachariáš vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Petr Kubíček, Vít Svoboda, Petr Žáček
6., 59. Jakub Čuprunov 48. Adam Hloušek
1. 4. 11 19:30 MIKU2 Beach attack 90210 TBC Lachtan B 1. 5:3 (3:1)
Zajímavé utkání pro diváky. Lachtani měli převahu, kombinovali, ale bohužel z protiútoků dostávali góly. Ve druhé půli se jim podařilo vyrovnat, ale Beach opět proměnil pár útoků a gólman Lachtanů neměl svůj den.
Beach attack 90210 TBC Lachtan B
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Štěpán Svoboda, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Radomír Dočekal, Roland Lisoněk, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Růžička, Emil Velinov, Patrik Vojtek