Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 19.6.11 | 17:30 | P3 | Social Members FC Alkmar | 11. | 0:6 |
Ne 19.6.11 | 17:30 | P2 | Sunar Sme moc | 11. | 5:0 |
Ne 19.6.11 | 17:30 | DEKAN | Stodůlecký piráti Eskadra smrti | 11. | 3:3 |
Ne 19.6.11 | 17:30 | P1 | PRKA Koráb AC | 11. | 3:1 |
Ne 19.6.11 | 17:30 | HOSTI | Malvazinky 1.FC Kovárna PC | 11. | 7:0 |
Ne 19.6.11 | 17:30 | HANSP | Modrý balet A Tornádo Labuť PM | 11. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Modrý balet A | 11 | 9 | 2 | 0 | 53:14 | 20 |
2. | Eskadra smrti | 11 | 7 | 4 | 0 | 38:15 | 18 |
3. | Sunar | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:16 | 17 |
4. | Kovárna PC | 11 | 6 | 2 | 3 | 54:23 | 14 |
5. | Stodůlecký piráti | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:33 | 11 |
6. | Malvazinky 1.FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:22 | 10 |
7. | PRKA | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:32 | 10 |
8. | Social Members FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:39 | 10 |
9. | Koráb AC | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:43 | 8 |
10. | Alkmar | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:37 | 6 |
11. | Sme moc | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:65 | 5 |
12. | Tornádo Labuť PM | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:63 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 7.4.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Eskadra smrti |
So 9.4.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P1 | Sunar |
So 9.4.11 | 12:30, 13:45 | zzZARUB | Malvazinky 1.FC |
Čt 14.4.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Social Members FC |
So 16.4.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | DEKAN | Alkmar |
Po 18.4.11 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Stodůlecký piráti |
So 30.4.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P3 | Sunar |
St 4.5.11 | 17:45, 19:00, 20:15 | STER3 | Kovárna PC |
So 7.5.11 | 08:45, 10:00, 11:15 | DEKAN | Alkmar |
So 7.5.11 | 12:30, 13:45 | zzZARUB | Sme moc |
Po 16.5.11 | 17:45, 19:00, 20:15 | STER2 | Modrý balet A |
So 21.5.11 | 08:45, 10:00 | HOSTI | Malvazinky 1.FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Holubovský | Eskadra smrti | 22 |
2. | Vladimír Hlaváček | Modrý balet A | 17 |
3. | Martin Digoň | Modrý balet A | 14 |
4. | Daniel Pulchart | Malvazinky 1.FC | 12 |
5. | Roman Verner | Callida CS | 11 |
6. | Peter Kunca | Modrý balet A | 11 |
7. | Michael Košata | Kovárna PC | 10 |
8. | Patrik Pleštil | Kovárna PC | 9 |
9. | Libor Adamec | Kovárna PC | 9 |
10. | Tomáš Pospíchal | Alkmar | 8 |
11. | Vladimir Kail | Stodůlecký piráti | 8 |
12. | Marcel Navrátil | Ztracená varta | 8 |
13. | Alexandre Muhr | Sunar | 8 |
14. | Tomáš Hanák | Sunar | 7 |
15. | František Finstr | Kovárna PC | 7 |
16. | Martin Čermák | Alkmar | 7 |
17. | Tomáš Kubeník | Kovárna PC | 7 |
18. | Pavel Rákosník | Malvazinky 1.FC | 7 |
19. | Tomáš Směták | Stodůlecký piráti | 6 |
20. | Josef Březina | England United FC | 6 |