So 12.5.12 11:15 TEMPO ABCOM Emergency   (HL7H)
So 12.5.12 12:30 TEMPO Hodkovičky United FC Kapr tým 86 B   (HL5G)
So 16.6.12 08:45 HOSTI Náhradníci Rychlá rota   (HL8J)
So 16.6.12 10:00 HOSTI A.F.K. Samson Žižkov 1.FC   (HL8J)

24. 6. 12 18:30 HOSTI Parukářka FC Malvazinky 1.FC 11. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou remízou. Zdeněk Záluský, Josef Cílek
Parukářka FC Malvazinky 1.FC
Petr Čada – Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Daniel Vaca vs Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jan Zeman
25. Radim Fischer
28. Daniel Vaca
22 Martin Hodboď 32. David Adamec
35. Jan Zeman
17. 6. 12 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Rumové pralinky FC 10. 2:1 (1:1)
Pěkný a čistý fotbal. Vyhrálo mužstvo s větší chutí zvítězit. Jakub Klucký, Michal Machurka
Malvazinky 1.FC Rumové pralinky FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Pavel Kohout – Martin Beď, Dušan Cendelín, Radim Chmelka, Sergiu Miron, Michal Moučka, Michael Predikant, Martin Svoboda, Robert Václavík
10. Jiří Šesták
52. Filip Novotný
21. Sergiu Miron
3. 6. 12 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Talent Praha FC 9. 2:2 (1:0)
Slušné utkání skončilo zaslouženou remízou. Zbyněk Zahrádka, Václav Matoušek
Malvazinky 1.FC Talent Praha FC
Jiří Šesták – David Adamec, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel
27. Daniel Pulchart
60. Jiří Šesták
56 Pavel Rákosník 35. Tomáš Kynčl
50. Adam Stuchel
56. Jan Štangel
27. 5. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Malvazinky 1.FC 8. 3:4 (0:2)
Hezké utkání hrané nahoru dolu. Už se zdálo že bude dělba bodů, ale hráč Pulchart s tím nesouhlasil.
Budvarka B Malvazinky 1.FC
Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
33. Jaroslav Marek
39. Aleš Celerýn
48. Josef Fiřt
8. David Adamec
25., 60. Daniel Pulchart
48. Jiří Šesták
20. 5. 12 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Bez názvu 7. 2:3 (0:1)
Velmi pěkné utkání, o vítězství hostů rozhodla skvělá prodktivita Lázničky a vynikající zákroky gólmana Štětky. Michal Čermák, Michal Franc
Malvazinky 1.FC Bez názvu
Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Petr Skýpala – Karel Bronec, Michal Juna, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, David Staněk, Miroslav Štětka
45. Jiří Šesták
55. David Adamec
18. OG
49., 58. Jaroslav Láznička
13. 5. 12 16:00 HOSTI Puk PFC Malvazinky 1.FC 6. 4:2 (2:0)
Puk si tvořivou hrou postupně vybudoval 4gĺový náskok, který ovšem svojí laxností málem v závěru ztratil.
Puk PFC Malvazinky 1.FC
Michal Klement – Jiří Balcar, Martin Chamberlin, Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal vs Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
2., 52. Michael Draisaitl
8., 48. Jan Špinka
59. Jiří Šesták
59. Filip Novotný
29. 4. 12 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Atlanta Žižkov FC 5. 0:4 (0:3)
Jednoznačný výsledek byl projevem větší fotbalovosti týmu vítězů. Vítězové byli výrazně pohyblivější a efektivnější v koncovce.. Jan Brabenec, Vladislav Ferkl
Malvazinky 1.FC Atlanta Žižkov FC
Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Jan Krutský – Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Robert Wild, Jan Zikmund
6., 19. Radovan Putna
13. Michal Puchmajer
55. Jan Zikmund
22. 4. 12 16:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Malvazinky 1.FC 4. 3:1 (3:0)
Vysočany po celu dobu utkání byli lepším týmem. Lepšík
Sokol V.-Notorax B Malvazinky 1.FC
Jaroslav Sysel – Petr Dvořák, Petr Jambor ml., Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Michal Nesměrák, Tibor Rezdovič vs Jiří Šesták – David Adamec, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník
6. Tibor Rezdovič
11. Petr Kuna
25. Petr Jambor ml.
38. Pavel Rákosník
15. 4. 12 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Social Members FC 3. 1:2 (0:2)
Aktivní Members přešli po půli do pasivního bránění vítězného stavu. To jim však přes veškerou snahu Malvazinek stačilo. Pavel Rozkovec, Jiří Procházka
Malvazinky 1.FC Social Members FC
Jiří Šesták – David Adamec, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník vs Michal Voldřich – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Martin Holub, Tomáš Novák, Jakub Trmal
41. David Adamec 18. Jan Havlík
26. Marek Balla
9. 4. 12 20:00 DABLI Maverick Malvazinky 1.FC 2. 5:2 (3:1)
Malvazinky udeřili v 5.minutě Rákosníkem, to by však nesměl mít Maverick snajpra Pecku, který 2góly během minuty otočil skóre. Jako klíčový moment zápasu se ukázala nešťastná klička gólmana Malvazinek, kterého obral o míč Pelc a snadno skóroval. Maverick už náskok udržel a zaslouženě zvítězil.
Maverick Malvazinky 1.FC
Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Lukáš Novotný, Jiří Pecka, Roman Pelc, Miloslav Šmolík vs Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
10., 11., 54. Jiří Pecka
26., 35. Roman Pelc
5. Karel Rákosník
60. Tomáš Houdek
1. 4. 12 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC England Praha 1. 2:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas, o remíze rozhodla šťastná střela v poslední minutě první půle. Tomáš Dvořák, Benjamin Tuček
Malvazinky 1.FC England Praha
Jiří Šesták – Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník vs Radek Pubanc – Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Tomáš Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý