So 16.4.11 13:45 DEKAN Alkohol Vršovice FC Vozovna Hloubětín A   (HL7G)
So 7.5.11 08:45 DEKAN Los Zewlos Torpedo Praclub   (HL8J)
So 7.5.11 10:00 DEKAN Nulová šance Pornolištičky   (HL8K)
So 7.5.11 11:15 DEKAN Emergency ABCOM   (HL7F)

19. 6. 11 17:30 P3 Social Members FC Alkmar 11. 0:6 (0:4)
Pohledné utkání. Petr Kratochvíl, Marek Teller
Michal Voldřich – Jiří Beran, Chádí El-Moussawi, Jan Havlík, Martin Holub, Tomáš Novák, Filip Svoboda vs Ota Novák – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý
9., 21., 36. Tomáš Pospíchal
16., 25. Tomáš Mandík
54. Jáchym Horáček
12. 6. 11 10:00 zzZARUB Alkmar Sunar 10. 1:3 (1:0)
V první půli byli jasně lepší domácí, nedokázali ale dát góly a jejich soupeř toho využil.
Alkmar Sunar
Ota Novák – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Radek Pivný – Milan Gregor, Tomáš Korbel, Alexandre Muhr, Miroslav Plašil, Jan Sedláček, Petr Škaloud, Roman Verner, František Vondrášek
15. Tomáš Mandík 32., 45. Miroslav Plašil
54. Roman Verner
5. 6. 11 11:15 STOD Stodůlecký piráti Alkmar 9. 9:4 (5:2)
Klidné utkání v režii domácích, kterým by se přehmaty v obraně mohly proti silnějšímu soupeři vymstít.
Stodůlecký piráti Alkmar
Aleksandr Podyablonskiy – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Vladimir Kail, František Konečný, Jakub Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Tomáš Směták vs Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Jan Veselý
33. Tomáš Pospíchal
29. 5. 11 12:30 P3 Alkmar PRKA 8. 3:4 (0:3)
V prvním poločase byla hra vyrovnaná a PRKA sázela góly. Ve druhém poločase domácí PRKu přitlačili a po 15 minutách se začínalo od začátku. Nakonec PRKA šťastně vyhrála. Martin Kožár, Tomáš Hrdý
Alkmar PRKA
Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Antonín Vrána – Maxime Gardie, Richard Mareš, Jaroslav Sojka, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
49. Marek Viták
22. 5. 11 16:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Alkmar 7. 1:1 (0:1)
Domácí měli jasnou převahu, ale nedávali góly. Hosté hráli na brejky, z nichž jim vyšel jen jeden.
Malvazinky 1.FC Alkmar
Daniel Pulchart – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Pavel Rákosník vs Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Jan Veselý
43. David Adamec 20. Jáchym Horáček
15. 5. 11 10:00 zzZARUB Alkmar Modrý balet A 6. 1:6 (1:2)
Jednoznačné utkání ze strany hostí. Čisté utkání v duchu fair play. Tomáš Mach, Michal Košťál
Alkmar Modrý balet A
Jan Fišera – Martin Čermák, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Václav Malina – Martin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Ján Novák, Pavel Šípek
15. Tomáš Pospíchal 14., 20., 44. Martin Digoň
34. Ján Novák
49. Peter Kunca
58. Vladimír Hlaváček
8. 5. 11 20:00 P3 Kovárna PC Alkmar 5. 2:2 (0:1)
Svižné utkání, ve kterém kvalita odpovídala sedmé lize. Dělba bodů je spravedlivá. Tomáš Lupač, Jan Surovec
Kovárna PC Alkmar
Michal Kindl – Libor Adamec, René Drtina, Michal Ernest, František Finstr, Michael Košata, Petr Košata, Tomáš Kubeník, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý
42. František Finstr
51. Patrik Pleštil
16. Martin Čermák
59. Tomáš Pospíchal
1. 5. 11 15:00 P2 Alkmar Koráb AC 4. 1:3 (1:1)
Utkání velmi vyrovnané v poli i v ochotě hráčů obou týmů řešit každý osobní souboj s rozhodčím. Nejvíce vynikal brankář týmu Koráb, který svůj tým mnohokrát podržel kvalitními zákroky. Tomáš Dušek, Francisco Sola
Alkmar Koráb AC
Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Jiří Valenta – Miroslav Flieger, Michal Hradil, Josef Hudeček, Karel Kohlíček, Marcel Navrátil, Libor Plíhal, Michal Spěvák, David Tondl
23. Hynek Tomíček 3. Josef Hudeček
36., 42. Marcel Navrátil
17. 4. 11 10:00 zzZARUB Eskadra smrti Alkmar 3. 5:1 (3:0)
Utkání jednoznačného průběhu. Domácí si v prvním poločase vypracovali tříbrankové vedení, které po změně stran ještě dvěma góly potvrdili. Hosté se v závěru dočkali čestného úspěchu.
Eskadra smrti Alkmar
Tomáš Hak – Jan Chrápek, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Martin Mezera, Jan Srp vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jan Fišera, Jáchym Horáček, Michel Issa, Ota Novák, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý
8., 27. Jan Chrápek
20. Tomáš Holubovský
46., 57. David Holubovský
59. Martin Čermák
10. 4. 11 11:15 zzZARUB Alkmar Sme moc 2. 1:4 (0:2)
Atraktivní duel, plný kombinační hry a zajímavých šancí se nesl v duchu fair play. Hostující celek hrál ale přecejen lépe a po povedených akcích čtyřikrát skŕoval. Jan Matera, Petr Béňa
Alkmar Sme moc
Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, David Havlíček, Marek Havlíček, Patrik Mamula, Jan Pokorný, Jaroslav Pokorný, Václav Šimáček
50. Martin Čermák 9., 26., 48. Marek Havlíček
46. Libor Bečvář
3. 4. 11 11:15 P3 Alkmar Tornádo Labuť PM 1. 7:0 (4:0)
Jednoznačné utkání.
Alkmar Tornádo Labuť PM
Jan FišeraMartin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík vs Václav Hrdlička – Lubor Kadlec, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Petr Sedláček, Patrik Steinbauer