Po 13.6.11 18:15 BECH Nottoric Forest Tatran Válec   (HL7A)
Po 13.6.11 19:30 BECH Úterní hosté VET Vibromax 1985 juniorka   (VL4A)

26. 6. 11 19:30 MIKU1 Power WCC Befeleme 11. 0:5 (0:3)
Jan Vágner – Josef Černý, Ondřej Hamerník, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jakub Tomas vs Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný
30. Petr Hrabě
57. Miloš Johánek
12. 6. 11 12:30 TEMPO Befeleme Buffeti HK 10. 6:0 k.
5. 6. 11 18:45 TEMPO Befeleme Améby AFC B 9. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání přesahující svou kvalitou 7. ligu. Oba týmy se až do konce přetahovaly o vítězství, Améby v závěru zachránilo břevno. Michal Kudlík, Michal Josek
Befeleme Améby AFC B
Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný vs Jan Beneš – Richard Adamec, Jan Chalupný, Pavel Kadlec, František Kroužil, Ivan Lach, Petr Maxa, Pavel Merta, David Rybín, Jan Šípek
18., 35. Petr Hrabě
20. Martin Bendl
18. Pavel Merta
22. Pavel Kadlec
28. František Kroužil
45. Ivan Lach
29. 5. 11 16:15 P3 Basta fidli B Befeleme 8. 4:2 (2:0)
V dresu hostí příliš nezazářil brankář, což rozhodlo utkání. Spravedlivější by asi byla remíza.
Basta fidli B Befeleme
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska, Daniel Waňka vs Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný
56. Jiří Měsíček
22. 5. 11 13:45 TEMPO Befeleme Banzai 7. 1:4 (0:1)
Mladší tým hostů těžil z lepšího pohybu, ve druhé půli se pak soustředil hlavně na obranu. Ondřej Hlad, Martin Koubek
Befeleme Banzai
Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra vs Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Lukáš Zeman
39. Miloš Johánek 17. Karel Kolman
35. OG
37. Josef Kalabis
59. Petr Kalabis
15. 5. 11 15:00 TEMPO Ansámbl Befeleme 6. 0:6 (0:2)
Ve dvanácté minutě bylo utkání, kvůli zranění předčasně ukončeno pro nedostatečný počet hráčů domácích. Lukáš Adam, Milan Vala
Ansámbl Befeleme
Robert Baran – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Jan Houslík, František Podzimek vs Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra
3. Slavomír Novotný
9. Martin Bendl
8. 5. 11 20:00 zzNOVOB Befeleme Bamboocha City 5. 0:3 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil.

Soustavný tlak hostů narážel v první půli na pozornou obranu Befeleme, které ale nedokázalo dotáhnout do konce rychlé brejky. V druhé půli začali tlačit domácí, ale efekt byl naprosto opačný, Bamboocha z protiútoků a chyb v rozehrávce vytěžila tři góly a bylo po zápase.
Befeleme Bamboocha City
Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra vs Petr Pivoňka – Patricio Cisternas, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Petr Konečný, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
37. Tomáš Hrubý
38. Martin Zemánek
42. Štěpán Škrach
1. 5. 11 15:00 zzNOVOB Parukářka FC Befeleme 4. 1:1 (0:0)
Celkem pohledné utkání bylo z počátku vyrovnané, ale postupem času se převaha dostala na kopačky domácích. Konečná remíza byla spíše přijatelná pro hosty. Slušně hraný zápas.
Parukářka FC Befeleme
Jan Šimek – Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha, Josef Skuček, Daniel Vaca vs Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra
49. Stanislav Pýcha 38. Václav Hrabě
17. 4. 11 16:15 DEKAN Befeleme Sebranka FC B 3. 5:1 (1:1)
Soustavný tlak domácím v první půli nepřinášel dlouho ovoce a dokonce prohrávali. Po přestávce se ale Befeleme rozstřílelo.
Befeleme Sebranka FC B
Petr Babický – Martin Bendl, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Martin Kasal, Tomáš Klement, Aleš Komárek
23., 39. Martin Bendl
32. Slavomír Novotný
44. Miloš Johánek
49. Václav Hrabě
14. Martin Kasal
10. 4. 11 12:30 zzANG Sporting Luka Befeleme 2. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, při kterém ujížděly nervy. Oba týmy se nakonec rozešly smírně a remíza tomuto utkání slušela. Michal Kudlík, David Hartman
Sporting Luka Befeleme
Štěpán Doležal – Matěj Bartek, Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Lukáš Chovanec, Martin Dudek, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Milan Novák vs Petr Babický – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Vávra
21. Ladislav Bořecký 39. Miloš Johánek
3. 4. 11 19:30 MIKU3 Befeleme Řežem to United 1. 0:7 (0:3)
Utkání s jednoznačným výsledkem pro hosty, kteří dostáli svému názvu a soupeři nařezali. Domácí by si zejména za druhý poločas čestný úspěch zasloužili. Josef Nepomucký, Martin Kubů