So 2.4.11 11:15 TEMPO ABCOM Torpedo Cannabis   (HL7F)
So 2.4.11 12:30 TEMPO M16 AC FC Hodkovičky United FC   (HL7G)
Ne 19.6.11 19:30 MIKU3 Sturm JM Athletico Spořilov   (HL6K)
Ne 19.6.11 20:45 MIKU3 South Prague FC Epic Fail   (HL8M)

26. 6. 11 19:30 MIKU3 Řežem to United Basta fidli B 11. 15:0 (6:0)
Jednoznačný zápas na jednu branku. Tým Řežem to United potvrdil postup do 6.ligy! Tomáš Fiala, Michael Nedvěd
Řežem to United Basta fidli B
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska, Daniel Waňka
55. Pavel Paszyc
12. 6. 11 19:30 MIKU2 Banzai Řežem to United 10. 0:2 (0:0)
Výsledek tomu neodpovídá, ale rozdíl mezi oběma týmy byl značný a vyššímu počtu gólů v síti Banzaie zabránil jen spektakulární výkon brankáře. Pavel Janeček, Jakub Vaněček
Banzai Řežem to United
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Karel Kolman, Lukáš Zeman vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc
17 Josef Kalabis 41. Martin Hrubý
43. Tomáš Paszyc
17. Martin Hrubý
5. 6. 11 19:30 MIKU2 Řežem to United Ansámbl 9. 6:1 (3:1)
Především výborný výkon gólmana Ansámblu Barana - nebýt jeho, mohl být výsledek dvouciferný.
Řežem to United Ansámbl
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Robert BaranJan Houslík, David Juřík, Libor Kolařík, Filip Novák, František Podzimek, Petr Suchan, Jan Suhrada
6., 30. Martin Hrubý
9. Michael Ernest
34. Karel Malý
52. Pavel Paszyc
58. Jiří Hrubý
14. David Juřík
29. 5. 11 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Řežem to United 8. 1:2 (1:1)
Kdo čekal kanonádu ze stranu hostů byl zklamán, ve strhujícím závěru bránil favorit jednobrankové vedení.
Bamboocha City Řežem to United
Patrik Hrubý – Dinh Hieu Duong, Tomáš Hrubý, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Pavel Paszyc – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Karel Malý, Tomáš Paszyc
21. Martin Zemánek 27., 49. Michael Ernest
22. 5. 11 19:30 MIKU2 Řežem to United Parukářka FC 7. 6:0 (2:0)
Domácí měli jasnou převahu, byli skvěle sehraní a také měli hráče na střídání. Oba týmy hrály velmi tvrdě za hranicí pravidel. David Stránský, Tomáš Vondráček
Řežem to United Parukářka FC
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jakub Kouba, Karel Malý, Lukáš Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Jan Šimek – Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha
12. Marek Janoušek
17., 37. Michael Ernest
44. Tomáš Paszyc
53., 57. Jiří Hrubý
15. 5. 11 19:30 MIKU3 Sebranka FC B Řežem to United 6. 1:8 (1:3)
Jasná herní nadvláda Řežem to United, která se projevila i na výsledném skóre. Jednoznačné vítězství pro Řežem to United. Čapla, Janík
Sebranka FC B Řežem to United
Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Petr Karban, Martin Kasal, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Radek Kopal, Miroslav Ort vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc
11. Radek Kopal 21 Petr Karban 16., 45., 47. Michael Ernest
22., 23., 35. Jiří Hrubý
48. Marek Janoušek
49. Tomáš Paszyc
8. 5. 11 19:30 MIKU3 Řežem to United Sporting Luka 5. 7:0 (5:0)
Zasloužená výhra lepšího týmu. Petr Kalaš, Jan Šimůnek
Řežem to United Sporting Luka
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Štěpán Doležal – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Lukáš Chovanec, Martin Dudek, Jaroslav Kriebel
3., 16. Tomáš Paszyc
5. Pavel Paszyc
20. Martin Hrubý
25. Jakub Kouba
54., 58. Michael Ernest
1. 5. 11 19:30 MIKU1 Améby AFC B Řežem to United 4. 0:2 (0:0)
Kvalitní a technické utkání, které bylo hrané v rychlém tempu a bylo v prvním poločase více vyrovnané. Ve druhém poločase hráči Řežem to United zvýšili tempo, už jasně přehrávali Améby a zaslouženě vyhráli. Daniel Vrzák, Petr Zíka
Améby AFC B Řežem to United
Jan Beneš – Richard Adamec, Jan Chalupný, Pavel Kadlec, Michal Kalina, Ondřej Krampera, František Kroužil, Ivan Lach, Martin Matoušek, Petr Maxa, Pavel Merta, David Rybín, Jan Šípek vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc
36. Pavel Paszyc
39. Michael Ernest
17. 4. 11 20:45 MIKU2 Power WCC Řežem to United 3. 0:3 (0:1)
Od prvních minut bylo jasné, kdo je favoritem. Hráči hostí jednoznačně přehrávali soupeře a svou převahu definitivně potvrdili v posledních minutách. Daniel Vrzák, Petr Zíka
Power WCC Řežem to United
Jan VágnerJosef Černý, Ondřej Hamerník, Jan Málek, Čestmír Pail, Tomáš Ptáček, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jan Vacek vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc
4. Jiří Hrubý
54. Jakub Kouba
58. Karel Malý
10. 4. 11 19:30 MIKU2 Řežem to United Buffeti HK 2. 6:0 k.
Jednoznačná výhra domácích. Skóre mohlo být i vyšší. Dan Presler, David Presler
Řežem to United Buffeti HK
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Janoušek, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Karel Malý, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Petr Uchytil – Robert Chudý, Vojtěch Přibyl, Marek Šedlbauer, Libor Široký, Miroslav Zelinka