Po 11.4.11 18:15 HOSTI Legends are back Havri Havri   (HL7A)
Po 11.4.11 19:30 HOSTI Lachtánci 1.WC Rachot   (HL6A)
Čt 21.4.11 18:15 HOSTI Prohibice FKK Neumann S.K.   (HL7D)
Čt 21.4.11 19:30 HOSTI Sváteční mančaft Kulva PVC   (HL7D)
Po 2.5.11 18:15 HOSTI Legends are back Zodyhyd P.N.P.   (HL7A)
Po 2.5.11 19:30 HOSTI S.F.O.T. Arabská   (HL5A)

28. 6. 11 18:15 HOSTI Studenti Praha FC Dynamo R.U.M. B 11. 7:1 (1:1)
Utkání odpovídající postavení týmů v tabulce. Zvítězilo lehce fotbalovější mužstvo. Adam Linek, Jakub Svatek
Studenti Praha FC Dynamo R.U.M. B
Petr Votruba – Vladimír Černý, Karel Kaňka, Lukáš Marek, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Pavel Vrtiška, František Zeman vs Lukáš Turek – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, Pavel Malina, Martin Procházka, Jiří Rus, Robert Šupák
10., 58., 60. Roman Sýkora
35. Vladimír Černý
40. Jan Vokůrka
47. Karel Kaňka
56. Pavel Vrtiška
25. Jiří Rus
14. 6. 11 18:15 ARIT DTS Praha Studenti Praha FC 10. 0:2 (0:0)
Jára
DTS Praha Studenti Praha FC
Tomáš Marvan – Michal Balla, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Jakub Vidman vs Vladimír Moudrý – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Jiří Růžička, Jan Vokůrka, František Zeman
31. 5. 11 19:30 HOSTI Studenti Praha FC Digi Prague FC 9. 3:4 (0:2)
Vyrovnané utkání bez zbytečných faulů a prostojů. Remíza by byla spravedlivější, sle hosté v poslední minutě druhý bod urvali. David Krejča, Jiří Trenkler
Studenti Praha FC Digi Prague FC
Petr Votruba – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Pavel Vrtiška, František Zeman vs Lukáš Haisl – Petr Čejpa, Petr Hylan, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Koubek, Tomáš Lapšanský, Tomáš Manda, Jan Martinovský, Tomáš Procházka
31., 42. Jan Vokůrka
43. Roman Sýkora
4. Tomáš Procházka
21. Jan Martinovský
36., 59. Petr Čejpa
24. 5. 11 19:30 HOSTI Tohle není hokej? Studenti Praha FC 8. 0:6 k.
Klání o dvou naprosto odlišných poločasech, kde si během první poloviny vytvořili tříbankové vedení borci týmu Tohle není hokej?. Načež v polovině druhé byl tento náskok smazán soupeřícím mužstvem Studenti Praha FC. Remíza tedy víc než zasloužená. Karel Chejn, Marek Kubálek
Tohle není hokej? Studenti Praha FC
Tomáš Vobr – Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Rudolf Kristian, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Tročil, Petr Vanko vs Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman
5. Petr Klusák
10. Jindřich Lenz
16. Petr Vanko
40., 44. Roman Sýkora
46. Lukáš Marek
17. 5. 11 19:30 HOSTI Studenti Praha FC Terasy KFC B 7. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s nádhernými góly na obou stranách.
Studenti Praha FC Terasy KFC B
Petr Votruba – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Pavel Vrtiška, František Zeman vs Milan Matoušek – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, František Pokorný, Karel Rožec, Milan Šídlo, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
21. Lukáš Marek
44. Roman Sýkora
6. OG
43. Milan Šídlo
10. 5. 11 19:30 HOSTI Trona CF Studenti Praha FC 6. 5:4 (0:1)
Nudnou první půli rozjitřila pouze hádka uvnitř hostujícího týmu, který šel přesto do vedení. Obraz hry se však po pauze změnil. Šance střídala šanci a domácí navyšovali skóre. Poté však Vokůrka zkompletoval hattrick a hrálo se až do konce. Rozhodnutí padlo dvě minuty před hvizdem, kdy Macháček stanovil na konečných 5:4 pro domácí. Jakub Bielawski, Martin Kocourek
Trona CF Studenti Praha FC
Jiří Štembera – Josef Alferi, David Grygárek, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Jiří Svátek, Libor Švec, Tomáš Veselý vs Petr Votruba – Vladimír Černý, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Pavel Vrtiška, František Zeman
34., 39. Libor Švec
35. Tomáš Veselý
53., 58. Martin Macháček
11., 47., 50. Jan Vokůrka
56. Roman Sýkora
3. 5. 11 19:30 HOSTI Strahovská 10 B Studenti Praha FC 5. 4:3 (2:2)
Velmi vyrovnaný zápas, dramatický až do konce. Domácí měli více štěstí v koncovce. Zdeněk Kreuzer
Strahovská 10 B Studenti Praha FC
Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Jan Václavík, David Vícha vs Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman
25., 45. David Vícha
28. Ladislav Havlíček
42. Václav Bouška
7. Vladimír Černý
16., 57. Jan Vokůrka
26. 4. 11 19:30 HOSTI Studenti Praha FC Sloni na Pobřeží B 4. 5:3 (2:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Petr Hozman, Vladimír Bešta
Studenti Praha FC Sloni na Pobřeží B
Petr Votruba – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Pavel Vrtiška, František Zeman vs Jan Trska – Jonatán Adamčík, Tomáš Černý, Štěpán Novák, Petr Olma, David Polydor, Adam Reinberger, Ondřej Sezemský
14. Štěpán Novák
19. 4. 11 19:30 HOSTI Sedm zbabělých A Studenti Praha FC 3. 4:3 (3:0)
V prvním poločase se zdálo, že domácí budou mít velmi lehkou práci a s chutí si zastřílí. Ale Studenti se zřejmě polili svěcenou vodou a začalo drama, které nakonec lépe zvládli domácí. Rudolf Schiller
Sedm zbabělých A Studenti Praha FC
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Henrik Nielsen, Robert Pojer, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík vs Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Petr Votruba, František Zeman
10. Zdeněk Maršík
18. Štěpán Remunda
30., 47. Petr Mansfeld
45., 59. Jan Vokůrka
52. Roman Sýkora
5. 4. 11 19:30 HOSTI Gambrinus VH Studenti Praha FC 1. 2:1 (2:0)
Přes obrovský věkový rozdíl týmů celkem vyrovnané utkání. Domácí měli v první půli více ze hry a využili toho ke vstřelení vítězného gólu. Ondřej Vecheta, Jan Dovolil
Gambrinus VH Studenti Praha FC
Petr Šimáček – Zdeněk Barták, Tomáš Mašín, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Michal Petráš, Vojtěch Urbančík vs Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman
14., 24. Michal Petráš 40. Jan Vokůrka
29. 3. 11 19:30 HOSTI Studenti Praha FC JUDr. Brouk Pytlík 2. 3:5 (1:2)
Hosté se představili jako velice kvalitní, rychlý celek. Zápas byl ale vyrovnaný, jen s mírnou převahou hostů, kteří byli lepší především v zakončení. Dušan Havlíček