11. Prosím, nesmějte se 11 1 1 9 12:55 3

Ne 8.5.11 16:15 zzANG Morna to zařídí FC Sací komando Modřany   (HL8O)
Ne 8.5.11 17:30 zzANG MoKo 2.FC Borussia Dortšpunt C   (HL7K)
Ne 12.6.11 16:15 P3 Lynx Junior Motol   (HL6G)
Ne 12.6.11 17:30 P3 Kovárna PC Modrý balet A   (HL7J)
Ne 26.6.11 12:30 zzANG Protector 1320 FC Dýně AC A   (HL6J)
Ne 26.6.11 13:45 zzANG Notorlet Stodůlky MoKo 2.FC   (HL7K)

17. 6. 11 18:15 zzNOVOB Pražská esa Lobotomici 11. 0:6 k.
Domácí se ze zápasu omluvili.
10. 6. 11 19:30 zzPODVI Lobotomici J-Elita FC 10. 7:6 (4:4)
Domácí tým vedl ve 13.min již 4:0 a zdálo se, že o vítězství je rozhodnuto. Jenže hosté po kontaktním gólu ožili a dokonce ještě v 1. poločase snížili na rozdíl jediné branky. Druhá půle byla hraná ve vysokém tempu a oba týmy předváděli pěkný fotbal což v 8. lize není pravdilem. Kohout
Lobotomici J-Elita FC
Daniel VlachRadek Barták, Ondřej Boháč, Štefan Daňko, Jiří Hejčl, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Kryštof Švehla – Jan Blažek, Martin Holeček, David Kraus, Milan Novotný, Petr Ňukovič, David Smorádek, Patrik Vávra, Matouš Voldřich
7., 49. Lukáš Voborník
9., 45. Ondřej Boháč
13., 26. Radek Barták
6. OG
19. David Kraus
20., 24., 32., 52., 60. Martin Holeček
3. 6. 11 19:15 PRKOP Meďák FC Lobotomici 9. 5:4 (1:2)
Po prvních minutách to vypadalo na výhru domácích. Domácí se rozjížděli pomalu, ale nakonec vyhráli. Lukáš Havlíček, Jakub Krebs
Meďák FC Lobotomici
Marek Jerie – Josef Brzický, Milan Kováč, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý, Matej Veverka vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
52. Tomáš Zajac
27. 5. 11 18:15 HANSP Lobotomici Lipodur FC A 8. 0:4 (0:3)
První půle byla v režii Lipoduru a jeho hráči dokázali utkání dotáhnout do úspěšného konce.
Lobotomici Lipodur FC A
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Tomáš Benda – Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Jan Plachý, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Marek Žižka
5., 57. Jan Plachý
19., 21. Miroslav Brůna
20. 5. 11 18:15 KBELY Lobotomici Hervis sport 1.FC 7. 1:11 (0:6)
Hosté hráli prvních pět minut ve čtyřech, ale hned po příchodu dalších hráčů dali první gól a pak už jen navyšovali skóre. David Mottl, Václav Mottl
Lobotomici Hervis sport 1.FC
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Filip Hořejší, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Jan Chadt – Ladislav Burian, Allan Kheil, Patrik Kheil, Ladislav Míka, Luboš Rathouský, Jan Smaha, Mario Tichavský
43. Lukáš Voborník 5., 13., 20., 22., 29., 34., 58. Jan Smaha
26. Patrik Kheil
50., 56. Mario Tichavský
59. Luboš Rathouský
13. 5. 11 18:15 KBELY Klátiči WH Lobotomici 6. 1:3 (1:0)
Dost pasivní zápas. Už se zdálo, že rozhodne vlastní gól, nakonec ale hosté prolomili střeleckou impotenci a v rychlém sledu rozhodli. Martin Novotný, Jakub Tylle
Klátiči WH Lobotomici
David Černý – David Hartman, Michal Josek, Jiří Kučera, David Novák, Marek Šimáček vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Filip Hořejší, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
29. OG 54. Tomáš Zajac
55. Radek Barták
56. Ondřej Boháč
6. 5. 11 18:15 zzZARUB Lobotomici F3N FC B 5. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Zdeněk Záluský, Peter Kováč
Lobotomici F3N FC B
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Adam Pažout – Tomáš Klička, Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
6. Radek Barták
18. OG
32. Tomáš Zajac
33., 46. Marek Teller
48. Martin Kratochvíl
29. 4. 11 17:00 DEKAN Bronx KKK B Lobotomici 4. 5:3 (1:2)
Začátek utkání byl lepší pro hosty, ale domácí otočili utkání ve svůj prospěch. Vladimír Rožánek
Bronx KKK B Lobotomici
Martin Synecký – Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Polák, Marek Prouza, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický vs Lukáš Voborník – Radek Barták, Ondřej Boháč, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Daniel Vlach, Tomáš Zajac
14., 52., 60. Miloslav Suchánek
45. David Mathouchanh
58. Pavel Jinoch
22., 29. Tomáš Zajac
33. Lukáš Voborník
15. 4. 11 19:00 STER3 Lobotomici Spajta 1905 3. 3:7 (1:5)
Jednoznačný průběh utkání. Ondřej Samohýl, Sebastian Brachtl
Lobotomici Spajta 1905
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Jakub Stankovič – Jaroslav Kopa, Zdeněk Kopa, Michal Krejča, Martin Michl, Jiří Pavlovič, David Počta, Tomáš Starý