11. Prosím, nesmějte se 11 1 1 9 12:55 3

St 18.5.11 17:45 STER3 Klamovská skvadra Beach attack 90210   (HL7E)
St 18.5.11 19:00 STER3 Kamberský pípy Hajdaláci z Masné 18 FK   (HL7C)
St 18.5.11 20:15 STER3 Válcovna plechu VET Sebranka FC VET   (VL4C)
St 1.6.11 17:45 STER3 OrangeBoom Gobi dezert   (HL8E)
St 1.6.11 19:00 STER3 Kamberský pípy Hulla hulla FC   (HL7C)
St 1.6.11 20:15 STER3 Károv ZJ veteran Sebranka FC VET   (VL4C)

17. 6. 11 18:00 ZAK Meďák FC Hervis sport 1.FC 11. 2:7 (2:3)
Kováč dvakrát vystřelil a domácí vedli 2:0, ovšem pak hosté předvedli dokonalý obrat a ve druhé půli už byli pány na hřišti.
Meďák FC Hervis sport 1.FC
Matej Veverka – Marek Jerie, Milan Kováč, Pavel Matějů, Jiří Raichl, Libor Řebíček vs Jan Chadt – Michal Borkovec, Allan Kheil, Patrik Kheil, Ladislav Míka, Luboš Rathouský, Jan Smaha, Mario Tichavský
4., 23. Milan Kováč 27. Ladislav Míka
28., 30. Jan Smaha
38. Michal Borkovec
44. Mario Tichavský
48., 57. Luboš Rathouský
10. 6. 11 18:15 HANSP Lipodur FC A Meďák FC 10. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, rozhodla větší střídačka domácích. Michal Přeučil, Náděje
Lipodur FC A Meďák FC
Jan Plachý – Ladislav Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Matej Veverka – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Pavel Matějů, Libor Řebíček, Michal Veselý
15. Jiří Cvejn
25., 40. Tomáš Somr
39. Marek Žižka
1. Libor Řebíček
24. Pavel Matějů
45. Josef Brzický
3. 6. 11 19:15 PRKOP Meďák FC Lobotomici 9. 5:4 (1:2)
Po prvních minutách to vypadalo na výhru domácích. Domácí se rozjížděli pomalu, ale nakonec vyhráli. Lukáš Havlíček, Jakub Krebs
Meďák FC Lobotomici
Marek Jerie – Josef Brzický, Milan Kováč, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý, Matej Veverka vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
52. Tomáš Zajac
27. 5. 11 20:15 TEMPO Klátiči WH Meďák FC 8. 3:5 (2:0)
Vyhrál zkušenější tým. Vojtěch Samohýl, Sebastian Brachtl
Klátiči WH Meďák FC
David Černý – Michal Josek, Michal Kudlík, David Novák, Marek Šimáček, Jindřich Stanko, Roman Zdrubecký vs Michal Veselý – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Jiří Raichl, Libor Řebíček, Daniel Vávra
2., 46. Roman Zdrubecký
22. David Novák
31., 46. Libor Řebíček
38. Michal Veselý
45. Jiří Raichl
51. Milan Kováč
20. 5. 11 19:15 PRKOP Meďák FC F3N FC B 7. 2:2 (1:2)
Zajímavé utkání díky snaze obou týmů o útočný fotbal bez taktizování. Hosté vedli po první půli 2:1 a domácí stačili srovnat výsledek do spravedlivé remízy.
Meďák FC F3N FC B
Jiří Raichl – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý, Matej Veverka vs Tomáš Urbánek – Tomáš Klička, Filip Kohoutek, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller
21. Milan Kováč
44. Marek Jerie
29. Matěj Plachý
30. Filip Kohoutek
13. 5. 11 17:00 DEKAN Bronx KKK B Meďák FC 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Kamil Srb, Lukáš Srb
Bronx KKK B Meďák FC
Martin Synecký – Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Polák, Marek Prouza, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Marcel Toporčák vs
6. 5. 11 19:30 zzNOVOB Meďák FC Spajta 1905 5. 5:12 (0:3)
Rozdíl ve fotbalové kvalitě byl obrovský, šlo o hru kočky s myší, kde i myš občas skórovala. Hošek
Meďák FC Spajta 1905
Matej Veverka – Marek Jerie, Milan Kováč, Pavel Matějů, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Jakub Stankovič – Michal Krejča, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, Tomáš Starý
51. Tomáš Starý
29. 4. 11 19:00 STER2 Rum Zahořany HT Meďák FC 4. 5:2 (2:1)
Rozhodčí komentář neuvedli!
Druhý gól hostů byl zapsán jednomu ze dvou hráčů bez čísla dresu, protože rozhodčí jméno neuvedli a zapsané číslo dresu na soupisce chybí.
Vít Pýcha, Boleslav Kristián
Rum Zahořany HT Meďák FC
Jiří Lhotský ml. – Martin Haneška, Miroslav Klouda, Petr Kramer, David Krpata, Petr Nepraš, Tomáš Pouček, Lukáš Vidner vs Matej Veverka – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Pavel Matějů, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý
5., 52., 58. Petr Nepraš
15., 32. Petr Kramer
18. Michal Veselý
56. Daniel Vávra
15. 4. 11 20:15 STER3 Meďák FC Prosím, nesmějte se 3. 1:0 (1:0)
Krásným gólem v první půli rozhodl Veselý celý zápas. Ondřej Samohýl, Sebastian Brachtl
Meďák FC Prosím, nesmějte se
Matej Veverka – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Jiří Smíšek – Tomáš Böhm, Filip Friedman, Tomáš Jakoubek, Petr Makovec, Petr Nedvěd, Václav Pokorný, Oliver Reitler, Vladimír Staněk
5. Michal Veselý
8. 4. 11 17:00 zzNOVOB Pražská esa Meďák FC 2. 3:4 (0:0)
V první polovině slušný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. V druhém poločasu začala mužstva šance proměňovat a větší štěstí mělo mužstvo Meďáku.
Pražská esa Meďák FC
Jan Ries – Petr Bláža, Stanislav Čejka, Tomáš Červenka, Roman Chrastil, David Cink, Martin Klinger, Jan Petrák, Roman Šlapeta vs Matej Veverka – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Pavel Matějů, Libor Řebíček, Daniel Vávra, Michal Veselý
31., 57. Petr Bláža
51. Tomáš Červenka
33., 44., 58. Milan Kováč
50. Daniel Vávra
1. 4. 11 20:45 MIKU3 Meďák FC J-Elita FC 1. 1:3 (1:2)
Až do vyloučení domácího gólmana dobré utkání. Na každé straně byla jedna penalta, ale střelci se neukázali. Kovařík