Pá 23.9.11 19:00 P3 Notorkros FK Nova LFC A   (HL3A)
Pá 23.9.11 20:15 P3 Ferri FC Nemesis   (HL3B)

5. 12. 11 19:00 P2 Ujde to 1980 SK Cvrčci FC 11. 4:2 (0:1)
Klidné utkání a zasloužené vítězství domácích. Jan Kryštof
Viktor Komar – David Karfík, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Tomáš Lencsés, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl, Jan Vokřínek
41 Mikuláš Šveda 27. Jan Vokřínek
51. Tomáš Lencsés
40. Jan Vokřínek
23. 11. 11 19:15 SCBEC Útlum Ujde to 1980 SK 10. 5:4 (4:2)
Vyrovnané utkání, Útlum v závěru potrestal nevyužité šance hostů. Radovan Vrba, Ondřej Pelák
Útlum Ujde to 1980 SK
Martin Hřídel – Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik
10. Tomáš Peška
12., 14., 15. Karel Páral
59. Karel Páral
8., 37. Petr Moučka
22., 58. Jan Malypetr
14. 11. 11 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Ujde to 1980 SK 9. 5:3 (2:0)
Zajímavé utkání v mlžném oparu. Tlakové galoše byly důraznější před oběma brankami, a tak celkem v poklidu vyhrály. Procházka M.
Tlakové galoše Ujde to 1980 SK
Milan Hrdina – Daniel Buš, Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Jakub Novák, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil vs Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik
46. Martin Houdek
31. 10. 11 19:00 P1 Ujde to 1980 SK TBC Lachtan A 8. 5:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Hostům v závěru došly síly. Martin Kapucián, Vladimír Adámek
Ujde to 1980 SK TBC Lachtan A
Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik vs Tomáš Ptáček – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Jozef Novák, Vítězslav Stejskal, Jan Vejmelka
30. Jan Malypetr
50., 55. Petr Moučka
51. David Karfík
53. Marek Uhlárik
11. Jozef Novák
17. 10. 11 19:00 P2 Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK 7. 3:4 (3:1)
Hosté zaslouží absolutní ocenění. Bez střídání vydrželi po celý zápas běhat a ze stavu 0:3 otočili na 4:3.
Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK
Jaroslav Winkler – Jan Franc, Lukáš Kučera, David Mikeš, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik
12. Miroslav Tipta
13. Radek Vodička
15. David Mikeš
18., 47. Petr Moučka
52., 53. Jan Malypetr
10. 10. 11 19:00 P2 Ujde to 1980 SK Mystique Dynamo CF 6. 3:2 (1:1)
Slušně hrané utkání. V prvním poločase mírná převaha Mystique, Ujde to zachránil několikrát výbornými zákroky brankář. Na začátku druhé půle se zranil brankář hostů a dohrávali v pěti. Jiří Herden, Antonín Alčer
Ujde to 1980 SK Mystique Dynamo CF
Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik vs Adam Hild – Michal Burda, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec
10. Marek Uhlárik
38. Nikola Langer
56. David Karfík
27. Aleš Moravec
43. Jakub Mandelíček
3. 10. 11 18:00 SCBEC Stará garda Ujde to 1980 SK 5. 6:2 (2:2)
Domácí měli mírnou převahu a zaslouženě vyhráli. Adam Trska, Jan Trska
Stará garda Ujde to 1980 SK
Pavel Horáček – Robert Baščan, Zbyněk Petráček, Zdeněk Plessl, Jiří Prosecký, Jan Vejmelka vs Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik
4., 42., 55., 59. Jan Vejmelka
21. Zbyněk Petráček
49. Robert Baščan
9., 19. Jan Malypetr
26. 9. 11 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Limita 4. 4:1 (2:0)
Domácí stříleli branky a to rozhodlo. Hosté měli psoustu šancí, proměnili pouze jedinou a to bylo málo.
Ujde to 1980 SK Limita
Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Daniel Rous, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
7. OG
29. Jan Malypetr
43. Marek Uhlárik
46. Petr Moučka
54. Ladislav Kovács
19. 9. 11 19:00 P1 Ještěrka Ujde to 1980 SK 3. 1:1 (1:0)
Ještěrek bylo tolik, že by si vystačily samy, hosté dorazili jen v šesti a teprve v průběhu první půle dorazil další hráč. To jim ale nebránilo v tom, aby převzali oteže utkání a byli po většinu času lepším týmem. Ztroskotávali však na vynikajícím brankáři Ještěrky, který chytil několik jistých gólů. Domácí na aktivní a technickou hru Ujde to odpověděli týmovým výkonem a po ojedinělé akci v první půli zakončené gólem byli blízko vítězství, ale hosté z posledního rohu dokázali vyrovnat. Zasloužená dělba bodů. Duben
Ještěrka Ujde to 1980 SK
Martin Görög – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Lukáš Křížek, Roman Leník, David Manhart, Martin Melzoch, Martin Schuh, Tomáš Semerád, Pavel Stibůrek vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
27. Martin Melzoch 52 Miroslav Görög 60. Jan Malypetr
12. 9. 11 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Tatra 04 2. 5:6 (3:2)
Vynikající zápas. Hosté nejdříve vedli 2:0, ale domácí zlepšili hru a 20 minut před koncem již vedli 5:2. Poté ale hosté spustili uragán a výsledek otočili. Tento zápas může být po právu uznán ozdobou hanspaulaské ligy. Trnka