Ne 4.12.11 15:00 HANSP MVS Recycled Lisako A   (VL4D)

3. 12. 11 08:45 BECH Hoptajch team Noční dravci 11. 4:7 (2:2)
Václav KopeckýPetr Fridrich, Piotr Golebiewski, Miroslav Janeček, Peter Milan, Marek Růžička, Martin Vacka, Petr Vančuřík vs Martin Kubánek – Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř
46. Libor Petrák
52. Jan Šlapánek
55. Marek Benda
26. 11. 11 12:30 HANSP Noční dravci Tycho de Brahe FC A 10. 4:2 (1:1)
Noční dravci mohli o výsledku rozhodnout již v prvním poločase, ale neproměnili řadu šancí. Martin Skalický, Michal Houška
Noční dravci Tycho de Brahe FC A
Martin Kubánek – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Jiří Januška – Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Jiří Runtsch
49. Václav Makara
12. 11. 11 12:30 HANSP A - klub 90 Noční dravci 9. 3:1 (2:0)
A - klub zaskočil Noční dravce dvougólovým vedením na konci 1. poločasu. Dravci měli po celý zápas herní převahu i dost šancí, ale proti konsolidované obraně domácích se jen težko prosazovali, a když se to povedlo, vyhořeli v zakončení. Husák
A - klub 90 Noční dravci
Milan Svoboda – Tomáš Kaplan, Michal Lukács, David Mareš, František Mrázek, Jan Rybář, Michal Svoboda vs Pavel Valášek – Martin Bejček, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Daniel Šumbera
20., 60. František Mrázek
24. Tomáš Kaplan
45. Martin Plecháček
5. 11. 11 12:30 HANSP Noční dravci Bened VFK 8. 5:3 (1:1)
Utkání vyspělých týmu rozhodla početnější střídačka vítězů, kteří rozhodli až v závěru. Jan Špatenka, Jiří Hladík
Noční dravci Bened VFK
Pavel Valášek – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek vs Kristián Malina – Marcel Ghezzo, David Kolář, Michal Patka, Wilco Veldhuizen, Filip Worsch
9., 60. Martin Plecháček
49. Jan Šlapánek
51. Libor Petrák
57. Martin Bejček
37 Petr Satýnek 1., 55. Michal Patka
60. Wilco Veldhuizen
23. 10. 11 13:45 ZAK NeReal Žižkov FC Noční dravci 7. 2:4 (1:1)
Noční dravci přehrávali Žižkov hlavně ve druhém poločase. Byli kompaktnějším týmem s výborným útočníkem Bejčkem, který vstřelil 3 góly. Čapla
NeReal Žižkov FC Noční dravci
Petr Pšenička – Martin Dadek, Michal Dadek, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Martin Peňáz, Karel Podrazký, Jan Sklenář vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř
8. Martin Dadek
57. Martin Peňáz
27., 31., 47. Martin Bejček
44. Libor Petrák
16. 10. 11 15:00 HANSP Noční dravci JH 6. 8:4 (2:1)
Svižné utkání, ve kterém domácí získali náskok, polevili a málem na to doplatili. Jiří Gál, Josef Gál
Noční dravci JH
Pavel Valášek – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jaroslav Čepelka, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Jan Štědrý, Václav Ulrich
14., 21., 36., 53. Martin Bejček
34., 57., 60. Marek Benda
39. Martin Plecháček
12., 42. Jaroslav Čepelka
47. Václav Ulrich
50. Ondřej Novák
8. 10. 11 12:30 HANSP Hustec Noční dravci 5. 2:2 (1:1)
Agresivní ale slušně hrané utkání odpovídající úrovni 4. ligy. Martin Matula
Hustec Noční dravci
Vojtěch Havlovec – Tomáš Blažek, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Antonín Sus, Martin Švejzar, Martin Vohánka vs Pavel Valášek – Martin Bejček, Jan Doležal, Libor Petrák, Martin Plecháček, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř
25. Antonín Sus
57. Jakub Kumšta
13., 38. Martin Bejček
1. 10. 11 12:30 HANSP Noční dravci Tus Pelotas 4. 6:5 (3:3)
Parádní, velmi svižně hrané utkání nabídlo hned 11 branek. Skóre se přelévalo ze strany na stranu, k vidění byly dvě proměné penalty, zatímco minimum faulů. Na konci Dravci urvali vítězství z poslední standardní situace. Velmi slušný zápas. Rosenberger
Noční dravci Tus Pelotas
Pavel Valášek – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál, Milomir Vojvodič, Leigh Paul Woods
38. Javier F. Avila Selva
24. 9. 11 12:30 HANSP Noční dravci Half and Half FC 3. 5:3 (2:2)
První poločas patřil týmu Half anf Half, který byl fotbalovější a vypracoval si víc šancí. Druhý poločas přesně naopak hřiště ovládali Dravci a zaslouženě rozhodli o své výhře. Husák
Noční dravci Half and Half FC
Martin Harag – Martin Bejček, Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík vs Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Miroslav Kopecký, Jan Malý, Roman Ptáčník, Jan Šesták, Alexandros Siokos, Ioannis Tsirimpasis, Nikolaos Tziokas