Út 13.9.11 19:00, 20:15 P2 Banditi z Palmovky
Po 26.9.11 18:15, 19:30 zzPODVI Serval KPKS
Po 3.10.11 18:15, 19:30 zzPODVI Serval KPKS
Po 10.10.11 17:00, 18:15 ARIT Strašnická šlechta
Po 10.10.11 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Merck stars
Út 11.10.11 19:00, 20:15 P2 Demoliční četa
Čt 13.10.11 19:30, 20:45 DEKAN Kontis 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Kontisu remíza se Šachtou stačila k druhému postupovému místu, ale ani soupeř nebyl úplně nespokojen, zachránil se. Strašnické šlechta tak už nebyla nic platná ani výhra nad sestupujícím 1.W.C., kteří tak zakončili sezónu bez jediného vítězství. Ze souboje na život a na smrt vyšli vítězně hráči Báby a stačilo jim to, Delfínci padají o patro níž. Ramutant pak porazil Bandity z Palmovky a dotáhl se na ně bodově, záchranu ale slavily obě mužstva. A tak černý Petr zůstal v rukou Servalu, remíza s první Demoliční četou byla vzhledem k ostatním výsledkům málo. V jediném zápase, ve kterém o nic nešlo, porazili Merck stars těsně Imidin Opatov a přeskočili ho v tabulce. Nejlepším střelcem se stal se 12 góly Brožek z Ramutantu, brankářům vévodil Beer z Demoliční čety.

7. 12. 11 20:45 MIKU1 Strašnická šlechta 1.W.C. 11. 3:0 (1:0)
Hosté se sice snažili, ale domácí zápas pohlídali.
Strašnická šlechta 1.W.C.
Alan IlczyszynMartin Janeček, Josef Lorenc, Martin Müller, Viktor Poupě, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar vs Jaroslav Vaníček – Tomáš Kliment, Petr Koloničný, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Antonín Vávra, Jan Vítek, Petr Zíka
30., 49. Josef Lorenc
54. Karel Švec
29. Petr Zíka
7. 12. 11 20:45 MIKU3 Merck stars Imidin Opatov FC 11. 4:3 (0:1)
V první půli byl zápas ve vánočním poklidu, kde nebylo třeba píšťalky. V druhé polovině tým domácích ukázal své kvality a dokázal porazit Imidin i bez střídání. Marek Kouřímský, Martin Řežábek
Merck stars Imidin Opatov FC
Ivan Kašpar – Roman Chajda, Pavel Fuchs, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský vs Rudolf Roubíček – Martin Balvín, Jan Čelák, Václav David, Karel Jindrák, Petr Kozohorský, Václav Růžička, Roman Šperker, Lukáš Vacíř
43., 54. Pavel Fuchs
49. Aleš Podoubský
59. Zdeněk Krejčí
7. Petr Kozohorský
42. Jan Čelák
44. Karel Jindrák
7. 12. 11 20:30 SCBEC Ramutant CF Banditi z Palmovky 11. 2:0 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání rozhodlo proměňování šancí. Peter Chudovan, Peter Šenšel
Ramutant CF Banditi z Palmovky
Michal Vávra – David Brožek, František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Michal Opava, Jiří Škoda, Jiří Štětina vs Kamil Luzar – Radek Fischer, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Kuběna, Libor Mohyla, Aleš Strach, Tomáš Volný
22. František Klečka
57. David Brožek
10. Tomáš Kuběna
7. 12. 11 20:15 P2 Serval KPKS Demoliční četa 11. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání se zbytečnými emocemi.
Serval KPKS Demoliční četa
Miroslav Samec – Jiří Anděl, Martin Daněček, Vojtěch Holoubek, Martin Jirout, Jiří Kadlčík, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Roman Sahula, Jakub Vítek vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, David Hradil, Miroslav Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
7., 16. Jan Kuchařík
28. Jakub Vítek
12. Tomáš Vencl
43. David Hradil
50. Jan Kryštof
15. Jaroslav Dobrý
7. 12. 11 20:15 P1 Kontis 1.FC Šachta UK 11. 2:2 (0:0)
Napínavé utkání, oběma týmům šlo o hodně. Dva góly padly v posledních minutách a remízu braly oba celky. Ondřej Bartoušek, Petr Opočenský
Kontis 1.FC Šachta UK
František Havlíček – Petr Klička, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Vršecký vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Zapotil
38. OG
57. Ondřej Kubelka
42. Jan Zapotil
58. Martin Antošík
7. 12. 11 19:30 HOSTI Růžoví delfínci 97,2 Bába FC 11. 5:6 (4:2)
V první půli vyrovnané utkání, kdy domácí dávali góly. Druhá půle byla v režii hostů. Radek Vodička, Miroslav Tipta
Růžoví delfínci 97,2 Bába FC
Petr Deršák – Jan Hala, Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, Jakub Macháček, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Jan Petrášek, Eduard Polášek, Vojtěch Říha