Út 15.5.12 18:15 ARIT Šajtle s.r.o. VET Turman VET   (VL4C)
Út 15.5.12 19:30 ARIT PFC Kodymka Bublifuck VET   (VL4C)
Út 15.5.12 20:45 ARIT Suchdol sabres A BongoBongo AC   (HL4B)
Út 29.5.12 18:15 MIKU1 Inter 2011 Defect   (VL1A)
Út 29.5.12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V CFC Letňany   (VL1A)
Út 29.5.12 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. BongoBongo AC   (HL4B)

21. 6. 12 19:15 SCBEC Poblióni FC Banditi z Palmovky 11. 5:7 (1:4)
Utkání průměrné urovně, které se po první puli pro hosty změnilo ve snahu po vyrovnání domácími.
Poblióni FC Banditi z Palmovky
David Jeřábek – Roman Bukva, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Martin Lux, Vladimír Moc, Jakub Pastyřík, Zdeněk Urbanec, Zbyněk Vaňous vs Kamil Luzar – Martin Beránek, Libor Chromik, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Aleš Strach, Tomáš Volný
50. Jaroslav Hrabálek
14. 6. 12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Jawa Team 10. 1:6 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Banditi z Palmovky Jawa Team
Jaroslav Hrabálek – Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Aleš Strach vs Jan Mocek – Martin Mansoor, Jan Pokorný, Eduard Příhoda, Aleš Procházka, Hynek Roubík
20. Zdeněk Fusek 17. Aleš Procházka
21., 54. Jan Pokorný
29. Martin Mansoor
45., 51. Eduard Příhoda
7. 6. 12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Ústavan 01 KK 9. 5:2 (1:1)
Ústavan dokázal držet krok jen ze začátku utkání. Ve druhé půli zařadili hosté rychlejší stupeň a nebýt brankáře Matese, mohl být rozdíl větší. Lepšík
Banditi z Palmovky Ústavan 01 KK
Kamil Luzar – Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Aleš Strach, Jan Tománek, Tomáš Volný vs Ondřej Mates – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Michal Hudec, Lukáš Huňa, Jakub Marianovský, David Straka
17. Tomáš Volný
35., 41. Lukáš Nebel
38., 60. Libor Mohyla
9. Jakub Marianovský
43. Michal Hanuš
31. 5. 12 19:30 HANSP Indiana Team Banditi z Palmovky 8. 5:3 (3:1)
Bojovné, kvalitní utkání se spravedlivým výsledkem.
Indiana Team Banditi z Palmovky
Miroslav Pechar – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Martin Varhulík vs Kamil Luzar – Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Aleš Strach, Jan Tománek
23., 48. Miroslav Pechar
27. Martin Varhulík
30., 46. Ladislav Neumar
4., 39. Lukáš Nebel
57. Jaroslav Hrabálek
24. 5. 12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Horst 1.FC 7. 3:5 (2:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ale Horst v prvních minutách druhého vstřelil dva rychlé góly a vedení si udržel až do konce. Jakub Vidman, Matěj Kubínek
Banditi z Palmovky Horst 1.FC
Aleš Strach – Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Martin Vančík vs Jakub Nováček – Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
11., 12. Libor Mohyla
58. Martin Beránek
12., 31., 32., 48. Petr Tomečka
26. Martin Pistulka
17. 5. 12 18:00 SCBEC Bandidoz Banditi z Palmovky 6. 3:6 (0:3)
Hosté po celou dobu přehrávali domácí, ovšem domácí začali ke konci zápasu více kombinovat a vylepšili tím stav skóre. Patrik Vávra, Filip Kinkor
Bandidoz Banditi z Palmovky
Jan Voříšek – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Zelenka vs Kamil Luzar – Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Aleš Strach, Jan Tománek, Martin Vančík
34. Jan Dřízhal
44., 59. Adam Lederer
11., 39. Aleš Strach
18., 29. Martin Vančík
42., 47. Lukáš Nebel
10. 5. 12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Speciál Bráník A 5. 3:2 (1:1)
V prvním poločase svižné utkání se spoustou šancí. I ve druhém vysoké tempo a konečně i branky. Velmi korektní utkání. Tomáš Hanzlík, Jan Vosátka
Banditi z Palmovky Speciál Bráník A
Kamil Luzar – Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Aleš Strach, Jan Tománek, Tomáš Volný vs Robert Hájek – Michal Baroch, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Tomáš Nováček, Jan Ropický
19. Jaroslav Hrabálek
34. Tomáš Volný
36. Libor Mohyla
30. Vitalii Cozlov
58. Michal Baroch
26. 4. 12 18:00 SCBEC VŠSK MFF UK B Banditi z Palmovky 4. 5:5 (3:0)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Karel Novák, Jan Veselovský
VŠSK MFF UK B Banditi z Palmovky
Zdeněk Říha – Viktor Bobro, Pavel Borský, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Marek Zelc vs Kamil Luzar – Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Aleš Strach, Martin Vančík, Tomáš Volný
14. Jan Líkař
21., 33., 58. Radoslav Janoštiak
27. Vladimír Šišma
32., 40., 42., 53. Tomáš Volný
51. Aleš Strach
19. 4. 12 19:15 SCBEC Banditi z Palmovky Šachta UK 3. 4:6 (2:3)
Banditi začali lépe, akorát měli smůlu v koncovce, na což nakonec doplatili. Jiří Štechmüller, Jaromír John
Banditi z Palmovky Šachta UK
Kamil Luzar – Libor Chromik, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Aleš Strach, Tomáš Volný vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
17., 55. Libor Mohyla
18. Jaroslav Hrabálek
43. Aleš Strach
5., 27., 31., 35., 50. Jan Zapotil
23. Tomáš Volf
12. 4. 12 20:45 MIKU2 Pašáci Banditi z Palmovky 2. 8:1 (4:0)
Výsledek je pro Bandity až krutý. Jejich produktivita v útoku ale byla žalostná a v tom byl asi největší rozdíl mezi oběma týmy. Sympatické u Banditů bylo, že bojovali srdnatě až do (hořkého) konce. Tomáš Mládek, Vladimír Anev
Pašáci Banditi z Palmovky
Ondřej Jedlička – Petr Geisler, Petr Gregar, Karel Janďourek, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský vs Kamil Luzar – Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Lukáš Nebel, Jan Tománek, Martin Vančík, Tomáš Volný
2., 12., 15., 47., 58. Karel Janďourek
5. Tomáš Pikula
52., 60. Jan Trpišovský
49. Martin Beránek
5. 4. 12 19:30 BECH Banditi z Palmovky South Stars 1. 3:3 (2:2)
Utkání, které mělo velmi pohledné akce, ale i spoustu nepřesností z obou stran. Remíza je spravedlivá. Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml.