Po 14.11.11 18:15 MIKU2 Klár Rávla SUP Felix club super   (SVL3A)
Po 14.11.11 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Torpedo Ohrobec SKA   (HL6B)
Po 14.11.11 20:45 MIKU2 Samson Bonella A Terron AC Bozi A   (HL3C)
St 23.11.11 18:00 ZAK Credit Praha FC Kamberský pípy   (HL7D)
St 23.11.11 19:15 ZAK GFC Regent A Samson Bonella A   (HL3C)
St 23.11.11 20:30 ZAK ALT 1.AK Roosevelt boys 1.FC   (HL7D)

1. 12. 11 18:15 MIKU2 Orosený Paragraf Bratři v triku 11. 3:3 (2:1)
Hosté se sešli v nabité sestavě, ale na hřišti to v první půli nebylo znát. Paragraf hrál chytře a pouštěl se do nebezpečných protiútokůkteré profesorská obrana Bratrů nestačila zachytávat. Hosté se lae v druhé půli zlepšili a výsledek otočili. Spravedlivou remízu zajistil Paragrafu v závěru Bret. Jakub Bielawski, Jan Krouský
Orosený Paragraf Bratři v triku
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Milan Tuláček, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
13., 56. Pavel Bret
18. Martin Kouba
25. Marek Švarc
37. Pavel Rychetský
41. Daniel Veselý
22. 11. 11 20:15 STER2 Bandidoz Orosený Paragraf 10. 2:5 (0:1)
Rozhodující moment utkání nastal ve druhé půli, když domácí vyrovnali, ale slavili tak, že hned z rozehry to bylo 1:2 a hosté se už vedení nepustili. Hošek
Bandidoz Orosený Paragraf
Tomáš Vachek – Martin Dittrich, Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Michal Kocáb, Jiří Roubínek, František Vógl, Jan Voříšek vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček
40. Michal Kocáb
55. Jiří Roubínek
22. Jan Nohejl
40. Jaroslav Šimeček
47., 59., 60. Pavel Bret
8. 11. 11 17:45 STER3 Orosený Paragraf Alkohol Tea FC 9. 1:2 (1:1)
Rychlé a slušné utkání, útoky se střídaly na obou stranách. Ve druhé půli byli lepší domácí, ale nedostali se k vstřelení branky. Milan Mareš, Jan Nohejl
Orosený Paragraf Alkohol Tea FC
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Zdeněk Roubal – Pavel Brabec, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška
25. Pavel Bret 30. OG
44. Kamil Nezval
3. 11. 11 20:15 P3 Polnohospodár Praha Orosený Paragraf 8. 3:3 (2:1)
Po dvou vstřelených brankách Polnohopodáru Paragraf vyrovnal hru a do poločasu dokázal snížit na 2:1. Ve druhém poločase pokračoval ve zlepšeném výkonu a dostal se do vedení 3:2. V závěrečném tlaku se domácím podařilo vyrovnat. Pohledné utkání, zasloužená remíza. Luboš Kudrna, Pavel Kubelka
Polnohospodár Praha Orosený Paragraf
Petr Pek – Jan Carda, Jan Kanta, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Lukáš Tintěra vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka
5., 8., 52. Jan Kanta 27. Milan Vrchotka
35. Pavel Bret
39. Jaroslav Šimeček
20. 10. 11 20:30 SCBEC Orosený Paragraf Poblióni FC 7. 1:4 (1:2)
Jednoznačná výhra hostů. Petr Olma, Jan Trska
Orosený Paragraf Poblióni FC
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Jakub Pastyřík – Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, David Jeřábek, Jakub Kopáček, Martin Lux, Patrik Mitáš, Vladimír Moc, Ondřej Tomeš, Zdeněk Urbanec
15. Milan Vrchotka 2. Tomáš Chytka
30., 37., 38. Patrik Mitáš
56. Zdeněk Urbanec
13. 10. 11 20:45 MIKU3 VŠSK MFF UK B Orosený Paragraf 6. 2:5 (0:4)
O výsledku utkání rozhodla čtyřminutovka v prvním poločase, kdy Paragraf dal čtyři branky. Druhý poločas se jen dohrával a domácí výsledek kosmeticky upravili. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
VŠSK MFF UK B Orosený Paragraf
Jan Záruba – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Radim Kubacki, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Marek Zelc vs Ivo Kratěna – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka
33. Vladimír Šišma
48. Viktor Bobro
14. Milan Vrchotka
16., 17. Aleš Blahut
18. Pavel Bret
60. Zdeněk Dítě
6. 10. 11 19:45 HRAB2 Ontosport Orosený Paragraf 5. 6:2 (3:1)
Pohledné utkání s jednoznačným vítězstvím domácích.
Ontosport Orosený Paragraf
Václav Novák – Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jan Zdich vs David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
7., 11., 16. Karel Novák
41., 60. Zdeněk Novák
46. Michal Svoboda
13. Aleš Blahut
57. Pavel Bret
27. 9. 11 20:45 MIKU2 Orosený Paragraf Medicína 4. 6:1 (2:0)
Solidní utkání, dobré tempo, čistá hra. Domácí zaslouženě vyhráli. Vít Holer
Orosený Paragraf Medicína
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Martin Kouba, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka vs Roman Prokeš – Petr Faltýnek, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Michal Považan, Jakub Vachek, Martin Vobecký
10. Pavel Bret
17., 54. Aleš Blahut
41., 50. Jaroslav Šimeček
59. Milan Vrchotka
57. Rastislav Macko
15. 9. 11 19:30 HANSP Indiana Team Orosený Paragraf 1. 7:4 (6:1)
Zasloužené vítězství domácích. Svého soupeře během prvního poločasu rozebrali a i když jim v závěru docházeli síly, dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce. Kamil Jeřábek, Petr Vacek
Indiana Team Orosený Paragraf
Jiří Volf – Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Zdeněk Plzák, Pavel Šebek, Martin Varhulík, Martin Volf vs David Zdvořáček – Pavel Bret, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček
4., 5., 6., 13. Martin Varhulík
16., 45. Martin Volf
24. Jaroslav Krčílek
20. Pavel Bret
54. Jan Nohejl
55., 57. Jaroslav Šimeček
8. 9. 11 18:15 ARIT Orosený Paragraf Fugas CF A 2. 3:5 (2:1)
Vyrovnaný zápas, kde rozhodla chyba gólmana hostů, který nezachytil ve 45.minutě přímý kop z poloviny hřiště. Lukáš Krbec
Orosený Paragraf Fugas CF A
Aleš Gola – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček, Milan Vrchotka vs Karel Mikeš – Radek Fál, Jan Klozar, Miloš Pachman, Tomáš Peterka, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek

Zdvořáček David 4 0
Poslední aktualizace 27. 4. 24, 19:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.