12. 11. 11 13:45 P1 Sturm JM Šnek FC A 9. 0:2 (0:0)
Filip Kotek – Martin Hyánek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
53. Pavel Nosek
42. Petr Trella
59. Pavel Nosek
5. 11. 11 12:30 P1 Šnek FC A Severní vítr je krutý! 8. 5:4 (4:3)
Rychlý "gólový" krok Severního větru (3:1 v 10. minutě) dohnali Šneci ještě do poločasu a ujali se vedení 4:3. Ve 2. půli přidali na 5:3, na což "Větři" odpověděli jen korigováním na 4:5. Zápasu by asi slušela remíza. Tomáš Dojava, Radim Šebestík
Šnek FC A Severní vítr je krutý!
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jan Zikmund – Jiří Arnold, Martin Briestenský, Martin Fučík, Jaroslav Janeček, Lukáš Liška, Jiří Tříško, Lukáš Vondráček
5., 13. Tomáš Vávra
17. Pavel Nosek
23., 38. Tomáš Ejem
2., 47. Martin Briestenský
7. Jiří Arnold
10. Lukáš Liška
22. 10. 11 12:30 TEMPO Hodkovičky United FC Šnek FC A 7. 5:2 (2:1)
Svižné utkání. Domácí předvedli více fotbalovosti a nebýt brankáře, hosté by si odvezli daleko větší porci branek. Ondřej Sýkora, Jiří Beránek
Hodkovičky United FC Šnek FC A
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
4., 31. Dominik Pechar
27., 36. Tomáš Pechar
56. Tomáš Bělohorec
3., 40. Tomáš Ejem
15. 10. 11 13:45 BECH Šnek FC A Literpool United 6. 2:3 (1:1)
Vyhrál fotbalovější tým. Ke konci zápasu byla cítit trochu nervozita, když se soupeři povedlo snížit na rozdíl jediné branky. Jiří Tesař, Trnka
Šnek FC A Literpool United
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Král, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Artur Kashapov, Timur Kashapov, Petr Lämlein, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
19., 54. Pavel Nosek 33 Pavel Nosek 14. Petr Sekyra
32., 43. Stanislav Gergela
8. 10. 11 13:45 BECH Guláš FC Šnek FC A 5. 2:6 (1:4)
One-man-show hráče Noska. Šťástka
Guláš FC Šnek FC A
Martin Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
9. Zdeněk Procházka
33. Miroslav Korecký
57 Martin Švehla 13., 27., 28., 52. Pavel Nosek
17. Michal Schreiber
53. Tomáš Vávra
1. 10. 11 10:00 P2 Šnek FC A Petrovice A 4. 4:3 (1:2)
Pěkné, vyrovnané utkání. Rozhodl důraz v kocovce týmu FC Šnek. Remíza by byla spravedlivější. Křiva
Šnek FC A Petrovice A
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs David Vojáček – Roman Chládek, Pavel Dubský, Milan Karvai, Petr Kočiřík, Haithem Mutwalli, Václav Sider
18., 60. Pavel Nosek
32., 59. Tomáš Ejem
12. Petr Kočiřík
26., 31. Pavel Dubský
24. 9. 11 13:45 P1 Atomový veverky A Šnek FC A 3. 4:0 (2:0)
Naprosto jednoznačný průběh utkání, skóre mohlo bý daleko vyšší. Procházka
Atomový veverky A Šnek FC A
Marek Slezák – Michal Beitler, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek vs Jan Slepička – Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář
6. Viktor Máchal
30. Josef Kapek
34. Daniel Dusl
36. Miroslav Sládek
17. 9. 11 13:45 P1 Šnek FC A Partizan Východ 2. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, vyhrál produktivnější tým. Pavel Abrahám, Sedmidubský
Šnek FC A Partizan Východ
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Loránt Csete – Vojtech Dohányos, Peter Fedorik, Tomáš Meštellér, Stanislav Miškovič, Igor Mora, Marcel Schlifka, Leonard Siegfried
16., 55. Pavel Nosek
34. Tomáš Ejem
10. 9. 11 13:45 ZAK Alkohol Vršovice FC Šnek FC A 1. 1:5 (1:1)
Zápas byl vyrovnaný pouze v první půli. Ve druhé už hosté svého soupeře přehráli. Trnka
Alkohol Vršovice FC Šnek FC A
Tomáš Vrňák – Lukáš Bady, Jan Hrabák, Martin Jermář, Jiří Popelka, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora vs Pavel Nosek – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Michal Schreiber, Martin Skočný, Jan Slepička, Miroslav Truhlář