St 21.9.11 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Gekad
Pá 23.9.11 17:00, 18:15, 19:30 zzNOVOB Libčice FC
So 24.9.11 08:45, 10:00 zzNOVOB Per ho tam
Pá 7.10.11 17:00, 18:15, 19:30 zzNOVOB Kerata Chíjos
So 8.10.11 08:45, 10:00 zzNOVOB Per ho tam
Ne 9.10.11 10:00, 11:15, 12:30 TEMPO Libčice FC
St 12.10.11 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Pekárny United FC
Čt 13.10.11 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Alténa ST
Pá 21.10.11 17:00, 18:15, 19:30 DEKAN Kerata Chíjos
Út 25.10.11 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Alténa ST
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve skupině B je už dobojováno, můžeme tedy pouze zrekapitulovat sezónu. Na prvním místě se umístily Libčice, které po celý podzim podávaly skvělé výkony a dokázaly zvítězit ve všech svých zápasech. Nepřekvapí, že dominovaly i tabulce střelců, bratři Tenklové obsadili první dvě příčky. Šestou ligu si zahrají také Filipi a Pekárny United. V nejnižším patře Hanspaulské ligy pak budou na jaře hrát týmy Alténa, Strakonická a Per ho tam, nejlepším brankářem skupiny se stal Adámek z týmu Kerata Chíjos.

28. 11. 11 20:30 ZAK Gekad Filipi SK 11. 0:3 (0:1)
Po celý zápas lepším týmem hosté, ti udávali tempo, vytvářeli si šance a dávali góly. Domácí však nepřestali bojovat ani za stavu 0:2, vážněji ohrozit branku se jim hlavně v 2.poločase nepodařilo. Zasloužené vítězství Filipi SK.
Gekad Filipi SK
Vlastimil Peterka – Pavel Frühauf, Tomáš Loukotka, David Marek, Cyril Mrva, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Jiří Zbíral vs Petr Vaněček – Jan Kindl, Marek Klinka, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Jiří Šrytr, Filip Svoboda, Eliseu Tavares Mane
21. Eliseu Tavares Mane
35., 58. Jan Kindl
28. 11. 11 20:15 STER2 Pekárny United FC England United FC 11. 4:0 (2:0)
Vyrovnané utkání s enormním nasazením na obou stranách. Pekárny poslala do vedení ofenzivně laděná hra celého týmu a dovedla je k vítězství.
Pekárny United FC England United FC
Jan Formánek – Jan Leligdon, Petr Morávek, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Zdeněk Rychtář, Petr Slabý, David Šturma, Martin Tichý, Jan Vacíř, Jan Yousif vs Michal Nemček – František Humpál, Daniel Kvasnovský, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Tomáš Urban, Martin Vokál
23. Jan Leligdon
29., 51. Jan Vacíř
40. Tomáš Nytra
28. 11. 11 20:15 P1 Libčice FC Ya Basta! A 11. 5:2 (1:1)
Hosté stačili v druhé půli ještě jednou vyrovnat, lepší Libčice však okamžitě skórovali a utkání dovedli k jasné výhře.
Libčice FC Ya Basta! A
Lukáš Paluka – Jaroslav Kmoch, Jakub Šindler, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Ondřej Veszelei, Roman Vorel vs Daniel MališŠtěpán Ciprýn, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Tomáš Žůrek
38. Štěpán Ciprýn
28. 11. 11 19:30 MIKU2 Strakonická 2007 1.FC Alténa ST 11. 1:6 (0:4)
Poklidné utkání slušného tempa, kde hosté díky své výrazné kombinační převaze s přehledem vyhráli. David Plevka, Petr Jakeš
Strakonická 2007 1.FC Alténa ST
Vojtěch Malimánek – Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Michal Jonáš, Marek Pešl, Lukáš Podroužek, Michal Šneidr, Pavel Šneidr vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, František Kaduk, David Lorenc, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Josef Šupák, Petr Žáček
42. Michal Jonáš 17., 36. Josef Šupák
20. OG
26. Karel Pecl
27., 53. David Lorenc
28. 11. 11 19:30 BECH Per ho tam Kvantanámo 11. 1:7 (1:4)
Tým Kvantanámo byl jasně lepší a zaslouženě vyhrál. Martin Vodička, Jaroslav Polák
Per ho tam Kvantanámo
Jan Majerík – Stanislav Adamec, Robert Hotový, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Pavel Martinčík vs Dušan Kuzmík – Petr Čáha, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Petr Linhart, Jan Reichert
29. Zdeněk Majer 2., 6., 9., 31., 56. Petr Linhart
25. Tomáš Krábek
36. Petr Čáha
28. 11. 11 19:30 HOSTI Kerata Chíjos Orange Predators B 11. 3:2 (3:1)
Domácí rozhodli o svém vítězství na konci 1.půle. V druhém poločase byli hosté aktivnější, ale z mnoha šancí proměnili jen jednu. Pavel Pátecký, Dalibor Beneš
Kerata Chíjos Orange Predators B
Jan Adámek – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Filip Kulhánek, Jiří Novotný, Petr Ševčík, Pavel Skála vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Martin Kocourek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka