12. Strakonická 2007 1.FC 11 1 1 9 12:52 3

St 9.11.11 17:45 ZABEH Hells Bells 1.FC CK pánbu nás netrestej   (HL7E)
St 9.11.11 19:00 ZABEH Pražský axiom Terasy KFC B   (HL8D)
St 9.11.11 20:15 ZABEH s.Oliver B Kolíci   (HL8D)
Čt 1.12.11 18:15 MIKU2 Orosený Paragraf Bratři v triku   (HL5E)
Čt 1.12.11 19:30 MIKU2 Los Muchachos CK pánbu nás netrestej   (HL7E)
Čt 1.12.11 20:45 MIKU2 Morová rána 1.FC Jawa Team   (HL6F)

28. 11. 11 19:30 HOSTI Kerata Chíjos Orange Predators B 11. 3:2 (3:1)
Domácí rozhodli o svém vítězství na konci 1.půle. V druhém poločase byli hosté aktivnější, ale z mnoha šancí proměnili jen jednu. Pavel Pátecký, Dalibor Beneš
Kerata Chíjos Orange Predators B
Jan Adámek – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Filip Kulhánek, Jiří Novotný, Petr Ševčík, Pavel Skála vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Martin Kocourek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka
8. Filip Kulhánek
28. Ivo Bronec
30. Martin Doubrava
23., 52. Jiří Mareš
14. 11. 11 18:15 HANSP Orange Predators B Libčice FC 10. 1:10 (1:4)
Rozhodčí se nedostavil. Jasné vítězství Libčic, domácí mohli ze začátku zápas zdramatizovat, ale nedali tři tutovky a pak už jen běhali bez míče.
Orange Predators B Libčice FC
Jiří Mareš – David Franc, Martin Kocourek, Jan Krouský, Michael Trnka, Jan Wiesner vs František Ureš – Jiří Háša, Jaroslav Kmoch, Jan Ludvík, Jan Pařízek, Jakub Šindler, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Ondřej Veszelei, Roman Vorel
57. Jiří Háša
7. 11. 11 20:45 ARIT Orange Predators B Ya Basta! A 9. 1:3 (1:1)
Bojovné utkání plné nepřesností. Domácí se ujali vedení, hosté ovšem záhy vyrovnali a po přestávce dvěma góly rozhodli o svém vítězství. Trnka
Orange Predators B Ya Basta! A
Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, David Franc, Martin Kocourek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Jan Wiesner vs Daniel MališŠtěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Mikoláš Teska
15. David Franc 16., 59. Štěpán Ciprýn
35. OG
42. Štěpán Jahoda
31. 10. 11 17:45 ZABEH Kvantanámo Orange Predators B 8. 3:1 (2:1)
Bojovné utkání. Jiří Kašpar, Oldřich Wimmer
Kvantanámo Orange Predators B
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Martin Doucha, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Petr Linhart, Jan Reichert vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Darek Buchálek, David Franc, Jan Krouský, Jiří Mareš, Michael Trnka, Jan Wiesner
11. OG
16. Jan Reichert
42. Dušan Kuzmík
8. David Franc
24. 10. 11 18:15 ARIT Orange Predators B Filipi SK 7. 1:1 (1:1)
Velmi vyrovnaný zápas, ve kterém hráči Filipi nastřelili tyč a břevno. Obě mužstva nedokázala vstřelit vítězný gól ani z několika přečíslení. Zasloužená remíza. Karel Kahovec, Karel Kahovec
Orange Predators B Filipi SK
Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, David Franc, Jan Krouský, Jiří Mareš, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Lukáš Vinkler, Jan Wiesner vs Jakub Navrátil – Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Antonín Kilich, Miroslav Rožníček, Jiří Šrytr, Filip Svoboda, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
23. Jakub Sklenář 12. Miroslav Rožníček
17. 10. 11 19:00 ZABEH England United FC Orange Predators B 6. 4:1 (1:0)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté měli během celého zápasu mnoho šancí, ale chybělo štěstí v zakončení. Své šance dokázali proměnit domácí, kteří si tak v druhém poločase v klidu vykopali výhru. David Cichra, Pavel Hanuš
England United FC Orange Predators B
Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, David Pomahač, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Otakar Truksa, Tomáš Urban vs Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Lukáš Vinkler, Jan Wiesner
3., 52. Filip Němec
33., 55. Petr Tancl
60. Jakub Sklenář 1. Štefan Huďagi
11. 10. 11 19:00 ZABEH Orange Predators B Alténa ST 5. 2:1 (0:1)
První poločas byl ve znamení hráčů Alteny, která hrála jen v šesti. Domácím vázla rozehrávka od branky a hlavně jim vadil velmi kluzký terén. V útoku se nemohli prosadit. V poslední čtvrthodině zařadili vyšší rychlostní stupeň a výsledek se dostavil. Stanislav Roček, Vanda Seidelová
Orange Predators B Alténa ST
Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, David Franc, Martin Kocourek, Jan Krouský, Michael Trnka, Lukáš Vinkler, Jan Wiesner vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, František Kaduk, David Lorenc, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Michal Urbánek, Petr Žáček
48. David Franc
52. Jaroslav Bouše
42 Jan Wiesner 16. Martin Havlík
6. 10. 11 19:30 ARIT Strakonická 2007 1.FC Orange Predators B 4. 0:6 (0:1)
První půle byla v podání obou mužstev na hraně tvrdosti. Po pauze se hosté rozstřílelil a zápas se stal jednoznačnou záležitostí. Milan Krejčí, Josef Bačkora
Strakonická 2007 1.FC Orange Predators B
Michal Dub – Jan Čerešňa, Pavel Hakl, Michal Jonáš, Vojtěch Malimánek, Marek Pešl, Lukáš Podroužek, Roman Smák, Pavel Šneidr vs Jan Wiesner – Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Petr Holík, Štefan Huďagi, Martin Kocourek, Jan Krouský, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Lukáš Vinkler
10., 33., 35., 36., 41. Jakub Sklenář
50. Lukáš Vinkler
26. 9. 11 18:15 ARIT Orange Predators B Pekárny United FC 3. 5:1 (2:0)
Velmi pohledný zápas slušné úrovně. Výsledek sice vypadá jednoznačně, nicméně Pekárny trefily asi 5x tyč. Spíše remízový zápas. Hazuka
Orange Predators B Pekárny United FC
Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Martin Kocourek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Jan Wiesner vs Jan Formánek – Petr Morávek, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Petr Slabý, Martin Tichý, Milan Trtek, Jan Vacíř
5., 24., 50., 55. Jakub Sklenář
39. Darek Buchálek
56. Petr Morávek 41. Jan Formánek
46. Martin Tichý
19. 9. 11 18:00 ZAK Gekad Orange Predators B 2. 3:0 (2:0)
Utkání bez problémů..
Gekad Orange Predators B
Pavel Frühauf – David Marek, Tomáš Petr, Jan Staněk, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Petr Holík – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Jan Krouský, Jiří Mareš, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Jan Wiesner
3. Lukáš Vlček
7. Leoš Zavřel
40. Jan Staněk
12. 9. 11 18:15 zzNOVOB Orange Predators B Per ho tam 1. 2:2 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Vladimír Nedvídek
Orange Predators B Per ho tam
Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, David Franc, Jan Krouský, Roman Šedivý, Michael Trnka, Jan Wiesner vs Filip Hurník – Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Jiří Majer, Jan Majerík, Pavel Martinčík, Robert Matějček