Po 24.10.11 19:30 DEKAN Delivery FC Milenium Praha FC   (HL5B)
Po 24.10.11 20:45 DEKAN Farkáň 92 1.FC Litrpůl FC   (HL5B)
So 19.11.11 10:00 DEKAN Xichties FC Tycho de Brahe FC B   (HL7G)
So 19.11.11 11:15 DEKAN Emergency ABCOM   (HL7G)

27. 11. 11 15:00 DABLI Marná snaha Květák 11. 1:4 (0:2)
Oba týmy měly v první půli problémy s kombinací, po prvním gólu se hosté uklidnili a začali držet balón. Tomáš Krupka, Tomáš Kavka
Marná snaha Květák
Martin Šejda – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf vs Štěpán Havel – Martin Čech, Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Petr Šetina, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák
50. Pavel Procházka 28. Petr Šetina
29. Petr Pospíšil
36. Jakub Zálešák
40. Jan Kalous
20. 11. 11 18:45 DEKAN Red Leads Marná snaha 10. 5:2 (3:1)
Zvítězili Red leads díky individuálním výkonům. Vojtěch Koželka, Michal Chytka
Red Leads Marná snaha
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Igor Sládek – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Kryštof Volf
4., 23., 45. David Stránský
9. Vojtěch Kadlec
58. Jiří Vorel
15., 44. Petr Procházka
13. 11. 11 20:00 DEKAN Marná snaha Gangbeng 9. 1:1 (0:1)
Hosté byli mírně lepším týmem. Volf byl proti a vystřelil domácím remízu. Daniel Beneš, Michal Stáňo
Marná snaha Gangbeng
Jiří Sládek – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Kryštof Volf vs Pavel Herrmann – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
58. Kryštof Volf 15. Ondřej Novotný
6. 11. 11 16:15 DEKAN Bamboocha City Marná snaha 8. 10:2 (3:2)
Zajímavé utkání se zaslouženým vítězstvím domácích. Jiří Štechmüller, Petr Vorm
Bamboocha City Marná snaha
Petr Konečný – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Hospodský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Jiří Sládek – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Kryštof Volf
43. Petr Kuželka
30. 10. 11 18:45 DEKAN Marná snaha Athletico Spořilov 7. 3:6 (3:2)
Hosté o svém vítězství rozhodli až v závěrečných minutách zápasu. Husák
Marná snaha Athletico Spořilov
Radek Strnad – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda vs Lukáš Bartoň – Jan Bartoň, Daniel Černý, Andrej Hronec, Jiří Mikeš, Jiří Vlach, Ondřej Žáček
10., 24., 25. Miroslav Procházka 17. Jiří Vlach
26. Jiří Mikeš
37. Andrej Hronec
50. Daniel Černý
55., 57. Ondřej Žáček
27. Jiří Mikeš
23. 10. 11 16:15 DEKAN Sestra Sojka Marná snaha 6. 8:4 (4:3)
Vyrovnaný a klidný zápas. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém Marná snaha začala útočit a domácí davali branky z brejků. Adam Těšina, Lukáš Doffek
Sestra Sojka Marná snaha
Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Adam Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Igor Sládek – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Kryštof Volf
3., 8., 21., 43. Michal Žák
15., 55. Michal Vlasák
45., 60. Ivan Lhotský
9., 23., 56. Tomáš Pavlok
11. Pavel Procházka
16. 10. 11 15:00 DEKAN Marná snaha Poštmistři A 5. 1:3 (1:2)
V prvním poločase nehezké utkání plné nesportovních projevů, po pauze se emoce uklidnili a hráči se věnovali hře. Hosté měli Bláhu, domácí takového hráče postrádali a proto prohráli.
Marná snaha Poštmistři A
Jiří Sládek – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Kryštof Volf vs Petr Škvor – Richard Bláha, Karel Brousil, Michal Franc, Filip Janovský, Josef Poslední, Tomáš Rejfek, Michal Turjanica
11. Kryštof Volf 7., 41. Richard Bláha
24. Michal Turjanica
9. 10. 11 18:45 DEKAN MoKo 2.FC Marná snaha 4. 3:4 (1:3)
Oba týmy měly snahu o vítězství v zápase, ve kterém byla spousta nepřesností i neproměněných šancí. Domácí si nechali utéct skóre v 1. poločase a i přes velkou snahu a dotažení na 3:3 rozhodl utkání pro hosty svým důrazem v zakončení Procházka Miroslav. Dančo Jašev, Stanislav Starý
MoKo 2.FC Marná snaha
Patrik Vágner – Václav Beneš, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Jan Mirola, Pavel Pátecký, Libor Pešek, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Jiří Sládek – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Kryštof Volf
2., 52. Jan Mirola
37. Václav Beneš
54 Václav Beneš
59 Jan Mirola
6., 29., 56. Miroslav Procházka
25. 9. 11 18:45 DEKAN Marná snaha Laxní přístup 3. 0:3 (0:1)
Výkon obou mužstev neodpovídal 8.lize. Hrál se rychlý a oboustranně korektní fotbal. Hosté těžili hlavně ze hry Ondřeje Bajara, kterého domácí jen těžko zbavovali míče. Ve druhé půli si hosté své vedení již pohlídali. Radek Komárek, František Hubr
Marná snaha Laxní přístup
Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf vs David Šátek – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Petr Guzan, Pavel Hromádka, Michal Široký
16. Ondřej Bajar
41., 60. Zdeněk Bajar
18. 9. 11 18:45 DEKAN Strážci Pomeranče Marná snaha 2. 2:2 (2:1)
Utkání mělo vysokou úroveň, hosté se dostali do vedení po šťastném odrazu míče při soupeřově odkopu. Domácí měli po většinu času více ze hry, ale své pohledné akce nedokázali vyjádřit více než dvěma góly, za což je v závěru, po rohovém kopu hostů, stihl trest. Daniel Ochman, Kryštof Kratochvíl
Strážci Pomeranče Marná snaha
Harry Löwit – David Chott, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Michal Zelba vs Petr Procházka – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf
12., 29. Slavomír Stárek 6. Miroslav Procházka
52. Pavel Procházka
11. 9. 11 18:45 DEKAN Jabadabadoo Prosek Marná snaha 1. 4:0 (0:0)
Na sedmou ligu velmi slušné utkání. Poté, co se ve druhé půli rozehráli hostům Pacák s Hradílkem, byl už Prosek jasně lepší. Do té doby ale mohl několikrát děkovat bezchybnému gólmanovi. František Hanzák, Radek Hanzák
Jabadabadoo Prosek Marná snaha
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Matěj Pacák, Jan Weigl vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf