Út 29.11.11 20:15 STER3 s.Oliver B Pražský axiom 11. 2:3
Út 29.11.11 20:15 P2 Prosím, nesmějte se Terasy KFC B 11. 2:5
Út 29.11.11 19:30 MIKU3 Vykutálený prasátka Albuquerque tuplaks 11. 1:4
Út 29.11.11 19:30 MIKU1 Senioři Praha B Mindží Lhota SK 11. 0:9

2. Albuquerque tuplaks 11 8 1 2 43:18 17
4. Taurin 1.FC 11 5 0 6 20:39 10
5. s.Oliver B 11 4 1 6 34:38 9
6. Kolíci 11 4 1 6 24:30 9
7. Pražský axiom 11 3 2 6 29:37 8
8. Mindží Lhota SK 11 8 1 2 62:22 7

Komentář

Do redakce dorazil výsledek zápasu Taurinu s Kolíky, který už ale nemohl nic důležitého změnit. Můžeme tak spíše zrekapitulovat celou sezónu. Z prvního místa postoupil J.R.Club, který se prezentoval nejlepší obranou skupiny. Do sedmé ligy ho doprovodí tým Albuquerque tuplaks, v jehož dresu zářil nejlepší brankář Koval. Suverénně nejlepším střelcem se stal Mareš z Vykutálených prasátek, která ale i kvůli odpočtu bodů skončila až na desátém místě. Nejvíc branek dokázala nastřílet Mindží Lhota, která by, nebýt odpočtu bodů, skončila na druhém postupovém místě. Třetí Trenhos musí čekat, jestli jeho 16 bodů bude stačit na dodatečný postup.

29. 11. 11 20:15 STER1 Trenhos J.R.Club B 11. 3:1 (0:1)
Hosty bych tipoval na vítěze, lepší fotbalisté, mnoho šancí, ale domácí mají zkušenosti na rozdávání a po týmovém výkonu zaslouženě zvítězili. Tomáš Vlček, Martin Nádvorník
Trenhos J.R.Club B
Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Martin Gabaj, Karel Holeček, Karel Kaňka, Jiří Krenk, Jan Šantroch, Roman Sýkora vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, Petr Poláček, Lukáš Skřivan, Vladimír Zeman
34. Karel Kaňka
39. Roman Sýkora
49. Vladimír Černý
24. Filip Malý
29. 11. 11 20:15 STOD Taurin 1.FC Kolíci 11. 0:2 (0:1)
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil.
Taurin 1.FC Kolíci
Jan Vondrášek – Jiří Fišer, Milan Kubík, Daniel Milota, Robert Šimek, Marek Strnad, Jan Zapletal vs Miroslav Majerčík – Karel Chuchel, Martin Hůlka, František Konopecký, Tomáš Král, Josef Orel
15., 37. Tomáš Král
29. 11. 11 20:15 STER3 s.Oliver B Pražský axiom 11. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
s.Oliver B Pražský axiom
Tomáš Kopecký – Lukáš Bílek, Petr Kunze, Lukáš Laksar, Marek Pekárek, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Jan Plešmíd – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
48., 52. Tomáš Vlček 4. Jakub Vaněček
12. Martin Bednář
35. Pavel Fabini
25. Jan Sodomka
29. 11. 11 20:15 P2 Prosím, nesmějte se Terasy KFC B 11. 2:5 (1:2)
Přestože domácích bylo 10, podlehli soupeři, který byl celý zápas oslabený. Daniel Fára, Tomáš Klinka
Prosím, nesmějte se Terasy KFC B
Jiří Smíšek – Štěpán Eliáš, Filip Friedman, Zdeněk Havránek, Tomáš Jakoubek, David Kratochvíl, Petr Makovec, Petr Nedvěd, Eduard Novák, Václav Pokorný vs Milan Matoušek – Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Milan Šídlo, Dalibor Svoboda
20. David Kratochvíl
43. Zdeněk Havránek
57. Petr Nedvěd
8., 29., 46., 58., 60. Milan Šídlo
29. 11. 11 19:30 MIKU3 Vykutálený prasátka Albuquerque tuplaks 11. 1:4 (0:2)
Hosté v prvním poločase jasně dominovali a domácí mohli jen děkovat svému gólmanovi, že byl poločasový výsledek pouze 0:2. Ve druhé půli domácí přidali a začali hostům zatápět. Ve 39.minutě dokonce snížili na 1:2, ale ve snaze o vyrovnání je hosté trestali z rychlých protiútoků a nakonec zaslouženě vyhráli 1:4. Pavel Kohout
Vykutálený prasátka Albuquerque tuplaks
Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Mykhailo Koval – Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Milan Orinič, Miroslav Paštěka, Martin Šimoník, Jiří Vařeka, Jiří Wolf
39. Petr Mareš 20. Milan Orinič
22. Miroslav Paštěka
46. Jan Holý
54. Martin Šimoník
29. 11. 11 19:30 MIKU1 Senioři Praha B Mindží Lhota SK 11. 0:9 (0:2)
Hosté nastoupili ve 4+1, což se projevilo v brankostroji, který nastal od 7.minuty. Snažili se bránit, jejich brankář se překonával, ale absence jednoho hráče byla znát a když k tomu přičteme dobrou kombinační hru domácích, je výsledek pro hosty ještě milosrdný.