Čt 13.10.11 19:45 HRAB2 Prosím, nesmějte se Vykutálený prasátka 5. 1:2
Út 27.9.11 18:30 zzPODVI Vykutálený prasátka Pražský axiom 4. 4:4
Čt 22.9.11 19:45 HRAB2 Mindží Lhota SK Vykutálený prasátka 3. 5:5
Čt 15.9.11 20:15 ZABEH Vykutálený prasátka Kolíci 2. 2:2
Čt 8.9.11 16:45 zzZARUB J.R.Club B Vykutálený prasátka 1. 3:3

2. Albuquerque tuplaks 11 8 1 2 43:18 17
4. Taurin 1.FC 11 5 0 6 20:39 10
5. s.Oliver B 11 4 1 6 34:38 9
6. Kolíci 11 4 1 6 24:30 9
7. Pražský axiom 11 3 2 6 29:37 8
8. Mindží Lhota SK 11 8 1 2 62:22 7
9. Senioři Praha B 11 2 2 7 16:36 6
10. Vykutálený prasátka 11 4 5 2 38:34 3
11. Prosím, nesmějte se 11 1 0 10 12:42 2
12. Terasy KFC B 11 2 2 7 19:39 0

Čt 6.10.11 17:00 HANSP Parta z Jarova VET Balabuška Old TJ   (VL3D)
Čt 6.10.11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Daltonové VET   (VL3C)
Čt 6.10.11 19:30 HANSP Indiana Team Bandidoz   (HL5E)
Čt 3.11.11 17:00 HANSP Kehar club VET Křídla Ďáblic VET A   (VL4C)
Čt 3.11.11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Letná FC VET   (VL3C)
Čt 3.11.11 19:30 HANSP Indiana Team Fugas CF A   (HL5E)

29. 11. 11 19:30 MIKU3 Vykutálený prasátka Albuquerque tuplaks 11. 1:4 (0:2)
Hosté v prvním poločase jasně dominovali a domácí mohli jen děkovat svému gólmanovi, že byl poločasový výsledek pouze 0:2. Ve druhé půli domácí přidali a začali hostům zatápět. Ve 39.minutě dokonce snížili na 1:2, ale ve snaze o vyrovnání je hosté trestali z rychlých protiútoků a nakonec zaslouženě vyhráli 1:4. Pavel Kohout
Vykutálený prasátka Albuquerque tuplaks
Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Mykhailo Koval – Rudolf Bucha, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Milan Orinič, Miroslav Paštěka, Martin Šimoník, Jiří Vařeka, Jiří Wolf
39. Petr Mareš 20. Milan Orinič
22. Miroslav Paštěka
46. Jan Holý
54. Martin Šimoník
15. 11. 11 19:30 MIKU2 Terasy KFC B Vykutálený prasátka 10. 3:3 (2:1)
Ani jeden z týmů nebyl lepší.
Terasy KFC B Vykutálený prasátka
Milan Matoušek – Václav Linhart, Miroslav Pecháček, František Pokorný, Karel Rožec, Milan Šídlo vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
20. Miroslav Pecháček
28. Karel Rožec
49. Milan Šídlo
30., 32. Ivo Zábranský
45. Jan Šícha
8. 11. 11 19:30 HOSTI Trenhos Vykutálený prasátka 9. 3:5 (1:0)
Na 8.ligu velice kvalitní utkání. Domácí nezachytili úvod druhého poločasu a prohrávali o dvě branky. Ve 45.minutě dokázali srovnat, ale hosté poté opět navýšili skóre na konečných 5:3.
Trenhos Vykutálený prasátka
Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Jan Frohna, Martin Gabaj, Karel Holeček, Karel Kaňka, Jiří Krenk, Jiří Růžička, Roman Sýkora vs David Hron – Ondřej Černý, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
59. Jakub Vaňourný
2. 11. 11 20:15 ZABEH Vykutálený prasátka Taurin 1.FC 8. 3:5 (2:3)
Rychlé a bojovné utkání hrané ve vysokém tempu od samého začátku. Martin Hajný, Marek Vojtíšek
Vykutálený prasátka Taurin 1.FC
Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Martin Podolák – Pavel Blažek, Jiří Fišer, Milan Kubík, Daniel Milota, Robert Šimek, Marek Strnad, Jan Zapletal
8. Ivo Zábranský
28., 39. Petr Mareš
6., 21. Robert Šimek
19. Milan Kubík
46. Jiří Fišer
47. Pavel Blažek
27. 10. 11 19:30 DEKAN Senioři Praha B Vykutálený prasátka 7. 2:6 (1:3)
Výsledek jednoznačný, i když k vlastenci si hosté přidali dva skoro vlastní. Ale zase nutno podotknout, že domácí byli fotbalovější a Mareš rozezvučel brankovou konstrukci na Děkance minimálně 4x. Petr Hradecký, Josef Svoboda
Senioři Praha B Vykutálený prasátka
Karel Koschin – Lukáš Boček, Jan Bozděch, Martin Bučinský, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček, Pavel Richter vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
16., 43. Jan Bozděch 11. Ondřej Polách
27., 40., 48. Petr Mareš
30. Ivo Zábranský
33. OG
20. 10. 11 19:45 HRAB3 Vykutálený prasátka s.Oliver B 6. 4:2 (2:0)
Domácí nastoupili v hojnějším počtu a díky lepšímu proměňování šancí vyhráli. Martin Kettner, Martin Petr
Vykutálený prasátka s.Oliver B
Petr Mareš – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jan Šícha, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský, Eduard Žbánek vs Tomáš Kopecký – Lukáš Bílek, Petr Kunze, Václav Švestka, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček
10., 37., 53. Petr Mareš
39. Jakub Táborský
49. Lukáš Bílek
13. 10. 11 19:45 HRAB2 Prosím, nesmějte se Vykutálený prasátka 5. 1:2 (1:1)
Hosté dlouho dobývali branku domácích.
Prosím, nesmějte se Vykutálený prasátka
Jiří Smíšek – Tomáš Böhm, Štěpán Eliáš, Filip Friedman, Zdeněk Havránek, David Kratochvíl, Petr Makovec, Eduard Novák, Václav Pokorný, Vladimír Staněk vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Tomáš Vašíček, Ivo Zábranský, Eduard Žbánek
7. Vladimír Staněk 4. Jakub Vaňourný
44. Petr Mareš
27. 9. 11 18:30 zzPODVI Vykutálený prasátka Pražský axiom 4. 4:4 (1:1)
Pohledné utkání se spravedlivým výsledkem.
Vykutálený prasátka Pražský axiom
Petr Mareš – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jan Šícha, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský, Eduard Žbánek vs Jan Plešmíd – Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Tomáš Pilař, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
28., 36., 42. Jakub Vaňourný
51. Petr Mareš
42 Petr Mareš 25., 34. Pavel Fabini
40. Kilián Kešner
47. OG
22. 9. 11 19:45 HRAB2 Mindží Lhota SK Vykutálený prasátka 3. 5:5 (3:2)
Z obou stran vyrovnané utkání.
Mindží Lhota SK Vykutálený prasátka
Václav Okrouhlický – Vladimír Hodač, Jakub Hřebík, Michal Jangl, Stanislav Kolařík, Tomáš Procházka, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
2., 26., 48. Michal Jangl
20., 55. Jakub Hřebík
10., 21., 36., 60. Petr Mareš
38. Jakub Vaňourný
48. David Hron
15. 9. 11 20:15 ZABEH Vykutálený prasátka Kolíci 2. 2:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, na jehož výsledku se podepsala špatná viditelnost na hřišti. Jan Dvořáček, Karel Nepraš
Vykutálený prasátka Kolíci
Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Adam Rubal – Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Martin Hůlka, David Janda, Tomáš Král, Josef Orel
4. Jakub Vaňourný
50. Petr Mareš
5. Filip Dohnálek
6. Tomáš Král
8. 9. 11 16:45 zzZARUB J.R.Club B Vykutálený prasátka 1. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu a s bojovností. Několik ostřejších zákroků pramenilo spíše z veliké snahy, než ze záludnosti. Za zmínku stojí ukázková akce bleskového protiútoku, jíž vyrovnali domácí na 3:3. Martin Morozovič, Jiří Kalát
J.R.Club B Vykutálený prasátka
David Mička – Arnošt Havrlant, Filip Malý, Marek Martínek, Lukáš Skřivan, Jiří Valha vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Petr Cimpa, Martin Hrbek, David Hron, Petr Mareš, Ondřej Polách, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský