Ne 27.11.11 13:45 MIKU1 Klikaři FC VAL-VAL.Team   (HL8O)

2. 12. 11 20:15 P3 TBC Lachtan B El Barto 11. 2:6 (1:3)
Otevřené a férové utkání. Matěj Görner, Martin Kadlec
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Adam Biganovský, Tomáš Husák, Jiří Jambor, Radek Pištora, Jan Růžička, Emil Velinov, Jan Žemlička vs Jan Chytil – Jan Hála, Vojtěch Hejda, Martin Lehocký, Marek Pelán, Jiří Štefek, Martin Večeřa
19., 48. Vojtěch Hejda
29., 49. Martin Večeřa
37. Martin Lehocký
25. 11. 11 19:30 HANSP El Barto Rum Zahořany HT 10. 3:3 (0:2)
40 minut nebylo v zápase pochyb, kdo jej má pod kontrolou. Domácí poté snížili z trestného kopu a začali se dít věci. Začali makat, hosté naopak znervózněli, což vyústilo červenou kartou pro Kloudu za úplně zbytečný faul. Početní převahu domácí maximálně využili a získali pro ně zlatý bod.
El Barto Rum Zahořany HT
Jiří Štefek – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Martin Lehocký, Marek Pelán, Martin Večeřa vs Jiří Lhotský ml. – Roman Čadek, Martin Haneška, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Tomáš Koldcsiter, Petr Kramer, David Krpata, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Tomáš Pouček, Lukáš Vidner
53. Miroslav Klouda
11. 11. 11 17:00 zzNOVOB Tream Deam FC El Barto 9. 2:3 (1:3)
Vyrovnané utkání. Libor Novák, Jiří Semotán
Tream Deam FC El Barto
Jiří Michl – Michal Áčko, Lukáš Capík, Petr Capík, Ondřej Černík, Ondřej Hrubý, Jan Krpata vs Jiří ŠtefekChristián Abu Dayeh, Jan Chytil, Jan Hála, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Martin Lehocký, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Martin Večeřa
26. Petr Capík
50. Lukáš Capík
6., 13. Martin Večeřa
21. Christián Abu Dayeh
4. 11. 11 20:30 ZAK El Barto Pradox 1.FC 8. 0:5 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem. Domácí nedokázali za stavu 0:2 proměnit penaltu.
El Barto Pradox 1.FC
Jiří Štefek – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Jan Hála, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Martin Večeřa vs Radek Patlevič – Marek Hettner, Tomáš Hettner, Martin Kolínek, Josef Melen, Michal Roháč, Daniel Růžička, Radek Sahula
16., 27., 33. Marek Hettner
47. Radek Sahula
51. Daniel Růžička
21. 10. 11 20:45 MIKU1 Pivnice U Zpěváčků El Barto 7. 1:4 (0:3)
Nadšeně hrající hosté zvítězili o tři branky, když si rozhodující náskok vytvořili běhěm prvního poločasu.
Pivnice U Zpěváčků El Barto
Tomáš Maceček – David Hlaváček, Petr Kohout, Michael Papadakis, Tanas Papadakis, David Papala, Milan Srníček, Tomáš Vavřina vs Jiří Štefek – Jan Chytil, Jan Hála, Vojtěch Hejda, Ondřej Moravec, Martin Večeřa
45. Petr Kohout 17. Jan Chytil
22. Vojtěch Hejda
30., 42. Martin Večeřa
14. 10. 11 18:15 HANSP El Barto Meďák FC 6. 7:1 (2:0)
Utkání mělo naprosto jednoznačný průběh. Hosté bez střídání statečně bojovali o čestný úspěch, kterého nakonec i dosáhli. Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda
El Barto Meďák FC
Jiří Štefek – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Jan Hála, Vojtěch Hejda, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Martin Večeřa vs Matej Veverka – Josef Brzický, Marek Jerie, Jan Kapciug, Milan Kováč, Michal Zlatoš
4. Martin Jedlička
11., 49. Vojtěch Hejda
35., 45. Jakub Karhánek
40. Christián Abu Dayeh
50. Ondřej Moravec
57. Milan Kováč
7. 10. 11 18:15 HANSP Lipodur FC A El Barto 5. 6:4 (3:3)
Velice zajímavý zápas. V prvním poločase měli navrch hosté a jen díky velmi špatnému výkonu jejich gólmana byl stav 3:3. Po změně stran se karta obrátila, domácí začli makat a jelikož hostující brankář i nadále neměl svůj den, radovali se z výhry.
Lipodur FC A El Barto
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Jiří Cvejn, Václav Pícha, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jiří Štefek – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Jan Hála, Vojtěch Hejda, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Martin Večeřa
59. Christián Abu Dayeh
23. 9. 11 19:30 zzPODVI El Barto Lužinýýý Boys 4. 2:2 (1:2)
Utkání začlo pěkně svižně, domácí měli v prvních pěti minutách čtyři stoprocentní šance, které kdyby proměnili, byl by býval osud zápasu takřka zpečetěn. Ale opak byl pravdou a znovu platilo staré známé "nedáš dostaneš", když poločas skončil výhrou hostů. Druhá půle už byla o dost vyrovnanější, takže je výsledné skóre spravedlivé. Josef Oplt
El Barto Lužinýýý Boys
Jiří Štefek – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Martin Večeřa vs Igor Banga – Martin Carván, Michal Carván, Pavel Hořeňovský, Oleg Koval, David Kozel, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
26., 42. Jakub Karhánek 10. Martin Carván
22. Emin Sulejmanov
16. 9. 11 18:00 ZAK Kenguru FC El Barto 3. 2:1 (1:0)
Utkání vyrovnaných soupeřů rozhodlo větší střelecké štěstí domácích. Jan Suhrada, Vratislav Kracman
Kenguru FC El Barto
Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Stanislav Kron, Michal Libra, Martin Martinec, Martin Uhrík vs Jiří Štefek – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Marek Pelán
27. Martin Martinec
45. Jiří Binek
38. Jakub Karhánek
9. 9. 11 17:45 STOD El Barto Kamikaze AbyDal LC 2. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání hrané v rychlém tempu rozhodl jediný gól domácích necelou čtvrt hodinu před koncem. Další šance zůstaly z obou stran neproměněny, několikrát zazvonila tyč. Josef Svoboda
El Barto Kamikaze AbyDal LC
Jan Chytil – Christián Abu Dayeh, Martin Jedlička, Jakub Karhánek, Martin Lehocký, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Martin Večeřa vs Milan Čížek – David Brož, Roman Dormišev, Petr Harnoch, Jan Janoušek, Martin Míka, Martin Mráz, Roman Staněk
46. Jakub Karhánek 38. Jan Janoušek
2. 9. 11 19:00 STOD El Barto Yakuza 1. 4:0 (2:0)
Domácí soupeře uběhali a zaslouženě zvítězili. Navíc ještě několik dalších brankových příležitostí neproměnili.
El Barto Yakuza
Vojtěch Hejda – Jan Hála, Jakub Karhánek, Ján Mikulovský, Ondřej Moravec, Jiří Štefek, Martin Večeřa vs Pavel Pátek – Štěpán Čechák, Jan Kofroň, Matyáš Král, Jan Krůta, Daniel Nesvadba, Tomáš Pernis, Martin Zyka