Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 27.11.11 | 13:45 | MIKU1 | Klikaři FC VAL-VAL.Team | 11. | 8:0 |
Ne 27.11.11 | 13:45 | HANSP | Petrovice B Inter 09 | 11. | 4:1 |
Ne 27.11.11 | 13:45 | P1 | Potíže Periferie United | 11. | 4:2 |
Ne 27.11.11 | 13:45 | MIKU3 | Power WCC South Prague FC | 11. | 6:1 |
Ne 27.11.11 | 13:45 | zzZARUB | Real Spořilov Borussia Dortšpunt C | 11. | 4:0 |
Ne 27.11.11 | 13:45 | P3 | Soutokoněmí Al Ahlí Praha | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice B | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:18 | 19 |
2. | Real Spořilov | 11 | 8 | 2 | 1 | 36:9 | 18 |
3. | Klikaři FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:17 | 14 |
4. | South Prague FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:33 | 14 |
5. | Periferie United | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:21 | 13 |
6. | Potíže | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:19 | 9 |
7. | Inter 09 | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:28 | 9 |
8. | Al Ahlí Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:30 | 9 |
9. | Borussia Dortšpunt C | 11 | 2 | 3 | 6 | 20:25 | 7 |
10. | Soutokoněmí | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:28 | 7 |
11. | Power WCC | 11 | 3 | 4 | 4 | 16:23 | 4 |
12. | VAL-VAL.Team | 11 | 1 | 0 | 10 | 9:55 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 18.9.11 | 13:45, 15:00 | P3 | Petrovice B |
Ne 18.9.11 | 15:00, 16:15 | TEMPO | South Prague FC |
Ne 18.9.11 | 16:15, 17:30 | MIKU1 | Power WCC |
Ne 18.9.11 | 16:15, 17:30 | P3 | Al Ahlí Praha |
Ne 18.9.11 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Potíže |
Ne 18.9.11 | 17:30, 18:45 | HANSP | Real Spořilov |
Ne 18.9.11 | 18:45, 20:00 | DEKAN | Periferie United |
Ne 18.9.11 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | VAL-VAL.Team |
Ne 18.9.11 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Klikaři FC |
Ne 18.9.11 | 18:45, 20:00 | P2 | Borussia Dortšpunt C |
Út 11.10.11 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Soutokoněmí |
St 12.10.11 | 19:30, 20:45 | zzSTRE | Borussia Dortšpunt C |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Kočiřík | Palmeiras Prosek | 16 |
2. | David Knirsch | GTL A | 10 |
3. | Jan Veverka | Junior Motol | 10 |
4. | Jakub Kodr | Les Miserables | 9 |
5. | Pavel Kaucký | Petrovice A | 9 |
6. | Marek Voženílek | Spořilov Represent | 8 |
7. | Petr Malina | Normální Chlapi | 8 |
8. | Jakub Hořák | Real Spořilov | 7 |
9. | Lukáš Semirád | Zimbru Olymp A | 7 |
10. | Radek Holeš | Periferie United | 6 |
11. | Miloš Kabát | Petrovice A | 6 |
12. | Michal Valašík | Úderka Žižkov junioři | 6 |
13. | Jan Vacek | Power WCC | 5 |
14. | Daniel Ochman | Periferie United | 5 |
15. | Martin Prel | Petrohradská BFK A | 5 |
16. | Lukáš Lepič | Warrior MAC | 5 |
17. | Karel Andrle | K.K.K. | 5 |
18. | Viktor Jacina | Periferie United | 5 |
19. | Jiří Andrle | Normální Chlapi | 5 |
20. | Jan Zídek | Periferie United | 4 |