Ne 20.5.12 16:15 MIKU4 Rumové pralinky FC Puk PFC   (HL6K)
Ne 20.5.12 17:30 MIKU4 Callida CS Target FC   (HL6H)
So 2.6.12 12:30 P3 FC Praha 07 Fifty-two faders   (HL7I)
So 2.6.12 13:45 P3 SG-II Butovice Los Pepinos C.F.   (HL7I)
Ne 24.6.12 18:45 DABLI Maverick Bez názvu   (HL6K)
Ne 24.6.12 20:00 DABLI Světlušky Absinth   (HL5I)

17. 6. 12 18:45 DEKAN Tichý vánek Al Ahlí Praha 11. 3:3 (2:3)
V nesmírně vyrovnaném a bojovném klání se oba týmy rozešly s jedním bodem a spravedlivou remízou. Kyjak
Tichý vánek Al Ahlí Praha
Michal Peřinka – Aleš Bílík, Jakub Hejný, Matouš Holý, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola vs Michal Valašík – Michal Buchta, Martin Endršt, Tomáš Formánek, Jaroslav Hlušička, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan
20. Pavel Mikeska
21. Aleš Bílík
39. Martin Smola
11. Lukáš Lepič
17. Miloš Parkan
24. Martin Endršt
10. 6. 12 12:30 DEKAN Al Ahlí Praha Stříbrný hroch C 10. 6:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Al Ahlí Praha Stříbrný hroch C
Martin Potůček – Michal Buchta, Martin Endršt, Tomáš Formánek, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan vs Jiří Večerník – Jiří Horák, Vlastimil Kesner, Jan Košťál, Milan Martiš, Václav Novotný, Petr Odvárka, František Přaslička, Michal Přaslička, Přemysl Přaslička, János Szászik
25. Petr Kalina
31., 38. Lukáš Lepič
49. Michal Buchta
53. Tomáš Kalina
57. Miloš Parkan
3. 6. 12 12:30 DEKAN Slovan Amatéři Al Ahlí Praha 9. 2:2 (0:1)
Martin Srnský
Slovan Amatéři Al Ahlí Praha
Jan Schauta – Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Petr Urbánek, Jan Včelák vs Martin Potůček – Martin Endršt, Tomáš Formánek, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Michal Valašík
45. Jan Včelák
56. Tomáš Konečný
13. Tomáš Kalina
45. Tomáš Formánek
27. 5. 12 13:45 DEKAN Al Ahlí Praha Rychlí banáni 8. 3:4 (2:2)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu skončilo nakonec těsným vítězstvím hostů.
Al Ahlí Praha Rychlí banáni
Martin Potůček – Michal Buchta, Martin Endršt, Tomáš Formánek, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan, Michal Valašík vs Jan Mrázek – Petr Český, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Lukáš Vaníček, Miloš Vaníček
45. Jakub Vaníček
13. 5. 12 16:15 MIKU4 Pražská hnědka DK Al Ahlí Praha 7. 4:6 (3:1)
Pražské Hnědce nestačil ani třígolový náskok, ani fakt, že hosté neměli nikoho na střídání. V domácím dresu ani famózní výkon Dvořáka na body nestačil. Procházka M.
Pražská hnědka DK Al Ahlí Praha
Lukáš Hála – Petr Blažej, Martin Dvořák, František Fiala, Richard Holas, Ondřej Kulhánek, Vít Martinec, Pavel Nádraský, Jan Tůma vs Martin Potůček – Michal Buchta, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Michal Valašík
42. Michal Buchta
6. 5. 12 15:00 P1 Al Ahlí Praha Potíže 6. 0:2 (0:0)
Klidné utkání. V první půli si žádné z družstev nevytvořilo pořádnou šanci. Ve druhé půli se projevilo větší množství hráčů na střídání v týmu hostí, proto spravedlivě vyhráli. Tomáš Lupač, Mario Stašák
Al Ahlí Praha Potíže
Michal Valašík – Martin Endršt, Tomáš Formánek, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Hloušek, Ondřej Kostrba, Jan Nykodým, Pavel Šafář, Jakub Sluka, Jiří Táborský
39., 47. Pavel Šafář
29. 4. 12 17:30 P2 Parta AC Al Ahlí Praha 5. 0:4 (0:2)
Na 8.ligu se hrál velmi poklidný zápas, kde vyhrálo technické mládí. Jiří Philipp, Petr Burda
Parta AC Al Ahlí Praha
David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Stanislav Smola, Jakub Suchopár, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Michal Valašík – Michal Buchta, Martin Endršt, Tomáš Formánek, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan
7. Lukáš Lepič
10., 50. Tomáš Kalina
58. Martin Endršt
22. 4. 12 12:30 DEKAN Al Ahlí Praha Los Niňos M.B. 4. 2:3 (2:1)
Z počátku fotbalovější domácí šli dvakrát do vedení, ale nakonec hostům podlehli. Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík
Al Ahlí Praha Los Niňos M.B.
Martin Potůček – Martin Endršt, Jaroslav Hlušička, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan, Michal Valašík vs David Staněk – David Cichra, Ondřej Gothard, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, Radim Staněk
8. Lukáš Lepič
25. Tomáš Kalina
19. Václav Pekárek
41. Radim Staněk
57. David Cichra
15. 4. 12 15:00 MIKU4 Habet Praha FŇ Al Ahlí Praha 3. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita hostů. Roman Dušek, Pavel Miko
Habet Praha FŇ Al Ahlí Praha
Kryštof Herrmann – Jiří Fuciman, Jan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, Benjamin Petruželka, Jakub Podlesný, Tomáš Řehák, Martin Tlustý vs Michal Valašík – Martin Endršt, Tomáš Formánek, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Miloš Parkan
5. Miloš Parkan
38. Petr Kalina
49. Martin Endršt
55. Tomáš Formánek
9. 4. 12 16:15 P3 Al Ahlí Praha Atomový veverky B 2. 0:8 (0:3)
Poklidné utkání, ve kterém sehranější hosté vcelku rovnoměrně navyšovali skóre. Zasloužená výhra. Matouš Novosad, Jan Strnad
Al Ahlí Praha Atomový veverky B
Martin Potůček – Martin Endršt, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Miloš Parkan, Michal Valašík vs Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Michal Houška, Jakub Novák, Miroslav Sládek
2., 36. Milan Garstka
4. Michal Houška
24., 47. Michal Boháč
31. Miroslav Sládek
50. Jan Bureš
55. Jakub Novák
1. 4. 12 13:45 DEKAN Al Ahlí Praha Youngsters FC 1. 3:8 (2:3)
Na 8. ligu velice pěkné utkání, oba celky předváděly hezké kombinace často hrané na 1-2 doteky. První poločas skončil vyrovnaně, ale druhá půle už patřila hostům.