Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.11 | 18:15 | zzNOVOB | Radouč FC A Kapr tým SUP | 11. | 6:0 k. |
St 22.6.11 | 18:15 | MIKU1 | Endoprotéza Klokan Perón club SUP | 11. | 2:8 |
St 22.6.11 | 18:15 | zzZARUB | Ortopedie Koliba F.C.V. | 11. | 2:1 |
St 22.6.11 | 18:15 | MIKU3 | Nejistá sezóna SUP Zelená liška TJ SUP A | 11. | 1:0 |
St 22.6.11 | 17:45 | ZAK | Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP | 11. | 3:0 |
St 22.6.11 | 17:30 | ARIT | Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax | 11. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 57:18 | 20 |
2. | Tučňáci SUP A | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:13 | 16 |
3. | Radouč FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:16 | 15 |
4. | Ortopedie | 11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 14 |
5. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:28 | 12 |
6. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 2 | 4 | 19:18 | 12 |
7. | Endoprotéza | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:28 | 10 |
8. | Koliba F.C.V. | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:29 | 10 |
9. | AGČV/Ajax | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 9 |
10. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 11:27 | 8 |
11. | Kbelák FC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 12:31 | 5 |
12. | Kapr tým SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 10:43 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 28.3.11 | 17:00, 18:15 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Po 28.3.11 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP |
Út 29.3.11 | 19:00, 20:15 | P3 | Ortopedie |
Út 29.3.11 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Nejistá sezóna SUP |
St 30.3.11 | 17:45, 19:00 | ZAK | Zelená liška TJ SUP A |
Pá 1.4.11 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club SUP A |
St 6.4.11 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Endoprotéza |
St 6.4.11 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP |
Pá 15.4.11 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club SUP A |
Út 19.4.11 | 17:00, 18:15 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Čt 21.4.11 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP |
Pá 29.4.11 | 19:30, 20:45 | MIKU2 | Klokan club SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Mach | Tučňáci SUP B | 13 |
2. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 13 |
3. | Pavel Karas | Radouč FC B | 12 |
4. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 12 |
5. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 12 |
6. | Libor Čížek | Supráci Šumavan-Balkán | 10 |
7. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 9 |
8. | Jaroslav Klíma | Klokan club SUP B | 9 |
9. | Jiří Maršoun | Klokan club SUP A | 8 |
10. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 7 |
11. | Vladimír Fuka | Blesk VK SUP | 7 |
12. | Ladislav Linek | Supráci Šumavan-Balkán | 6 |
13. | Milan Kuboš | Úderka Žižkov SUP | 6 |
14. | Petr Krbec | Klokan club SUP A | 6 |
15. | Roman Podhorský | Tučňáci SUP A | 6 |
16. | Pavel Hůla | AGČV/Ajax | 6 |
17. | Luboš Svoboda | Kapr tým SUP | 5 |
18. | Jiří Vácha | Endoprotéza | 5 |
19. | Vlastimil Kašpar | Koliba F.C.V. | 5 |
20. | Vlastimil Kolečkář | Tučňáci SUP B | 5 |