Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 8.12.10 | 18:45 | ARIT | Supráci Šumavan-Balkán Apostrophe´FZ | 11. | 4:2 |
St 8.12.10 | 18:15 | MIKU3 | Suprtechno AGČV/Ajax | 11. | 2:5 |
St 8.12.10 | 18:15 | zzNOVOB | Tučňáci SUP A Kapr tým SUP | 11. | 2:2 |
St 8.12.10 | 18:15 | MIKU1 | Ortopedie Klokan Perón club SUP | 11. | 0:6 k. |
St 8.12.10 | 17:45 | ZAK | Radouč FC A Kbelák FC SUP | 11. | 5:1 |
St 8.12.10 | 17:45 | STER2 | Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP A | 11. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 10 | 1 | 0 | 46:18 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 56:12 | 20 |
3. | Radouč FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:22 | 15 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:20 | 13 |
5. | Ortopedie | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:24 | 13 |
6. | Koliba F.C.V. | 11 | 4 | 2 | 5 | 20:28 | 10 |
7. | Kbelák FC SUP | 11 | 2 | 6 | 3 | 14:24 | 10 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 3 | 5 | 16:20 | 9 |
9. | AGČV/Ajax | 11 | 2 | 4 | 5 | 20:38 | 8 |
10. | Kapr tým SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 17:32 | 7 |
11. | Apostrophe´FZ | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:38 | 4 |
12. | Suprtechno | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:45 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 8.9.10 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP |
St 15.9.10 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Suprtechno |
Ne 19.9.10 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club SUP A |
Po 20.9.10 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Apostrophe´FZ |
Pá 1.10.10 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Klokan club SUP A |
Ne 3.10.10 | 12:30, 13:45 | zzJUNI1 | Radouč FC A |
Ne 3.10.10 | 19:15, 20:30 | BECH | Ortopedie |
Po 4.10.10 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Zelená liška TJ SUP A |
St 6.10.10 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP |
Ne 10.10.10 | 12:30, 13:45 | zzJUNI1 | Tučňáci SUP A |
Ne 10.10.10 | 18:45, 20:00 | P1 | Klokan club SUP A |
Po 11.10.10 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Suprtechno |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Pavel Karas | Radouč FC B | 21 |
2. | Jaroslav Klíma | Klokan club SUP B | 12 |
3. | Ladislav Linek | Supráci Šumavan-Balkán | 11 |
4. | Vladimír Fuka | Blesk VK SUP | 11 |
5. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 10 |
6. | Jaroslav Jačka | Javorák plus | 9 |
7. | Pavel Karhan | Supráci Šumavan-Balkán | 8 |
8. | Jan Nesvorný | Ortopedie | 8 |
9. | Libor Čížek | Supráci Šumavan-Balkán | 8 |
10. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 8 |
11. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 8 |
12. | Miroslav Kotouč | Supráci Šumavan-Balkán | 6 |
13. | Jiří Hradec | Kapr tým SUP | 6 |
14. | Vlastimil Kolečkář | Tučňáci SUP B | 6 |
15. | Jaroslav Budín | Zelená liška TJ SUP A | 6 |
16. | Luboš Petr | Jawa-Suprtechno A | 6 |
17. | Miroslav Vondráček | Ortopedie | 5 |
18. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 5 |
19. | Miroslav Přibyl | Apostrophe´FZ | 5 |
20. | Jiří Maršoun | Klokan club SUP A | 5 |