Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.11 | 19:15 | METE1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 11. | 3:8 |
Po 5.12.11 | 19:00 | STOD | Ortopedie Koliba F.C.V. | 11. | 4:0 |
Po 5.12.11 | 18:30 | HRAB3 | Nejistá sezóna SUP Zelená liška TJ SUP A | 11. | 5:3 |
Po 5.12.11 | 18:15 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Endoprotéza | 11. | 5:0 |
Po 5.12.11 | 18:15 | ARIT | Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax | 11. | 3:2 |
Po 5.12.11 | 18:15 | BECH | Radouč FC A Sen ČM PG supervet | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 56:19 | 21 |
2. | Tučňáci SUP A | 11 | 7 | 2 | 2 | 48:14 | 16 |
3. | Super Naděje A | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:27 | 16 |
4. | Ortopedie | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:16 | 15 |
5. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:35 | 15 |
6. | Radouč FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:24 | 10 |
7. | AGČV/Ajax | 11 | 5 | 1 | 5 | 20:25 | 10 |
8. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:30 | 8 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:38 | 8 |
10. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:38 | 5 |
11. | Endoprotéza | 11 | 2 | 0 | 9 | 12:41 | 4 |
12. | Koliba F.C.V. | 11 | 0 | 3 | 8 | 9:27 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 1.9.11 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Endoprotéza |
Čt 1.9.11 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Zelená liška TJ SUP A |
Út 6.9.11 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Radouč FC A |
Út 6.9.11 | 19:30, 20:45 | BECH | Sen ČM PG supervet |
St 7.9.11 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Ortopedie |
Po 12.9.11 | 16:30, 17:45 | zzZARUB | Zelená liška TJ SUP A |
Út 13.9.11 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Nejistá sezóna SUP |
Pá 16.9.11 | 17:45, 19:00 | STOD | Koliba F.C.V. |
Pá 16.9.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Ortopedie |
Po 19.9.11 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Endoprotéza |
Po 19.9.11 | 17:00, 18:15 | ARIT | AGČV/Ajax |
Čt 22.9.11 | 19:00, 20:15 | P3 | Nejistá sezóna SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 18 |
2. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 16 |
3. | Pavel Karas | Radouč FC B | 13 |
4. | Libor Čížek | Supráci Šumavan-Balkán | 13 |
5. | Miloš Vaněk | Ortopedie | 12 |
6. | Zdeněk Kolář | Sen ČM PG supervet | 11 |
7. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 10 |
8. | Roman Podhorský | Tučňáci SUP A | 9 |
9. | Ladislav Linek | Supráci Šumavan-Balkán | 9 |
10. | Josef Schiller | Kolotouš FC SUP | 7 |
11. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 7 |
12. | Jan Syrovátka | Super Naděje A | 7 |
13. | Jaroslav Klíma | Klokan club SUP B | 7 |
14. | Stanislav Lehocký | Tučňáci SUP B | 6 |
15. | Jiří Jeníček | Tučňáci SUP A | 6 |
16. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 6 |
17. | Petr Krbec | Klokan club SUP A | 6 |
18. | Milan Musil | Felix club super | 6 |
19. | Stanislav Obešlo | Zelená liška TJ SUP A | 5 |
20. | Vladimír Fuka | Blesk VK SUP | 5 |