9. Supráci Šumavan-Balkán 11 3 1 7 25:28 7
12. Sokol Újezd nad Lesy 11 2 0 9 26:41 4

Pá 13.4.12 19:30 DEKAN Turman VET Monočlánek FC VET   (VL4C)
Pá 13.4.12 20:45 DEKAN Čechie 12° Masters V   (VL3D)
St 6.6.12 19:00 P1 Po Útlumu 06 Rokoska VET A   (VL3B)
St 6.6.12 20:15 P1 Blesk VK VET A Šrot FC VET   (VL3D)
Čt 28.6.12 18:15 HOSTI Žvahov Novis Praha   (SVL3B)
Čt 28.6.12 19:30 HOSTI Trops Old Boys 1.SK Zachovalí   (VL3C)

25. 6. 12 20:30 SCBEC Radouč FC A Sokol Újezd nad Lesy 11. 5:2 (0:1)
Hodně nervózní utkání, do 50. minuty vyrovnané, ale pak dali domácí třetí gól a Sokol se položil. Milan Énok, Jiří Řádek
Radouč FC A Sokol Újezd nad Lesy
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda vs František Pekárek – Zdeněk Brázda, Petr Kovář, Karel Novák, František Sedlák, Jan Veselovský
47., 50. Milan Fanta
54., 59. Vladimír Podskuba
60. Jiří Měsíček
19., 48. Petr Kovář
20. 6. 12 17:30 ARIT AGČV/Ajax Radouč FC A 10. 4:2 (1:1)
První poločas vyrovnaný, jak hra, tak skóre, 2.poločas již byli domácí o něco pohyblivější, ale hlavně dokázali proměnit své šance a zaslouženě zvítězit.
AGČV/Ajax Radouč FC A
Pavel Boček – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Miroslav Sojka, Jiří Vajnar vs Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba, Hynek Svoboda
16., 55. Daniel Schmidt
38. Matěj Pánek
43. Vítězslav Pařízek
6. Hynek Svoboda
40. Pavel Karas
4. 6. 12 18:15 MIKU1 Radouč FC A Tučňáci SUP A 9. 1:3 (1:3)
Ve velmi vyrovnané duelu zvítězili Tučňáci  díky třem gólům v první půli. Ve druhém poločase přes snahu obou týmů již žádný gól nepadl. Kyjak
Radouč FC A Tučňáci SUP A
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba, Hynek Svoboda vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
7. Pavel Karas 14. Jaroslav Hrdlička
29. Stanislav Lehocký
30. Lubomír Paprčka
29. 5. 12 18:15 BECH Sen ČM PG supervet Radouč FC A 8. 4:2 (3:0)
Oboustranně hrané utkání ve svižném tempu, kde v 1.půli mělo lepší mušku mužstvo domácích. Po půli hosté přidali a snížili stav, ale po chybě nakonec zvítězili domácí. Martin Borovec, Milan Kříž
Sen ČM PG supervet Radouč FC A
František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Miroslav Vachta vs Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Pavel Karas, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba, Hynek Svoboda
17. Miroslav Ackermann
22. Petr Fridrich
24. Miroslav Šusta
53. Zdeněk Kolář
35., 43. Pavel Karas
22. 5. 12 20:45 DEKAN Radouč FC A Ortopedie 7. 1:5 (1:2)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Domácí doplatili na menší počet hráčů na střídání. Jinak klidné utkání. Libor Foldyna, Ladislav Ruňanin
Radouč FC A Ortopedie
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tibor Mester, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda vs Luděk Bureš – Arnošt Bartejs, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
7. Slavomír Novotný 11., 20. Miloš Vaněk
35. Miroslav Vondráček
46. Milan Cajthaml
58. Martin Vyštejn
14. 5. 12 19:30 MIKU4 Nejistá sezóna SUP Radouč FC A 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Nejistá sezóna SUP Radouč FC A
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, Martin Ullmann, Ivan Vobořil vs Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba, Hynek Svoboda
45. Jiří Platil 54. Pavel Karas
7. 5. 12 17:00 ARIT Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán 5. 3:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hosté ujali vedení po vstřelní branky z volného kopu. Poté se ujali iniciativy domácí a za 15 minut vedli 3:1. Ve druhém poločase se hosté snažili srovnat, což se jim podařilo.
Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tibor Mester, Hynek Svoboda vs Milan Vondra – Libor Čížek, Eduard Křemel, Ladislav Linek, Oldřich Mrázek, Radek Mrkvica, Jiří Němec, Vladimír Prušák, Petr Šimek
48. Petr Šimek
25. 4. 12 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Radouč FC A 4. 6:3 (3:2)
Hezký fotbálek, v němž byli domácí lepším týmem. Trnka
Klokan Perón club SUP Radouč FC A
Michal Vokáč – Josef Filinger, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Vladimír Ljapin, Milan Musil, Petr Pohnán, Robert Staněk st. vs Václav Kovařík – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda
7., 37., 48. Petr Pohnán
11., 20., 49. Vladimír Klupsa
4., 59. Milan Fanta
11. Pavel Karas
17. 4. 12 20:45 BECH Radouč FC A Super Naděje A 3. 1:1 (1:1)
Hrál se pěkný útočný fotbal, ač to na výsledku není znát. Jambor
Radouč FC A Super Naděje A
Václav Kovařík – Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda vs Martin Džbánek – Tomáš Berný, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček
19. Pavel Karas 6. Josef Schiller
2. 4. 12 20:45 MIKU2 Pražačka seniors A Radouč FC A 2. 2:1 (0:1)
Krásné fotbalové představení "dědků". Hra měla spád, nasazení, jen konečný výsledek je pro hosty krutý.Velice dobře si vedl v domácím dresu Kubín, který předvedl řadu důležitých zákroků a stálo při něm i šťestí. Procházka M.
Pražačka seniors A Radouč FC A
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Václav Kovařík – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba
31., 49. Ivan Haco 21 Ivan Haco 25. Slavomír Novotný 56. Tibor Mester
26. 3. 12 17:00 DEKAN Radouč FC A Zelená liška TJ SUP A 1. 4:0 (3:0)
Utkání proběhlo v klidu, což odpovídalo hráčům superveteránské ligy. V půli prvního poločasu hráči Radouče vedli 3:0 a svoje vítězství dovedli do konce zápasu. Ve druhém pojistili ještě jedním gólem. Milan Pavlík
Radouč FC A Zelená liška TJ SUP A
Václav Kovařík – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Jindřich Ludmila, Stanislav Obešlo, Karel Prokop, Jan Slavíček