Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.12 | 20:30 | SCBEC | Radouč FC A Sokol Újezd nad Lesy | 11. | 5:2 |
St 20.6.12 | 17:30 | ARIT | AGČV/Ajax Radouč FC A | 10. | 4:2 |
Po 4.6.12 | 18:15 | MIKU1 | Radouč FC A Tučňáci SUP A | 9. | 1:3 |
Út 29.5.12 | 18:15 | BECH | Sen ČM PG supervet Radouč FC A | 8. | 4:2 |
Út 22.5.12 | 20:45 | DEKAN | Radouč FC A Ortopedie | 7. | 1:5 |
Po 14.5.12 | 19:30 | MIKU4 | Nejistá sezóna SUP Radouč FC A | 6. | 1:1 |
Po 7.5.12 | 17:00 | ARIT | Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán | 5. | 3:3 |
St 25.4.12 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Radouč FC A | 4. | 6:3 |
Út 17.4.12 | 20:45 | BECH | Radouč FC A Super Naděje A | 3. | 1:1 |
Po 2.4.12 | 20:45 | MIKU2 | Pražačka seniors A Radouč FC A | 2. | 2:1 |
Po 26.3.12 | 17:00 | DEKAN | Radouč FC A Zelená liška TJ SUP A | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 43:15 | 20 |
2. | Tučňáci SUP A | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:24 | 18 |
3. | Ortopedie | 11 | 8 | 2 | 1 | 29:14 | 18 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 0 | 3 | 28:17 | 16 |
5. | Super Naděje A | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:31 | 10 |
6. | AGČV/Ajax | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:35 | 9 |
8. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 0 | 7 | 8:16 | 8 |
9. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:28 | 7 |
10. | Radouč FC A | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:31 | 7 |
11. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:40 | 6 |
12. | Sokol Újezd nad Lesy | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:41 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 13.4.12 | 19:30 | DEKAN | Turman VET Monočlánek FC VET (VL4C) |
Pá 13.4.12 | 20:45 | DEKAN | Čechie 12° Masters V (VL3D) |
St 6.6.12 | 19:00 | P1 | Po Útlumu 06 Rokoska VET A (VL3B) |
St 6.6.12 | 20:15 | P1 | Blesk VK VET A Šrot FC VET (VL3D) |
Čt 28.6.12 | 18:15 | HOSTI | Žvahov Novis Praha (SVL3B) |
Čt 28.6.12 | 19:30 | HOSTI | Trops Old Boys 1.SK Zachovalí (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Davidenco Serghei | 10 | 1 |
Fanta Milan | 9 | 5 |
Hnát Vladimír | 7 | 0 |
Huňka Jaroslav | 2 | 0 |
Jirák Miloš | 8 | 0 |
Karas Pavel | 10 | 9 |
Kovařík Václav | 4 | 0 |
Měsíček Jiří | 5 | 1 |
Mester Tibor | 9 | 1 |
Novotný Slavomír | 6 | 3 |
Podskuba Vladimír | 10 | 2 |
Srba Zdeněk | 5 | 0 |
Svoboda Hynek | 9 | 2 |