8. Kotlářka CAHA FC SUP 11 3 3 5 11:22 9

St 21.9.11 19:00 P2 Po Útlumu 06 Úterní hosté VET   (VL3A)
St 21.9.11 20:15 P2 Čechie 12° K.F.C. FC VET   (VL3D)
Po 10.10.11 19:00 P2 Ujde to 1980 SK Mystique Dynamo CF   (HL4A)
Po 10.10.11 20:15 P2 PAVAPA Motl Samson Bonella A   (HL3C)
St 19.10.11 19:00 P1 Samson Bonella A Petrohradská BFK A   (HL3C)
St 19.10.11 20:15 P1 Terasy KFC B Taurin 1.FC   (HL8D)

6. 12. 11 19:15 ZAK Nic Moc Boys SUP Estudiantes 11. 2:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase začali domácí proměňovat šance. Filip Donát, Václav Adolf
Nic Moc Boys SUP Estudiantes
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Karel Horáček, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs vs Jiří Fiala – Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
50. Aleš Leger
58. Pavel Selinger
21. 11. 11 20:15 P1 Estudiantes Kotlářka CAHA FC SUP 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas velice slušně hraný z obou stran. Jaromír Tomaides, Pavel Bokůvka
Estudiantes Kotlářka CAHA FC SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Petr Kytka, František Martinec, Pavel Toman vs Lubomír Růžička – Robert Alferi, Jiří Kufr, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Tesařík, Zdeněk Václavík, Jiří Vaněček
40. Jiří Dobeš 19. Miroslav Miketa
14. 11. 11 20:15 P1 Rokoska SUP Estudiantes 9. 1:0 (0:0)
Týmy byly velmi vyrovnané po celý zápas. Velmi dobrý výkon předvedli brankáři obou týmů. Miloš Sloup, Marek Páleníček
Rokoska SUP Estudiantes
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Filip Novák, Roman Zahrádka vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Lubomír Kubička, Pavel Toman
46. Roman Zahrádka
7. 11. 11 20:15 P1 Estudiantes Klár Rávla SUP 8. 2:2 (1:0)
Na superveterány se hrálo pěkně od podlahy a tvrdě, ale fair play. Zasloužená remíza gólem z poslední minuty. Petr Pavlíček
Estudiantes Klár Rávla SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc vs Miroslav Kastner – Tomáš Hořínek, Martin Milota, Pavel Novák, Ivan Procházka, Roman Storch, Jiří Zeman
25. František Martinec
48. Jiří Dobeš
33. Ivan Procházka
60. Jiří Zeman
31. 10. 11 20:15 P2 Houbaři Estudiantes 7. 1:1 (1:1)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Houbaři Estudiantes
Miroslav Pětník – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Šíp, Jiří Stádník vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
10. Jiří Šíp 29. Jiří Křivský
17. 10. 11 20:15 P2 Estudiantes Felix club super 6. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, hrané čistě, úměrně věku a pohyblivosti hráčů. Nakonec zvítězil tým s větší vůlí po vítězství.
Estudiantes Felix club super
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, František Martinec, Petr Matoušek, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jan Říha – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka
47. Martin Just
53. Jiří Herden
8. Jan Tlačbaba
11. 10. 11 18:30 zzPODVI Estudiantes Tycho de Brahe SUP 5. 0:2 (0:0)
Bojovné utkání od začátku až do konce. Václav Kovařík, Petr Vaňáč
Estudiantes Tycho de Brahe SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, Pavel Toman vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Bohumil Karafiát, Stanislav Kasa, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Miroslav Volák, Pavel Živný
46. Miroslav Volák
51. Hana Filipová
3. 10. 11 20:15 P1 Čechie 12° SUP Estudiantes 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání plné šancí. Zvítězil fotbalovější a šťastnější tým.
Čechie 12° SUP Estudiantes
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Odvody, Luděk Štěpánek, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
40. Karel Bednář 5. Martin Just
39., 59. Jiří Herden
19. 9. 11 20:15 P1 Estudiantes Benda 1964 OFC SUP 3. 8:2 (0:2)
První půle patřila jednoznačně hostům, kteří dokázali dvakrát skórovat, zatímco Estudiantes vypadali, jako že na hřišti ani nejsou a nevypracovali si jedinou šanci. To se po pauze dramaticky změnilo, Bendu nalomil kontaktní gól, další dva rychlé góly pak hosty úplně paralyzovaly a poslední desetiminutovka byla už jen exhibice Estudiantes proti odevzdanému soupeři.
Estudiantes Benda 1964 OFC SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, František Martinec vs Milan Bělohlav – Jiří Kosina, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák
39., 47., 59. Jiří Herden
44., 54. Jiří Křivský
51. František Martinec
57., 60. Jiří Fiala
7., 30. Petr Zadák
12. 9. 11 20:15 P1 Stará škola Estudiantes 2. 2:6 (0:1)
Průměrné a vyrovnané utkání. Domácí rychle vedli, když se trefil Kytka. Hosté po půli srovnali, ale pětiminutovka domácích mezi 42. a 47. minutou rozhodla o zisku obou bodů pro Estudiantes. Trnka
Stará škola Estudiantes
Richard Kulík – Rudolf Benda, Miloslav Brožek, Jiří Haman, Zbyněk Vavruška, Vladimír Vodák, Jindřich Vyskočil, Jan Záhora vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc