9. VSK MFF UK Praha VET A 11 3 3 5 31:40 9
11. Manchester United V 11 3 1 7 14:35 7
12. Socra AFK Karlín FC VET 11 5 2 4 34:33 6

Ne 10.4.11 16:15 zzPANK1 Sedmikráskov Čimice Plný plíce   (HL8R)
Ne 10.4.11 17:30 zzPANK1 Akvaristika TJ Bohnice United   (HL8R)
Ne 15.5.11 11:15 zzANG Výlov 0.FC Protector 1320 FC   (HL6J)
Ne 15.5.11 12:30 zzANG Gólostroje FC Airconquest F.F.C.   (HL8Q)
Ne 12.6.11 12:30 KBELY KTB B Dinamo Praha   (HL6J)
Ne 12.6.11 13:45 KBELY Gólostroje FC Sestra Sojka   (HL8Q)

29. 6. 11 20:15 ZAK VSK MFF UK Praha VET A Blesk VK VET A 11. 3:12 (2:4)
Pohledné technické utkání. Jasná převaha hostů. Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek
VSK MFF UK Praha VET A Blesk VK VET A
Lumír Žák – Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Tomáš Marek, Zdeněk Říha, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs František Fencl – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
26., 26., 36. Petr Kos 6., 33., 46. Jindřich Ludmila
8., 20., 35. Vladimír Fuka
24., 52. Jaroslav Výborný
34., 55. Jan Dřevíkovský
39., 50. Pavel Bošek
15. 6. 11 17:00 DEKAN Blesk VK VET A Vršáci VET 10. 1:3 (1:1)
Blesk měl o trochu více ze hry, ale stejně tak měl i více zahozených šancí, a proto v tomto zápase neuspěl. Jan Trska, David Polydor
Blesk VK VET A Vršáci VET
Jan Kraus – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jan Dřevíkovský, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Patrik Parikrupa – Gustav Duras, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Jiří Honců, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Michal Janoška, JIří Parýzek
6. Jan Dřevíkovský 30., 52. Michal Janoška
60. Gustav Duras
30. 5. 11 19:15 ZAK Traktor Praha VET Blesk VK VET A 9. 3:4 (2:1)
Zbytečná ztráta míče v závěru zápasu stála domácí bod, který by si zasloužili.
Traktor Praha VET Blesk VK VET A
Jan Halouska – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola vs Jan Kraus – František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
22. Tomáš Hanuš
27. Jiří Malaník
59. František Stolař
25. Jindřich Ludmila
31., 41. František Fencl
60. Vladimír Fuka
25. 5. 11 19:00 STER1 Blesk VK VET A Socra AFK Karlín FC VET 8. 6:3 (4:1)
Dlouho poklidné utkání se v závěru přiostřilo. Domácí byli sehranější a zalouženě vyhráli.
Blesk VK VET A Socra AFK Karlín FC VET
Jan Kraus – Pavel Bošek, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Jiří Vestfál – Ivo Hassmann, Luboš Karas, Michal Pánek, Martin Rybář, Bohumil Vild, Jiří Zajíc
8., 13. Pavel Bošek
20., 45., 50. Vladimír Fuka
30. František Fencl
55 Jaroslav Výborný 25., 53. Michal Pánek
16. 5. 11 18:00 ZAK Sklenářka S.G. Blesk VK VET A 7. 7:3 (5:1)
Domácí překvapili pěknou kombinační hrou, kdy skoro každý útok znamenal velké ohrožení brány soupeře. Hosté se sice snažili, ale podařilo se jim pouze snížit.
Sklenářka S.G. Blesk VK VET A
Tomáš Krátký – David Bárta, Pavel Čurda, Ivan Georgiev, Michal Stáňo, Tomáš Svoboda vs Jan Kraus – Pavel Bošek, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
2., 8., 23., 24., 46. David Bárta
21. Tomáš Svoboda
60. Pavel Čurda
8. Vladimír Fuka
41., 59. František Fencl
9. 5. 11 18:15 zzPODVI Blesk VK VET A Orion Praha SK B 6. 7:0 (4:0)
Naprosto poklidné utkání veteránské ligy, které bez nejmenších problémů vyhráli hráči Blesku.
Blesk VK VET A Orion Praha SK B
Pavel Musílek – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jan Dřevíkovský, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila vs Dušan Kotlár – Miloš Jirák, Václav Jirsák, Pavel Karas, Václav Kovařík, Dušan Kuzmík, Karel Novák, Slavomír Novotný, Jan Zdich
7., 47. Pavel Bošek
8., 49. Jiří Bouše
11., 59. Vladimír Fuka
18. Jindřich Ludmila
4. 5. 11 19:00 P1 Po Útlumu 06 Blesk VK VET A 5. 2:0 (0:0)
Technicky pěkně hrané utkání, v němž rozhodlo větší množství gólových příležitostí na straně domácích a větší důraz v brankovišti.
Po Útlumu 06 Blesk VK VET A
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Šichor, Roman Veselý, Miroslav Vostarek vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
32. Roman Veselý
55. Rostislav Korbel
20. 4. 11 20:15 P1 Blesk VK VET A Manchester United V 4. 2:0 (0:0)
První poločas byl herně vyrovnaný, domácí ve 20.minutě neproměnili penaltu. Po změně stran však vstřelili důležitý gól, po kterém měli jasnou převahu a tu v závěru potvrdili ještě jednou trefou. Miroslav Čáslavka, Daniel Hylas
Blesk VK VET A Manchester United V
Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Karel Šafařík – Jiří Exner, Pavel Novák, Jaroslav Novotný, Václav Rybák, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský
34. Jindřich Ludmila
60. Jaroslav Výborný
11. 4. 11 17:00 BECH FC Střešovice Blesk VK VET A 3. 1:10 (1:6)
Kombinačně i individuálně jasně lepší hosté nedali domácím šanci. Skóre mohlo být na obou stranách vyšší. Velmi slušné utkání. Tomáš Kříž, Martin Volf
FC Střešovice Blesk VK VET A
Josef Viktorin – Milan Cibík, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
12. Vladimír Šafařík 3., 11., 22., 45. Vladimír Fuka
19., 21., 26., 60. Pavel Bošek
54. Jaroslav Výborný
59. Jan Dřevíkovský
4. 4. 11 20:45 MIKU2 Blesk VK VET A Demínka VET 2. 2:0 (2:0)
První poločas byli jasně lepší domácí, kteří to také využili. Hosté byli lepší v druhé půli, ale bez gólového efektu. Karel Volavka, Radek Hlušička
Blesk VK VET A Demínka VET
Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Stanislav KasaRadek Fól, Daniel Materna, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma, Vladimír Urban
12. Jaroslav Výborný
15. František Fencl
28. 3. 11 20:45 zzNOVOB Blesk VK VET A Zlatý krysy FC 1. 11:0 (3:0)
Hosté bojovali po celý zápas, nejdříve o výsledek a později alespoň o čestný úspěch. Domácí, ačkoli bez střídání byli prostě fotbalovější, techničtější, zkrátka mnohem lepší a zaslouženě zvítězili. Radek Šanda