Ne 12.12.10 16:15 ZAK Notorax AFC Drny FC   (HL6K)

29. 11. 10 20:15 P2 Traktor Praha VET Blesk VK VET A 11. 2:7 (2:3)
Poklidné utkání s jednoznačnou převahou hostů.
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Jan Halouska, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Luděk Tobola vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka
12. František Fencl
23., 47. Vladimír Fuka
40., 55. Daniel Dvořák
15. 11. 10 20:15 P2 Blesk VK VET A Starci na chmelu A 10. 2:2 (0:0)
Zápas hraný na velmi slušné úrovni. Zasloužená remíza z pohledu obou týmů. Jindřich Vich, Jiří Vácha
Blesk VK VET A Starci na chmelu A
Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Tomáš Čížek, Stanislav Coňk, Petr Hlásný, Jaroslav Kalabus, Milan Vondra, Jiří Zetek
40. František Fencl
46. Vladimír Fuka
37. Jiří Zetek
53. Petr Hlásný
8. 11. 10 19:30 zzNOVOB Zlatý krysy FC Blesk VK VET A 9. 4:12 (1:10)
Hra koček s krysami. Hosté hráli na veteránskou kategorii v nezvyklém pohybu, čemuž oslabené Krysy nedokázaly vzdorovat. Když se k tomu přidá i slušná technika a smysl pro kombinaci do prázdné, vznikaly situace, které museli potěšit oko každého fotbalového fanouška. Domácí se po prvním poločase stráveném v roli útrpných statistů přeci jen trochu zvedli, začali lépe bránit a také využili gólové přesycenosti Blesku k drobné korekci skóre. Vítězům se už tolik nedařila kombinace, za půli dali jen dva góly, navíc zahodili penaltu, ale mrzet je to nemuselo. Duben
Zlatý krysy FC Blesk VK VET A
Ladislav Kršek – Tomáš Danda, Viktor Kassl, Petr Kozojed, Pavel Krejza, Petr Leidl, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
19., 24. Vladimír Fuka
1. 11. 10 19:00 STER1 Blesk VK VET A Socra AFK Karlín FC VET 8. 2:1 (1:0)
Blesk byl od začátku aktivnější a ke konci prvního a na začátku druhého poločasu vstřelil dva góly. Socra se snažila odpovědět, což se jí podařilo deset minut před koncem. Mohla i vyrovnat, ale Kotouč svou jasnou šanci zahodil. Vojtěch Kliment, Zdeněk Semecký
Blesk VK VET A Socra AFK Karlín FC VET
Pavel Musílek – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Miroslav Kotouč, František Lokaj, Jiří Petráček, Martin Rybář, Vilém Ungermann, Bohumil Vild
28. Marek Lorenc
35. Jindřich Ludmila
51. Jiří Petráček
25. 10. 10 20:15 STER3 Orion Praha SK B Blesk VK VET A 7. 2:7 (2:5)
Jednoznačné utkání, které rozhodli dva kanonýři hostí. Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
Orion Praha SK B Blesk VK VET A
Václav Kovařík – Petr Babický, Martin Bendl, Aleš Kuželka, Luděk Lély, Karel Novák, Slavomír Novotný, Jan Zdich vs Jan Kraus – Jaroslav Budín, Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila
5., 27. Slavomír Novotný 3., 6., 13., 54. Vladimír Fuka
12., 20., 40. Jaroslav Budín
18. 10. 10 19:45 HRAB1 Blesk VK VET A Kolotouš FC 6. 3:6 (1:3)
Utkání, ve kterém se opět ukázalo, jak je důležité mít hráče na střídání. Domácí drželi s hosty krok pouze v první půli. Ve druhé už bylo znát, že jim docházely síly a když se k tomu přidalo ještě ohromné štěstí hráčů Kolotouše, nemohl zápas dopadnout jinak, než výraznou výhrou hostů. Josef Oplt
Blesk VK VET A Kolotouš FC
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Petr Mácha, Miloš Málek, Petr Mára, Pavel Procházka
9. Jindřich Ludmila
53. Jaroslav Výborný
60. Vladimír Fuka
6., 44. Miloš Málek
7., 48., 51. Petr Mácha
17. Pavel Jiroušek
11. 10. 10 19:45 HRAB3 Károv ZJ veteran Blesk VK VET A 5. 2:3 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí.
Károv ZJ veteran Blesk VK VET A
Petr Vítek – Václav Běloch, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Miroslav Štěrba, Radek Zeman vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
8. Radek Motyka
19. Jaromír Rajský
20. Vladimír Fuka
32. František Fencl
41. OG
4. 10. 10 18:15 HANSP Blesk VK VET A Flamengo CR VET 4. 4:8 (1:4)
Zajímavé utkání plné pěkných gólů přineslo zasloužené vítězství hráčům Flamenga, kteří od začátku vedli a svůj náskok postupně navyšovali. Trnka
Blesk VK VET A Flamengo CR VET
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Karel Haškovec – Jan Ander, Pavel Brož, Jaromír Gauč, Tomáš Holeček, Tomáš Landovský, Josef Rot, Vladimír Sidorjak, Pavel Vrba