11. Felix club (seniors) 11 2 0 9 28:43 4
12. Křídla Ďáblic VET A 11 2 1 8 24:45 -1

Ne 8.5.11 13:45 zzZARUB Minor subject Koza znezaneřáděná   (HL8Q)
Ne 8.5.11 15:00 zzZARUB Sananim FC B Gólostroje FC   (HL8Q)
Ne 8.5.11 16:15 zzZARUB Kanálpucers PL Slavoj Legends   (HL6G)
Ne 22.5.11 13:45 zzZARUB F.R.F. mit vocet Levá fuska   (HL8P)
Ne 22.5.11 15:00 zzZARUB Pražská hnědka DK Metro AFK   (HL8Q)
Ne 22.5.11 16:15 zzZARUB Sananim FC B Koza znezaneřáděná   (HL8Q)

23. 6. 11 19:15 STER2 Kent Boca Seniors VET 11. 4:4 (2:2)
Pohledné vyrovnané utkání. Domácí si v úvodu vypracovali dvoubrankové vedení, soupeř brzo vyrovnal. Druhý poločas měl podobný průběh. Jan Vaněk
Kent Boca Seniors VET
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Petr Vaněk vs Radek Budil – Roman Dočekal, Vladimír Kalát, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Jindřich Rys
49. Václav Odvárka
16. 6. 11 20:15 P3 Balabuška Old TJ Kent 10. 5:1 (1:0)
Dobré utkání v režii Balabušky. Bouzid
Balabuška Old TJ Kent
Miloš Spurný – Karel Bouček, Jaroslav Dvořáček, Martin Fried, Stanislav Hell, Jan Janata, Richard Lottring, Petr Mairich, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka vs Tomáš Zach – Tomáš Hampl, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay
16., 43. Karel Bouček
36., 40. Stanislav Hell
60. Richard Lottring
32. Stanislav Rattay 52. Stanislav Rattay
52. Stanislav Rattay
12. 6. 11 20:00 DEKAN Kent Tycho de Brahe VET 9. 1:6 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli vyhrál lepší tým. Jiří Lhotský ml., Miroslav Klouda
Kent Tycho de Brahe VET
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Bohumil Karafiát, Václav Makara, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Pavel Živný
12. Jiří Kordovský 24., 55. Josef Oplt
37., 47. Vladimír Chrástecký
44. Jiří Runtsch
46. Bohumil Karafiát
26. 5. 11 17:00 DEKAN Stará Garda VET Kent 8. 4:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas. Spravedlivá remíza. Milan Mašek, František Šťasta
Stará Garda VET Kent
Tomáš Geist – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek vs Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk
1. Tomáš Hosnedl
22. Tomáš Jaroš
35., 50. Josef Jurásek
2., 32. Petr Vaněk
40., 43. Vojtěch Mráz
19. 5. 11 19:45 HRAB1 Kent Parta z Jarova VET 7. 0:6 k.
Domácí se nedostavili v dostatečném počtu. Klail
Kent Parta z Jarova VET
vs Petr Strouhal – Roman Ajchler, Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula
12. 5. 11 19:00 P3 Veteráni Ďáblice Kent 6. 3:12 (0:4)
V poklidu hraný zápas se spoustou branek na obou stranách. Jasně dominoval a proto také vyhrál tým Kent. Pavel Janyš, Miroslav Rozporka
Veteráni Ďáblice Kent
Tomáš Dvořák – Jiří Hail, Jan Hruška, Jan Kaňka, Milan Krch, Milan Laškovský vs Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk
48. Petr Potoček
3. 5. 11 19:30 MIKU3 Křídla Ďáblic VET A Kent 5. 0:2 (0:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Marek Kouřímský, Martin Beneš
Křídla Ďáblic VET A Kent
Jaroslav Svoboda – Vojtěch Engelmann, Jiří Lupoměch, Jan Mach, Tomáš Mrázek, Tomáš Voldán, Jan Yousif vs Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk
7. Stanislav Rattay
58. Vojtěch Mráz
19. 4. 11 20:15 P2 Kent Italia VET 4. 5:5 (3:1)
Utkání bylo bojovné a na 3.veteránskou ligu i technicky kvalitní. Padlo hodně branek, hrálo se slušně..prostě divák si přišel na své. Jan Malypetr, Petr Veselý
Kent Italia VET
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk vs Daniel Novák – Ladislav Bárta, Zdeněk Hnát, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Roman Talkner
10., 36., 55. Jaroslav Liška
16., 18. Petr Vaněk
3., 48. Roman Talkner
35., 47., 48. Ladislav Bárta
14. 4. 11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Kent 3. 6:1 (1:1)
I když to o poločase nevypadalo na tak jednoznačný výsledek, ve druhé půli domácí proměňovali jednu šanci za druhou a zápas tak pro ně jednoznačně dopadl.
Inter Lotyšák VET A Kent
Martin Houdek – Daniel Brodský, Pavel Brož, Petr Haas, Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Miroslav Smolka, Karel Štika vs Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk
3., 35. Daniel Brodský
34., 50., 59. Jan Malypetr
58. Karel Štika
24. Roman Mráz 46. Tomáš Zach
7. 4. 11 18:15 DEKAN Kent Felix club (seniors) 2. 5:0 (1:0)
Konečné skóre vůbec neodpovídá vyrovnanému průběhu zápasu. Však ten kdo dával branky byl pouze tým Kent a to rozhodlo o jeho výhře. Martin Hošek
Kent Felix club (seniors)
Tomáš Zach – Bohuslav Černý, Petr Klement, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Václav Thür, Petr Vaněk vs Oldřich Češek – Zdeněk Chaloupka, Stanislav Dlouhý, Pavel Dvořák, Jan Fried, Jindřich Hříbal, Petr Kareš, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček, Petr Švonc
5., 36., 56. Petr Vaněk
32. Petr Potoček
59. Jaroslav Liška
29. 3. 11 19:00 P3 Dřeváci Kent 1. 2:3 (0:3)
Kent byl lepší a důraznější, ale druhou půli trochu vypustil a málem přišel v závěru o výhru. Procházka
Dřeváci Kent
Roman Víšek – Pavel Bulín, Petr Endl, Pavel Hornstejner, Pavel Špirek, Milan Žák vs Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk