St 20.4.11 17:00 DEKAN Prapražačka A Gambrinus VH VET   (VL1A)
St 20.4.11 18:15 DEKAN Vršáci VET Orion Praha SK B   (VL3A)

23. 6. 11 19:30 DEKAN Stará Garda VET Tycho de Brahe VET 11. 6:0 k.
Pavel Horáček – František Dražan, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek vs
15. 6. 11 19:30 MIKU3 Tycho de Brahe VET Parta z Jarova VET 10. 3:0 (2:0)
Tycho de Brahe VET Parta z Jarova VET
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý vs Vojtěch Kramář – Roman Ajchler, Martin Růžička, Ladislav Štula, Pavel Třešňák
10., 20., 40. OG
12. 6. 11 20:00 DEKAN Kent Tycho de Brahe VET 9. 1:6 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli vyhrál lepší tým. Jiří Lhotský ml., Miroslav Klouda
Kent Tycho de Brahe VET
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Bohumil Karafiát, Václav Makara, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Pavel Živný
12. Jiří Kordovský 24., 55. Josef Oplt
37., 47. Vladimír Chrástecký
44. Jiří Runtsch
46. Bohumil Karafiát
5. 6. 11 20:00 DEKAN Tycho de Brahe VET Inter Lotyšák VET A 6. 2:2 (1:1)
Velice kvalitní zápas oboustranně s velkým nasazením. Zasloužená remíza, vynikající zápas. Stanislav Kasa, Miroslav Tůma
Tycho de Brahe VET Inter Lotyšák VET A
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Roman Malík, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Pavel Živný vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Pavel Brož, Petr Haas, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Miroslav Smolka
3. Vladimír Chrástecký
45. Josef Oplt
9. Miroslav Smolka
44. Jan Malypetr
29. 5. 11 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Křídla Ďáblic VET A 8. 4:4 (3:1)
Hosté odehráli celý zápas ve čtyřech v poli a podali heroický výkon. Výborný výkon podal jejich brankář.
Tycho de Brahe VET Křídla Ďáblic VET A
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Pavel Živný vs Jaroslav Svoboda – Vojtěch Engelmann, Jiří Lupoměch, Tomáš Mrázek, Roman Vejvoda, Tomáš Voldán
14., 24., 46. Josef Oplt
15. OG
10., 49. Jiří Lupoměch
40., 56. Roman Vejvoda
22. 5. 11 20:00 DEKAN Italia VET Tycho de Brahe VET 7. 8:4 (4:1)
Hosty zachránil od debaklu dobře chytající brankář. Luboš Řezníček, Miroslav Tůma
Italia VET Tycho de Brahe VET
Pavel Přech – Ladislav Bárta, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Roman Talkner vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Pavel Živný
49. Vladimír Chrástecký
4. 5. 11 20:15 P3 Felix club (seniors) Tycho de Brahe VET 5. 0:2 (0:0)
Poklidně hrané utkání, kde rozhodla větší efektivita útoku týmu Tycho de Brahe VET. Jan Vokřínek, Štěpán Minařík
Felix club (seniors) Tycho de Brahe VET
Oldřich Češek – Stanislav Dlouhý, Pavel Dvořák, Petr Kareš, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý
39. Josef Oplt
47. Vladimír Chrástecký
21. 4. 11 18:15 MIKU3 Tycho de Brahe VET Dřeváci 4. 2:1 (1:0)
Ačkoliv hrálo Tycho de Brahe po celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli, tak výborně bránilo a pouštělo se do smrtících brejků. Zasloužená výhra Tycha.
Tycho de Brahe VET Dřeváci
Jiří Bidovský – Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Runtsch vs Roman Víšek – Marcel Effenberger, Petr Endl, Pavel Hornstejner, Tomáš Hruška, Petr Rathouský, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
6. Josef Oplt
37. Vladimír Chrástecký
42. Milan Žák
14. 4. 11 18:15 zzZARUB Boca Seniors VET Tycho de Brahe VET 3. 2:5 (1:2)
Na veteránskou ligu velmi pěkný zápas s řadou šancí na obou stranách a mnoha pěknými kombinacemi a góly.
Boca Seniors VET Tycho de Brahe VET
Martin Cicala – Martin Buneš, David Čermák, Roman Dočekal, Marian Křivan, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Jindřich Rys vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Pavel Živný
9. Jindřich Rys
54. Martin Buneš
16., 41., 49. Jiří Runtsch
23. Jiří Bidovský
55. Roman Malík
7. 4. 11 20:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Balabuška Old TJ 2. 0:1 (0:1)
Domácí byli celý zápas v klidu a v pohodě, ale nedokázali z řady šancí vytěžit ani jeden gól a prohráli. Balabuška byla od začátku podrážděná, hráči se zbytečně hádali mezi sebou, pokud tredy zrovna nekomentovali každé rozhodnutí rozhodčího, ale gól dali a berou oba body. Zasloužená výhra lepšího, byť nervóznějšího týmu. Duben
Tycho de Brahe VET Balabuška Old TJ
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Václav Makara, Roman Malík, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Pavel Živný vs Miloš Spurný – Karel Bouček, Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Tomáš Sýkora
12. Karel Bouček 51. Jan Janata
3. 4. 11 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Veteráni Ďáblice 1. 2:1 (0:1)
V prvním poločase přetavily Ďáblice svou převahu ve vedoucí branku, začátek druhé půle ale prospaly a na dvě rychlé branky Tycha už odpovědět nedokázali. Kohout