Po 10.10.11 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Dřeváci   (VL3A)
Po 10.10.11 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice OrangeBoom   (HL8B)
St 19.10.11 18:30 HRAB2 Eden 1999 Dynamit Baterie A   (HL4C)
St 19.10.11 19:45 HRAB2 Sargas FC Prase FC   (HL6D)
Po 31.10.11 18:30 HRAB1 Suprtechno PFC Kodymka SUP A   (SVL2A)
Po 31.10.11 19:45 HRAB1 Ministerstvo obrany PFC Kodymka B   (HL8B)

1. 12. 11 18:30 HRAB1 Vyprahlo FC VET Letná FC VET 11. 4:4 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil.  Pískal po dohodě klubů Rucker - FCV a na pomezí Klíma - Letná.
Vyprahlo FC VET Letná FC VET
Jiří Halík – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Pavel Klíma – Roman Charvát, Václav Kala, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Petr Vacata, Miloslav Věchtík
26. Daniel Joska
40., 48., 56. Jaroslav Drahota
4., 51. Jaromír Štědronský
26., 29. Václav Kala
24. 11. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET Pralinky F.C.K. 10. 2:3 (0:1)
Dobré a slušné utkání.
Letná FC VET Pralinky F.C.K.
Richard Řezáč – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Kudrna, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Petr Vacata, Miloslav Věchtík, Pavel Žaba vs Jiří Mučkarovský – Václav Burian, Jaroslav Černoch, Pavel Kohout, Josef Kubr, Jan Kunz, Radek Martínek, Martin Prchal, Michal Predikant, Robert Václavík, Luděk Žiga
55., 56. Daniel Krynický 2., 41., 53. Michal Predikant
10. 11. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET PFC Kodymka 9. 3:1 (1:0)
Vyrovnané a bojovné utkání. Domácí měli větší štěstí v koncovce. Filip Sobota, Jan Špinka
Letná FC VET PFC Kodymka
Richard Řezáč – Václav Kala, Pavel Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jaromír Štědronský, Petr Vacata, Pavel Žaba vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Martin Varga
15. Daniel Krynický
41. Jaromír Štědronský
56. Pavel Klíma
33. Michal Čermák
3. 11. 11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Letná FC VET 8. 7:5 (2:5)
Rozhodčí se nedostavil.
Inter Lotyšák VET A Letná FC VET
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Petr Klíma – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Miloš Klouček, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Miloslav Věchtík
28. Petr Klíma
20. 10. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET Dejvický expres VET 7. 2:0 (0:0)
Klidný zápas. Milan Šídlo, Václav Linhart
Letná FC VET Dejvický expres VET
Miloslav Věchtík – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Petr Klíma, Daniel Krynický, Richard Řezáč, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Petr Vacata, Pavel Žaba vs Pavel Strnad – Aleš Breburda, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Ladislav Mach, Robin Náse, Petr Šmejkal
40. Petr Klíma
51. Daniel Krynický
13. 10. 11 20:45 MIKU1 Daltonové VET Letná FC VET 6. 1:8 (0:4)
Jednoznačné utkání. Roman Kovařík, Václav Jirsák
Daltonové VET Letná FC VET
Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Pavel Klíma – Roman Charvát, Václav Kala, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Richard Řezáč, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Miloslav Věchtík, Pavel Žaba
45. Rudolf Šafr 7., 43. Pavel Žaba
9., 53. Daniel Krynický
13. Václav Kala
26. Jaromír Štědronský
34., 51. Richard Řezáč
6. 10. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET Boca Seniors VET 5. 6:0 k.
Utkání dobré úrovně od začátku patřilo domácímu týmu, o jehož výhře rozhodl již průběh 1.poločasu.
Letná FC VET Boca Seniors VET
Richard Řezáč – Roman Charvát, Václav Kala, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Kudrna, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Miloslav Věchtík vs Petr Šťáva – Martin Buneš, Aleš Holas, Marian Křivan, Petr Němec, Michal Petruk, Jindřich Rys
2. Jan Kudrna
13. OG
26., 30., 51. Václav Kala
36. Miloš Klouček
45. Petr Němec
22. 9. 11 18:15 HOSTI Zachovalí Letná FC VET 4. 4:3 (1:1)
Zasložená váhra Zachovalých, kteří po celý zápas byli lepším týmem. Pavel Hrubeš, Ondřej Sedláček
Zachovalí Letná FC VET
Tomáš Dolínek – Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, Tomáš Noll, Jiří Pak, Marek Pohanka, Dušan Stádník vs Jaromír Štědronský – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Petr Klíma, Miloš Klouček, Michal Ševčík, Petr Vacata, Miloslav Věchtík
24. Tomáš Noll
37. Marek Pohanka
39. Dušan Stádník
49. Jiří Pak
25., 59. Pavel Klíma
38. Václav Kala
15. 9. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET Rokoska VET A 3. 1:2 (0:2)
Bojovné utkání dobré úrovně. Hosté si v prním poločase vypracovali dvoubrankový náskok, hosté po přestávce snížili, pak soupeře zatlačili do obrany, vyrovnat však nedokázali. Trnka
Letná FC VET Rokoska VET A
Pavel Klíma – Roman Charvát, Václav Kala, Petr Klíma, Michal Ševčík, Jaromír Štědronský, Zdeněk Štěpánek, Petr Vacata, Miloslav Věchtík, Pavel Žaba vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor, Petr Vydra
40. Václav Kala 12. Karel Frankota
30. Pavel Šnor
8. 9. 11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Letná FC VET 2. 1:1 (1:1)
Letná se ujala po hezké kombinaci nedení, zbytek půle ji držel gólman. Vysočany soupeře mačkali až srovnali. Druhá půle už byla herně vyrovnaná, i přes některé příležitosti branka už nepadla. Petr Havel, Martin Hošek
Sokol Vysočany VET Letná FC VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Jan Kudrna – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Miloš Klouček, Jaromír Štědronský, Pavel Žaba
25. Rostislav Ištok 11. Václav Kala
1. 9. 11 20:45 MIKU1 Letná FC VET Traktor Praha VET 1. 1:1 (1:1)
Velmi nervózní utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Michal Vodička, Miloslav Anděl