Po 10.10.11 18:00 ZAK Viktoria Bítovská VET A Úterní hosté VET   (VL3A)
Po 10.10.11 19:15 ZAK Blaženka spiders Kovárna PC   (HL6A)
Po 10.10.11 20:30 ZAK Javorák Malostranský SK   (VL2A)
St 19.10.11 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Kbelské vosy A   (HL3C)
St 19.10.11 19:15 ZAK GFC Regent A Lucián FC A   (HL3C)
St 19.10.11 20:30 ZAK Ontosport Polnohospodár Praha   (HL5E)

1. 12. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Dejvický expres VET 11. 6:1 (4:1)
V utkání padlo mnoho branek, domácí zvítězili zaslouženě. Pavel Kubiš, Ladislav Labuta
Sokol Vysočany VET Dejvický expres VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Aleš Breburda – Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Ladislav Mach, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám
4. Jiří Povýšil
20., 28., 29., 35. Rostislav Ištok
56. Petr Hochmann
21. Ilja Bureš
24. 11. 11 20:30 ZAK Daltonové VET Sokol Vysočany VET 10. 3:1 (2:1)
Rozhodl jeden hráč. Jára
Daltonové VET Sokol Vysočany VET
Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
3., 50. Petr Rokyta
10. Rudolf Šafr
12. Rostislav Ištok
10. 11. 11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Boca Seniors VET 9. 6:0 k.
Dlouho vyrovnané utkání nakonec strhli k vítězství hráči Sokolu. Karel Michl
Sokol Vysočany VET Boca Seniors VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Michal Štěpánek – Martin Buneš, Marian Křivan, Roman Kruml, Petr Němec, Jindřich Rys, Petr Šťáva
13., 41., 47. Rostislav Ištok
23. Jiří Povýšil
51. Tomáš Záruba
48 Petr Hochmann 5. Jindřich Rys
20. Martin Buneš
33. Michal Štěpánek
3. 11. 11 18:15 HOSTI Zachovalí Sokol Vysočany VET 8. 8:1 (3:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, poté však Zachovalí začali střílet góly. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Zachovalí Sokol Vysočany VET
Dušan Stádník – Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, David Kronovetr, Tomáš Noll, Jiří Pak, Marek Pohanka vs Roman Janda – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
12., 40., 48. Dušan Havlíček
23. Jiří Pak
25. Tomáš Hrubý
50. David Kronovetr
55., 56. Marek Pohanka
6. Vladimír Topič
20. 10. 11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Rokoska VET A 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které domácí rozhodli až v samém závěru utkání. Antonín Hráček, Lukáš Valeš
Sokol Vysočany VET Rokoska VET A
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Bohumil Prček, Vladimír Topič vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
8. Ladislav Kafka
58. Vladimír Topič
18. Pavel Šnor
13. 10. 11 19:15 ZAK PFC Kodymka Sokol Vysočany VET 6. 3:3 (0:2)
František Kaduk
PFC Kodymka Sokol Vysočany VET
Zdeněk Rožánek – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jaroslav Švestka vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
40., 51. Jaroslav Švestka
48. Jan Doležal
17., 28. Rostislav Ištok
33. Tomáš Záruba
6. 10. 11 19:15 ZAK Traktor Praha VET Sokol Vysočany VET 5. 2:3 (1:2)
Pěkný zápas. V úvodu lepší Sokol si vypracoval dvougólový náskok, který v průběhu ztratil. Hosté i přes neproměněnou penaltu za stavu 2:2 byli šťastnějším týmem, který vstřelil třetí rozhodující gól. Hošek
Traktor Praha VET Sokol Vysočany VET
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, František Stolař, Luděk Tobola, Luděk Tobola vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
23. Jiří Malaník
41. František Stolař
14. Tomáš Záruba
52. Petr Hochmann
22. 9. 11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Vyprahlo FC VET 4. 1:1 (1:0)
Utkání bez závad ve vysokém tempu. Malena
Sokol Vysočany VET Vyprahlo FC VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič vs Zdeněk Syrový – Jaroslav Drahota, Jiří Halík, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
26. Rostislav Ištok 57. Jaroslav Drahota
15. 9. 11 19:15 SCBEC Pralinky F.C.K. Sokol Vysočany VET 3. 2:14 (1:5)
Krásné a rychlé utkání rozhodli hosté již v první půli. Lukáš Srb, Václav Křikava
Pralinky F.C.K. Sokol Vysočany VET
Luděk Žiga – Václav Burian, Jaroslav Černoch, Pavel Kohout, Josef Kubr, Jan Kunz, Radek Martínek, Jiří Mučkarovský, Martin Prchal, Robert Václavík vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
29., 47. Radek Martínek 3., 43., 58., 60. Tomáš Záruba
6., 27., 41., 42., 53. Rostislav Ištok
23. OG
24., 36., 39., 54. Jiří Povýšil
8. 9. 11 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Letná FC VET 2. 1:1 (1:1)
Letná se ujala po hezké kombinaci nedení, zbytek půle ji držel gólman. Vysočany soupeře mačkali až srovnali. Druhá půle už byla herně vyrovnaná, i přes některé příležitosti branka už nepadla. Petr Havel, Martin Hošek
Sokol Vysočany VET Letná FC VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Jan Kudrna – Roman Charvát, Václav Kala, Pavel Klíma, Miloš Klouček, Jaromír Štědronský, Pavel Žaba
25. Rostislav Ištok 11. Václav Kala
1. 9. 11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Sokol Vysočany VET 1. 4:0 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, druhý patřil lépe kombinujícím domácím. Pavel Novák
Inter Lotyšák VET A Sokol Vysočany VET
Martin Houdek – Daniel Brodský, Pavel Brož, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček