10. Speciál Braník VET 10 4 0 6 21:33 -2
11. Vibromax 1985 juniorka 10 1 1 8 9:52 -7

Pá 30.9.11 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW FC 1869   (HL6G)
Pá 30.9.11 18:15 DEKAN Tyran Saens 1.FC VET B Kumpáni VET   (VL4B)
Pá 30.9.11 19:30 DEKAN Šajtle s.r.o. VET Monočlánek FC VET   (VL4B)
Čt 1.12.11 19:00 P3 Ontosport Indiana Team   (HL5E)
Čt 1.12.11 20:15 P3 SuperNova L.F.C. Buran Buran SUP   (SVL3B)

5. 12. 11 20:15 STOD Vibromax 1985 juniorka Premiéra TV 11. 0:4 (0:1)
V poklidu hrané utkání se šancemi na obou stranách. Premiéra měla celé utkání herní převahu a nedovolila soupeřům skórovat. Karel Třesohlavý, Lukáš Kratochvíl
Vibromax 1985 juniorka Premiéra TV
Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Petrla, Lubomír Štorek vs Josef Staněk – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Lištvan, David Rozvald
19., 41. Tašo Andjelkovski
40., 55. OG
29. 11. 11 17:45 STOD Berger club Vibromax 1985 juniorka 10. 10:0 (5:0)
Rozhodčí se nedostavil. Hosté hráli do 15. minuty jen ve čtyřech, ale ani pak nestačili.
Berger club Vibromax 1985 juniorka
Karel Pulda – Pavel Gaper, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Luboš Hladík, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
2., 5., 8., 15. Miroslav Valenta
25., 49. Radek Mrkvica
40., 44. František Zalužanský
54. Petr Vaněk
58. Roman Vild
21. 11. 11 19:30 zzNOVOB Vibromax 1985 juniorka Zlatý krysy FC 9. 0:5 (0:3)
Utkání jednoznačného průběhu. Zlaté krysy byly daleko fotbalovějším týmem a zcela zaslouženě vyhrály vysokým rozdílem. Michal Jančář, Jan Martinovský
Vibromax 1985 juniorka Zlatý krysy FC
Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Luboš Hladík, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla vs Jiří Svoboda – Tomáš Danda, Viktor Kassl, Pavel Krejza, Ladislav Kršek, Antonín Lanhaus, Jiří Pátek, Martin Strouhal, Richard Vávra, Pavel Vošahlík
15., 19., 42. Pavel Krejza
26. Jiří Pátek
41. Pavel Vošahlík
31. 10. 11 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka 7. 1:2 (0:2)
Utkání přineslo nepříliš zajímavou podívanou. Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka
Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka
Milan Mrázek – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Hynek Češpiva, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Miroslav Trégner vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
56. Pavel Kameš 16. Petr Burian
19. Pavel Mráz
53. Jiří Petrla
17. 10. 11 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Turman VET 6. 1:3 (0:0)
Hosté měli po celý zápas převahu, góly ale začal dávat až ve druhé půli.
Vibromax 1985 juniorka Turman VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek vs Pavel Macek – Michal Čihák, Martin Micka, Petr Packert, Robert Průšek, Martin Tůma, Martin Vacek
48. Štefan Klíma 43. Martin Vacek
47. Michal Čihák
58. Martin Tůma
11. 10. 11 19:30 DEKAN Studenti Praha FC VET Vibromax 1985 juniorka 5. 4:4 (3:4)
Pohodový zápas. Ačkoli Studentů se moc nesešlo, se soupeřem drželi krok po celý zápas. Jan Kučera, Marek Königsmark
Studenti Praha FC VET Vibromax 1985 juniorka
Vladimír Moudrý – Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Luboš Hladík, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
21. Jiří Petrla
3. 10. 11 18:15 ARIT Rychlé pípy VET Vibromax 1985 juniorka 1. 4:0 (2:0)
Prvních deset minut se hrál vyrovnaný zápas. Po první vstřelené brance domácích se protihráči začali vztekat. To se jim nevyplatilo a za pět minut inkasovali druhý gól. V závěru druhé půle opět inkasovali 2 góly a tím byl výsledek hotov. Petr Vorel
Rychlé pípy VET Vibromax 1985 juniorka
Martin Kulíček – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Petr Novotný, David Procházka, Petr Vlach, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Jan Doseděl, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
13. Jan Vorlík
18. Petr Novotný
40., 58. David Procházka
26. 9. 11 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Starci na chmelu A 4. 1:11 (0:6)
Jednoznačné utkání, hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase. Filip Donát, Tomáš Jozífek
Vibromax 1985 juniorka Starci na chmelu A
Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Pavel Procházka – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal
51. Jiří Mužíček 1., 18. Vladimír Dusil
14., 45. Petr Hlásný
20., 37., 41., 60. Michal Fischer
22. Ladislav Eliáš
25. Petr Jambor
53. Lubomír Vodehnal
19. 9. 11 19:00 STOD Speciál Braník VET Vibromax 1985 juniorka 3. 1:0 (0:0)
Tým hostů soustředěným výkonem a bráněním sahal po bodu, ale v 38.minutě zůstal po autu u tyčky volný Nový, který rozhodl.
Speciál Braník VET Vibromax 1985 juniorka
Pavel Procházka – Roman Fiala, Ota Kopřiva, David Ledinský, Jiří Nový, Petr Šedivý, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
38. Jiří Nový
12. 9. 11 17:45 STER1 Vibromax 1985 juniorka Socra AFK Karlín FC VET 2. 1:9 (1:4)
Tým hostů prokázal fotbalovou kvalitu a zaslouženě vyhrál výrazným rozdílem.
Vibromax 1985 juniorka Socra AFK Karlín FC VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Štefan Klíma, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs František Lokaj – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Marek Himl, Luboš Karas, Stanislav Mařík, Luboš Pokorný, Martin Rybář, Jiří Vestfál