St 23.5.12 19:00 P3 Modrá vopice TJ F.C.K.   (HL6B)
St 23.5.12 20:15 P3 Městská policie Hertha ZMZ   (HL2B)
St 6.6.12 18:15 HOSTI Komtupapa Bába FC   (HL5C)
St 6.6.12 19:30 HOSTI Queens Park Club Saens 1.FC A   (HL2B)

27. 6. 12 19:30 MIKU3 PAVAPA Motl Inter Lotyšák B 11. 1:6 (0:1)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
PAVAPA Motl Inter Lotyšák B
David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský vs Jan Durdis – Pavel Bubeník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Petr Kapoun, Jiří Kulhánek, Vít Kulhánek, Jan Répal, Jan Syrovátka
42. Marek Lojda 25., 35. Petr Kapoun
36. Jiří Kulhánek
53., 57. Martin Dvořák
55. Jan Syrovátka
13. 6. 12 18:00 ZAK Betl K.F.K. B PAVAPA Motl 10. 2:1 (0:1)
Po vlastní brance domácích to dlouho vypadalo na vítězství hostů, snaha domácích vyústila v dokonalý obrat.
Betl K.F.K. B PAVAPA Motl
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Stejskal
46. Patrik Balej
56. Tomáš Čedík
20. OG
4. 6. 12 19:00 P3 PAVAPA Motl Inter Ohradní 9. 1:2 (0:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První půli si lepší hosté vytvořili náskok a usnuli na vavřínech, domácí ve druhé půli přidali, ale na vyrovnání to nestačilo. Trnka
PAVAPA Motl Inter Ohradní
David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Robert Sojka, Michal Stejskal vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman
48. Jakub Motl 4. Jiří Brož
24. Filip Turek
28. 5. 12 20:45 BECH Borussia Bubeneč PAVAPA Motl 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Michal Černík, Luboš Řezníček
Borussia Bubeneč PAVAPA Motl
Milan Golka – Jakub Mlejnek, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Pavel Putík, Roman Venc, Petr Vlček vs
22. 5. 12 19:00 P2 PAVAPA Motl SquashArena 7. 1:5 (0:4)
Od 10. minuty jasná záležitost hostů, i když po poločase se opticky síly srovnaly. Nicméně vítězství Areny bylo jasné. Vojtěch Hündl, David Václavek
PAVAPA Motl SquashArena
David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Robert Sojka, Michal Stejskal vs Martin Lorenc – Michal Abraham, Jiří Beneš, Jiří Hervert, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Petr Nitsche, Martin Pánek, Ondřej Pekárna, Martin Piskorík, Jan Pořízka, Zdeněk Pospíšil
46. Jakub Motl 10., 22. Jan Pořízka
13. Jiří Beneš
18. Ondřej Pekárna
33. Petr Nitsche
16. 5. 12 20:30 ZAK Sean team A PAVAPA Motl 6. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání až do konce zápasu. Karel Hanžlík, Lukáš Procházka
Sean team A PAVAPA Motl
Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Stejskal
33. Tomáš Klusáček 20. Marek Lojda
38. Jiří Kmoch
10. 5. 12 20:45 BECH PAVAPA Motl Relax-FC 5. 2:2 (2:0)
Bojovné utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Josef Říha
PAVAPA Motl Relax-FC
David Motl – Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Stejskal vs Petr Bařina – Pavel Bařina, Ludvík Fiala, František Hakl, Miroslav Königsmark, Petr Mužík, Jakub Souček, Yevgen Stets, Lukáš Vild, Tomáš Wolf
18. Pavel Motl
26. Michal Stejskal
32. František Hakl
45. Tomáš Wolf
25. 4. 12 17:00 zzZARUB Vokra VV PAVAPA Motl 4. 2:3 (1:1)
Po celou dobu vyrovnané utkání ale hráči Pavapy měli hráče Motla, který toto utání rozhodl.
Vokra VV PAVAPA Motl
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Petr Popelák, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs David Motl – Jiří Kmoch, Marek Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka, Michal Stejskal
14., 44. Michal Bobysud 27., 51., 59. Pavel Motl
18. 4. 12 19:00 P2 Petrohradská BFK A PAVAPA Motl 3. 4:2 (1:1)
Petrohradská byla lépe využívajícím týmem a proto zaslouženě zvítězila. Pískali jsme stejnou skupinu a musím říci, že tento zápas byl o 2 třídy horší.
Petrohradská BFK A PAVAPA Motl
Tomáš Procházka – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel, Martin Procházka vs David Motl – Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Michal Stejskal
7. Martin Kapucián
48., 60. Lukáš Králík
49. Radoslav Melničuk
20., 52. Jakub Motl
12. 4. 12 19:30 DEKAN PAVAPA Motl Real TIDE XXL 2. 4:4 (2:2)
Když se tým Pavapa ujal dvoubrankového vedení, zdálo se, že bude mít už navrch. Opak byl pravdou a vedení stejně rychle ztratil. Ve 2.pol. se rozpoutala přetahovaná a Real šel dokonce do vedení. Ovšem houpačka šla zase na druhou stranu. Nakonec se asi ku spokojenosti obou ustálila v rovnováze. Michal Čermák, Martin Baitler
PAVAPA Motl Real TIDE XXL
Miroslav Lojda – Michal Bureš, Jiří Kmoch, Milan Korman, Marek Lojda, David Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka, Michal Stejskal vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka