Út 10.4.12 19:30 BECH PFC Kodymka SUP A Tučňáci SUP B   (SVL3A)
Út 10.4.12 20:45 BECH Spajta 1905 Typos FC   (HL6C)
Út 1.5.12 19:30 BECH Domácí potřeby VET Kulišáci CF VET   (VL2A)
Út 1.5.12 20:45 BECH Czech line Spajta 1905   (HL6C)

27. 6. 12 19:15 ZAK Relax-FC Betl K.F.K. B 11. 1:1 (1:0)
Svižné technické utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Vratislav Kracman
Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Jaroslav Černý, Ludvík Fiala, Miroslav Königsmark, Jakub Souček vs Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, Martin Šaroun, Petr Wiesner
18. Michal Bareš 33. Patrik Balej 34. Petr Cízner
38. Patrik Balej
48. Martin Šaroun
14. 6. 12 20:45 BECH Inter Ohradní Relax-FC 10. 7:3 (6:1)
Inter přehrál Relax díky pěti brankám během 10ti minut. Po změně stran se hra vyrovnala. Čapla
Inter Ohradní Relax-FC
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Gregor, Martin Horáček, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Jaroslav Černý, Ludvík Fiala, Miroslav Königsmark, Jakub Souček, Yevgen Stets, Tomáš Wolf
18., 24., 60. Ondřej Šebela
21., 26. Jiří Brož
28. Tomáš Zeman
30. Vladimír Teplan
16., 58. Michal Bareš
32. Jaroslav Černý
7. 6. 12 20:45 BECH Relax-FC Borussia Bubeneč 9. 2:2 (1:0)
Hrál se velice kvalitní zápas s vekým nasazením a plný individuálních akcí. Relax se ujal vedení po rychlé akci přesně zakončené Wolfem. Potom se dlouho hrálo bez branek za mírné převahy Bubenče. Ve druhé půli stačili nej. hráči na hřišti Mlejnkovi 2 minuty, aby otočil skóre. 8minut před koncem po zmatcích v obraně Bubenče Relax vyrovnal na konečných 2:2. Martin Petřina, Jan Šimůnek
Relax-FC Borussia Bubeneč
Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Miroslav Königsmark, Jakub Souček, Yevgen Stets, Tomáš Wolf vs Milan Golka – Jakub Mlejnek, Jiří Pařízek, Petr Plášil, Michal Preisler, Pavel Putík, Pavel Radoš, Ladislav Raichl
9. Tomáš Wolf
52. Yevgen Stets
41., 42. Jakub Mlejnek
31. 5. 12 20:45 BECH SquashArena Relax-FC 8. 9:2 (3:0)
Vynikající zápas hraný po většinu utkání za prudkého deště, hosté rozhodně nebyli o tolik slabším soupeřem jak ukazuje výsledek, ale domácím se mimořádně dařilo v  koncovce.
SquashArena Relax-FC
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Jiří Beneš, Jiří Hervert, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Petr Nitsche, Martin Pánek, Ondřej Pekárna, Martin Piskorík, Jan Pořízka vs Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Ludvík Fiala, Miroslav Königsmark, Jakub Souček, Yevgen Stets, Tomáš Wolf
5., 29. Radoslav Košalko
21., 31., 41., 42., 49., 59. Michal Abraham
57. Pavel Hrudník
52., 55. Yevgen Stets
24. 5. 12 20:45 BECH Relax-FC Sean team A 7. 3:5 (1:4)
Pohledné utkání plné hezkých akcí a zakončení. Zvítězilo komplexnější mužstvo, když se tým Relaxu nesešel v plné síle. Milan Lupač, František Jirsa
Relax-FC Sean team A
Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Ludvík Fiala, Miroslav Königsmark, Jakub Souček, Tomáš Wolf vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Aleš Kratochvíl, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
23. Michal Bareš
31. Jakub Souček
33. OG
5., 12., 27., 29. Radek Zubatý
40. Aleš Průša
16. 5. 12 18:15 zzZARUB Vokra VV Relax-FC 6. 5:4 (1:2)
Hrálo se pohledné utkání nahoru dolů. Oba brankáři si zachytali. Každý chvilku tahal pilku. Do vítězného konce to dotáhla Vokra a raduje se z prvních bodů na jaře. Jiří Kadlec, Jan Balcer
Vokra VV Relax-FC
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Petr Popelák, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Tomáš Klíma – Michal Bareš, Jan Fiala, Ludvík Fiala, František Hakl, Yevgen Stets, Lukáš Vild, Tomáš Wolf
49. Ludvík Fiala
10. 5. 12 20:45 BECH PAVAPA Motl Relax-FC 5. 2:2 (2:0)
Bojovné utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Josef Říha
PAVAPA Motl Relax-FC
David Motl – Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Stejskal vs Petr Bařina – Pavel Bařina, Ludvík Fiala, František Hakl, Miroslav Königsmark, Petr Mužík, Jakub Souček, Yevgen Stets, Lukáš Vild, Tomáš Wolf
18. Pavel Motl
26. Michal Stejskal
32. František Hakl
45. Tomáš Wolf
25. 4. 12 19:00 P1 Relax-FC Petrohradská BFK A 4. 1:2 (0:2)
Po rozpačitém vstupu obou mužstev do utkání si v 7' a 8' minutě vzali slovo hosté a dvěma rychlými góly rozhodli zápas. Domácí tým se musel od 15 minuty obejít bez svého nejlepšího hráče, který se po jednom ze soubojů přesunul pro zranění na post gólmana. I proto bez většího odporu podlehli hostům 1:2.
Relax-FC Petrohradská BFK A
Ludvík Fiala – Michal Bareš, František Hakl, Miroslav Königsmark, Yevgen Stets, Tomáš Wolf vs Martin Procházka – Václav Dreksler, Lumír Františák, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel
50. František Hakl 7. Radoslav Melničuk
8. Martin Kapucián
50. Václav Dreksler
19. 4. 12 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Relax-FC 3. 2:4 (0:1)
Výborné utkání. Zkušenost proti fotbalovému mládí. Real neproměnil šance a zaslouženě prohrál.
Real TIDE XXL Relax-FC
Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Ludvík Fiala, František Hakl, Jakub Souček, Yevgen Stets, Lukáš Vild, Tomáš Wolf
50. Jiří Bouše ml.
59. Michal Soucha
25. OG
32., 58. Tomáš Wolf
34. Yevgen Stets
12. 4. 12 20:45 BECH Relax-FC Lucián FC A 2. 12:5 (3:2)
Mladší a důraznější hráči Relaxu přestříleli Lucián, který sestavu lepil na poslední chvíli. Dušan Melíšek, Jan Strouhal
Relax-FC Lucián FC A
Aleš Hlaváček – Michal Bareš, Ludvík Fiala, František Hakl, Jakub Souček, Yevgen Stets, Tomáš Wolf vs David Pypenko – Adam Kraus, Jaroslav Macek, Luboš Vaculík, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný