Út 5.6.12 19:00 P3 Městská policie Holosmetky FC A   (HL2B)
Út 5.6.12 20:15 P3 Masters V Balabuška Old TJ   (VL3D)
St 20.6.12 18:15 HOSTI Queens Park Club Úderka Žižkov junioři   (HL2B)
St 20.6.12 19:30 HOSTI Klucy PFS Metro AFK   (HL8E)

25. 6. 12 17:45 STER3 Reds FC R.I.P. A 11. 1:3 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, když se gólově prosadili pouze domácí. Druhý poločas se nesl ve velkém náporu hostů, kterému statečně odolával gólman domácích a jeho dobře postavené tyče, hosté nastřelili asi 15x tyč. Až v závěru strhli hosté vítězství na svou stranu. Karel Kahovec, Michal Haleš
Reds FC R.I.P. A
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Paul Singh, Josef Zíma vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Petr Charvát, Martin Hoidar, Ronald K. Howqvist, Jan Linhart, Michal Špíšek
11. Josef Zíma 46. Ronald K. Howqvist
56. Jan Linhart
56. Petr Charvát
11. 6. 12 20:45 MIKU1 Letná FC Reds FC 10. 1:7 (1:4)
Utkání generací vyhrálo mládí, ale obě mužstva zaslouží pochvalu za velmi pěkný a férově vedený zápas. Martin Šimek, Jan Měchura
Letná FC Reds FC
Miroslav Korbel – Pavel Klíma, Petr Klíma, Jan Kudrna, Richard Řezáč, Robert Šimek vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb, Josef Zíma
22. Robert Šimek 8., 12., 56. Tomáš Robb
16. OG
22. Jakub Kafka
33. Petr Kafka
42. Marek Kubíček
4. 6. 12 17:00 DEKAN Reds FC Ještěrka 9. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězili domácí, kteří se více soustředili na hru než na debaty s rozhodčím. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Reds FC Ještěrka
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Tomáš Konečný, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb, Paul Singh vs Martin Görög – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Roman Leník, Martin Melzoch, Martin Schuh, Tomáš Semerád
18. Roman Leník
28. 5. 12 19:30 MIKU3 J.R.Club A Reds FC 8. 2:5 (1:4)
Hosté fotbalově lepším mužstvem.
J.R.Club A Reds FC
Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb, Paul Singh, Josef Zíma
57. Jan Kubín
22. 5. 12 18:15 SLIVE Reds FC Autobazar Duo A 7. 4:5 (3:4)
Pohodové utkání plné přesných přihrávek hrané fair play. Hosté byli přeci jen o ten gól lepší, a to zejména díky úžasnému výkonu Juráka. Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina
Reds FC Autobazar Duo A
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Tomáš Konečný, Marek Kubíček, Jan Kubín, Paul Singh, Josef Zíma vs Josef Forejt – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm
12., 21. Petr Kafka
28. Jakub Kafka
33. Paul Singh
7., 24. Petr Jurák
18., 26. Pavel Böhm
40. Petr Čvirk
15. 5. 12 19:00 P1 4 TD Ala Bundy A Reds FC 6. 2:1 (1:1)
Reds byli v 1.půli lepším týmem, nicméně na 1 gól se těžko vyhrává. Ve 2.půli převzali iniciativu domácí, hosté nemající nikoho na střídání se zuby nehty bránili, ale remízu neubránili.
4 TD Ala Bundy A Reds FC
Jiří Šebesta – Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Marek Štefan, Pavel Votánek vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Paul Singh, Josef Zíma
19. Pavel Votánek
56. Michal Palkoska
57 Petr Hösl 10. Jakub Kafka
7. 5. 12 19:00 P3 Reds FC Ujde to 1980 SK 5. 2:8 (1:2)
Jednoznačný zápas, i když se chvíli Reds drželi druhá půle patřila hostům. Sedlák
Reds FC Ujde to 1980 SK
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Tomáš Konečný, Tomáš Robb, Josef Zíma vs Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik
30. Petr Kafka
55. OG
5., 41. OG
29., 31., 45., 57. Jan Malypetr
38. Petr Moučka
48. Jan Moudřík
23. 4. 12 18:15 zzZARUB Samson Bonella A Reds FC 4. 7:2 (3:2)
Samson potvrdil roli favorita a zaslouženě vyhrál.
Samson Bonella A Reds FC
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Michal Podroužek vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Kubín, Tomáš Robb, Josef Zíma
4., 51. Petr Čermák
8. Petr Novák
24., 52., 56. Josef Masner
46. Miroslav Chmelík
16. Petr Kafka
18. Tomáš Robb
16. 4. 12 19:30 zzNOVOB Reds FC Domácí potřeby A 3. 3:8 (0:2)
Jednoznačné utkání pro Domácí potřeby "A". Janků
Reds FC Domácí potřeby A
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Tomáš Konečný, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb vs Zdeněk Vlach – Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman