Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 20.6.12 | 18:15 | HOSTI | Queens Park Club Úderka Žižkov junioři | 11. | 7:5 |
Ne 17.6.12 | 19:45 | HOSTI | Úderka Žižkov junioři Sananim FC A | 10. | 1:4 |
Ne 10.6.12 | 20:00 | P1 | K.T.S. FC Úderka Žižkov junioři | 9. | 3:8 |
Út 29.5.12 | 19:30 | MIKU3 | Úderka Žižkov junioři Dvorce SK MPI | 8. | 4:3 |
Po 21.5.12 | 19:30 | MIKU3 | Saens 1.FC A Úderka Žižkov junioři | 7. | 11:5 |
Po 14.5.12 | 19:00 | P3 | Úderka Žižkov junioři Nova LFC A | 6. | 14:9 |
Ne 6.5.12 | 20:00 | P1 | Holosmetky FC A Úderka Žižkov junioři | 5. | 4:2 |
Ne 29.4.12 | 20:00 | P1 | Úderka Žižkov junioři Traktor humus A | 4. | 1:1 |
Ne 22.4.12 | 20:00 | P1 | Sparta Pankrác Úderka Žižkov junioři | 3. | 9:7 |
Út 10.4.12 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov junioři Městská policie | 2. | 4:2 |
Ne 1.4.12 | 20:00 | P1 | Hertha ZMZ Úderka Žižkov junioři | 1. | 11:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saens 1.FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 41:28 | 17 |
2. | Sparta Pankrác | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:36 | 17 |
3. | Městská policie | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:33 | 13 |
4. | Hertha ZMZ | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:26 | 12 |
5. | Traktor humus A | 11 | 4 | 4 | 3 | 35:29 | 12 |
6. | Holosmetky FC A | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:31 | 12 |
7. | Queens Park Club | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:29 | 11 |
8. | K.T.S. FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:38 | 10 |
9. | Dvorce SK MPI | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:32 | 9 |
10. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 4 | 1 | 6 | 53:64 | 9 |
11. | Nova LFC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 40:50 | 8 |
12. | Sananim FC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 20:57 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 13.5.12 | 17:45 | STER1 | Sme moc Pragochmel Blšany B (HL8R) |
Ne 13.5.12 | 19:00 | STER1 | Bloodz Forejt FC (HL8R) |
Út 22.5.12 | 18:30 | zzPODVI | Super Naděje B Tycho de Brahe SUP (SVL3A) |
Út 22.5.12 | 19:45 | zzPODVI | Santa Dominica VET PH Servis (VL1A) |
Ne 3.6.12 | 16:15 | P2 | Pivson a Pofel Beerchester United (HL6L) |
Ne 3.6.12 | 17:30 | P2 | Parta AC Youngsters FC (HL8O) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Boček Miroslav | 1 | 0 |
Duranski Filip | 2 | 0 |
Galus Daniel | 7 | 6 |
Hanousek Marek | 5 | 19 |
Houser Josef | 3 | 0 |
Machálek Jakub | 2 | 2 |
Mráz Lukáš | 10 | 7 |
Novotný Luděk | 5 | 2 |
Pázler Jan | 2 | 3 |
Pospíšil Tomáš | 7 | 5 |
Řezáč Pavel | 7 | 1 |
Šrámek David | 1 | 1 |
Šupita Robert | 8 | 2 |
Zelenka Kamil | 8 | 9 |