12. Růžoví delfínci 97,2 11 3 1 7 29:42 7

St 4.4.12 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Sean team A   (HL3B)
St 4.4.12 19:15 ZAK GFC Regent A Demoliční četa   (HL4C)
St 4.4.12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Ďáblice FK   (HL7D)
St 18.4.12 18:00 ZAK Credit Praha FC CCCP   (HL7D)
St 18.4.12 19:15 ZAK GFC Regent A GoHosp PK   (HL4C)
St 18.4.12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Inter Mokušle   (HL7D)

19. 6. 12 19:30 zzPODVI Růžoví delfínci 97,2 Czech line 11. 6:2 (2:2)
Slušné utkání z obou stran s minimem faulů. Pohledný fotbal, snad jen domácí byli v zakončení přesnější, proto zřejmě spravedlivé vítězství. Tomáš Rosenberger
Růžoví delfínci 97,2 Czech line
Petr Deršák – Jan Hala, Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal, Ladislav Žižka vs Radek Csik – Jakub Fišer, David Křížek, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
6., 34., 45. Ladislav Žižka
10. Roman Kabele
40. Jiří Vrzal
50. Dušan Merta
14., 27. David Křížek
5. 6. 12 18:15 KBELY Czech line Praga Calcio CC 10. 2:2 (2:0)
Po poločase se zdálo, že je rozhodnuto. Pak ale hosté zabrali a zaslouženě vyrovnali. Jan Soukup, Jiří Zelenka
Czech line Praga Calcio CC
Radek Csik – Jakub Fišer, David Křížek, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Libor Zientek vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek
3. Jakub Fišer
18. Libor Zientek
36. Tomáš Bárta
41. Jiří Lacina
29. 5. 12 18:30 HRAB1 Black mamba IBD Czech line 9. 11:5 (6:3)
Mamba využila všechny své šance, největší problém jí dělal Křížek, který ale na všechno nestačil. Josef Černý, Petr Jíša
Black mamba IBD Czech line
Martin Lukáš – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas vs Radek Csik – Jakub Fišer, David Křížek, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
55. Stanislav Smeták
15. 5. 12 18:15 KBELY Czech line Penco FC 8. 6:2 (4:0)
V utkání dobré úrovně zvítězilo po zásluze Czech line díky koncovce a lepší obraně. Hrálo se velmi slušně. Jan Soukup
Czech line Penco FC
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Libor Zientek vs Martin Dankanin – Patrik Baláž, Jiří Fiala, Pavel Horelica, Emil Kajer, Václav Lisec, David Prachař, Michal Voith
2., 16., 47. David Křížek
10., 51. Jakub Fišer
25. Karel Vnouček
50. Michal Voith
55. Jiří Fiala
8. 5. 12 18:15 KBELY Nalejto 1.FC Czech line 7. 5:2 (2:1)
Nalejto bylo po celý zápas jasně lepším týmem.
Nalejto 1.FC Czech line
Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Tomáš Kutílek, Martin Pikner, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Jindřich Urban vs Radek Csik – Jakub Fišer, David Křížek, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
6. David Přibyl
19. OG
39. Martin Pikner
57., 59. Miroslav Dvořák
29., 51. Jakub Fišer
1. 5. 12 20:45 BECH Czech line Spajta 1905 6. 4:10 (2:2)
Domácí dlouho drželi vyrovnaný stav, v závěru se až nečekaně sesypali a fotbalový soupeř dokázal trestat.
Czech line Spajta 1905
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek vs Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Robert Kuchta, Martin Michl, Richard Nájemník, David Počta, Tomáš Starý
58. Martin Michl
24. 4. 12 18:15 DEKAN Czech line Traktor humus B 5. 0:6 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
Czech line Traktor humus B
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Petr Vodička, Libor Zientek vs René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Pavel Vejvoda, Michal Žák
10., 21., 51. Pavel Vejvoda
35., 50. Martin David
48. Martin Bobysud
17. 4. 12 19:30 HOSTI D.G.Team Czech line 4. 4:8 (2:6)
Jakub Halamka, Daniel Nebřenský
D.G.Team Czech line
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba, Aleš Strážnický vs Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Stanislav Smeták, František Stránský, Petr Vodička, Libor Zientek
60. OG
10. 4. 12 18:15 MIKU1 Czech line Síla vůle 3. 3:4 (0:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Body "Síle vůle" vystřelil 6 minut před koncem Bejček. Čapla
Czech line Síla vůle
Petr Jirka – Radek Csik, Jakub Fišer, David Křížek, Jiří Loda, Stanislav Smeták, František Stránský, Petr Vodička, Libor Zientek vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek
54. Lukáš Bejček
3. 4. 12 17:00 KBELY Typos FC Czech line 2. 1:3 (0:2)
Typosu nedorazil stabilní gólman, jehož méně jisté zákroky rozhodly ( spolu s hráčem Czech Line Křížkem) zápas. Jako perličku lze uvést temnou hrozbu gólmana Typosu, že jestli ho budou spoluhráči kritizovat, na chytání se vykašle a půjde domů. Zabralo to :-) Oldřich Přibyl, Marek Novotný
Typos FC Czech line
Michal Frýdl – Filip Adámek, Zdeněk Adámek, Michal Marek, Jan Salivar, Martin Štolba, Filip Trnka, Marek Vykydal vs Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
41. Jan Salivar 3. Petr Vodička
16., 42. Jakub Fišer
27. 3. 12 17:00 KBELY Czech line ALT 1.AK 1. 12:1 (3:1)
Poražení doplatili na počet hráčů (hráli bez střídání). V prvním poločase byl zápas takřka vyrovnaný, ve druhé půli jednoznačná záležitost vítězů, která přešla v posledních 10 minutách v exhibici. Vladimír Svoboda, Miroslav Brabec
Czech line ALT 1.AK
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek vs Tomáš Hála – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Michal Vítek