12. Růžoví delfínci 97,2 11 3 1 7 29:42 7

Po 30.4.12 17:00 zzZARUB Klub odložených mužů Pod parou   (HL8B)
Po 30.4.12 18:15 zzZARUB Limita Samson Bonella A   (HL4A)
Po 14.5.12 19:30 zzNOVOB R.I.P. A Domácí potřeby A   (HL4A)
Po 14.5.12 20:45 zzNOVOB Prohibice FKK VET Speciál Braník VET   (VL4A)

19. 6. 12 19:30 DEKAN Penco FC Traktor humus B 11. 17:3 (6:3)
Početní nevýhoda je problém v každém sportu (míčovém) a hosté na to doplatili. Předvedli ale srdnatý výkon. Domácí se nebáli kombinovat i téměř na brankové čáře. Utkání klidné, technicky bohaté, několik gólů domácích by si zasloužilo být v hitparádě gólů UEFA. Ondřej Kantor, Pavel Skřivan
Penco FC Traktor humus B
Martin Dankanin – Patrik Baláž, Jiří Fiala, Pavel Horelica, Tomáš Kacovský, David Prachař, Michal Voith vs René Provazník – Daniel Dubec, Martin Marek, Pavel Vejvoda, Michal Žák
24., 30. Pavel Vejvoda
5. 6. 12 18:15 DEKAN Traktor humus B Typos FC 10. 1:14 (0:7)
Utkání proběhlo v režii hostů. Michal Klimeš
Traktor humus B Typos FC
Michal Žák – Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Pavel Vejvoda vs David Švejda – Zdeněk Adámek, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Michal Marek, Jan Salivar, Martin Štolba, Milan Uhmann, Jakub Vokurka
53. Robert Kavecký 2., 6. Tomáš Indrák
10., 20., 41. Jakub Vokurka
20., 21., 43., 59. Tomáš Kratochvíl
23. Zdeněk Adámek
40., 47., 52. Martin Štolba
58. Michal Marek
29. 5. 12 19:30 KBELY Nalejto 1.FC Traktor humus B 9. 10:1 (2:0)
Zápas, který odpovídá 6. lize. Domácí tým byl pohyblivější a chtěl víc zvítězit. Akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Zápas v rámci fair play. Domácí jasně vyhráli. Tomáš Caizl, Erik Kubeša
Nalejto 1.FC Traktor humus B
Jiří Pikner – Jaroslav Berta, Miroslav Dvořák, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Vojtěch Svoboda, Jindřich Urban vs René Provazník – Martin David, Daniel Dubec, Martin Marek, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda, Michal Žák
9., 36., 50., 51., 56. Tomáš Kutílek
26., 57., 59. Jindřich Urban
55. Jan Přibyl
58. Vojtěch Svoboda
59. Martin Marek
15. 5. 12 18:15 DEKAN Traktor humus B ALT 1.AK 8. 1:6 (0:4)
Pavel Chuděj, Josef Kwolek
Traktor humus B ALT 1.AK
René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Oldřich Pokorný, Michal Žák vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Lukáš Chuchmák, Jiří Fábera, Tomáš Hála, Petr Höfner, Július Šaróka
50. Martin David 9. Jiří Fábera
12., 58. Martin Bauer
17. Július Šaróka
29. OG
40. Petr Höfner
8. 5. 12 20:45 BECH Spajta 1905 Traktor humus B 7. 5:1 (1:0)
Spajta jasně převyšovala úroveň šesté ligy. Jednoznačné utkání. Procházka T.
Spajta 1905 Traktor humus B
Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Robert Kuchta, Martin Michl, Richard Nájemník, David Počta, Tomáš Starý vs René Provazník – Martin Bobysud, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda, Michal Žák
20., 45., 48. Robert Kuchta
39. David Počta
42. Martin Michl
52. Martin Marek
1. 5. 12 18:15 DEKAN Traktor humus B Růžoví delfínci 97,2 6. 3:1 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Traktor humus B Růžoví delfínci 97,2
Michal Žák – Martin Bobysud, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda vs Lukáš Merta – Jan Hala, Roman Kabele, Jiří Mácha, Kamil Mácha, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
31. OG
36., 52. Martin Bobysud
17. Dušan Merta 16. Kamil Mácha
24. 4. 12 18:15 DEKAN Czech line Traktor humus B 5. 0:6 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
Czech line Traktor humus B
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Petr Vodička, Libor Zientek vs René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Pavel Vejvoda, Michal Žák
10., 21., 51. Pavel Vejvoda
35., 50. Martin David
48. Martin Bobysud
17. 4. 12 18:15 DEKAN Traktor humus B Praga Calcio CC 4. 5:2 (4:0)
O osudu utkání bylo rozhodnuto již v první půli, v níž si vítězové vypracovali 4brankové vedení.
Traktor humus B Praga Calcio CC
René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
16., 22., 27. Martin David
28. Pavel Vejvoda
34. Martin Bobysud
45. Tomáš Valouch
54. Lukáš Jirát
10. 4. 12 18:15 DEKAN D.G.Team Traktor humus B 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně, kdy kvalita hry převyšovala 6.ligu. Zápasu by slušela remíza a všichni hráči předvedli, že fotbalu rozumí. Filip Mikeš, David Šmída
D.G.Team Traktor humus B
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba vs René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Martin Marek, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Michal Žák
27. Michal Kafuněk
42. David Kafuněk
25. Martin David
3. 4. 12 18:15 DEKAN Traktor humus B Black mamba IBD 2. 9:1 (3:0)
Domácí tým byl lepší od první minuty. Ale v prvním poločase se mu moc nedařilo prosadit. Ve druhé půli však soupeře smetli. Procházka
Traktor humus B Black mamba IBD
René Provazník – Martin David, Daniel Dubec, Robert Kavecký, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Daniel Hovorka, Luděk Hrdlička, Martin Lukáš, Radek Lukáš, Petr Paukner
10., 53. Michal Žák
28., 30., 32., 44., 49. Pavel Vejvoda
40., 60. Martin David
57. Martin Lukáš
27. 3. 12 18:15 MIKU3 Síla vůle Traktor humus B 1. 2:4 (2:4)
Utkání proběhlo v duchu fair play, nenastala žádná mimořádná událost. Adam Hasák, Zbyněk Průša