Po 21.5.12 20:00 DABLI Pavana AK A Dirty Bastards   (HL6B)

24. 6. 12 18:45 zzNOVOB Kovárna PC Bamboocha City 11. 2:7 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí.
Petr Košata – Libor Adamec, Jan Doubek, Michal Ernest, Jan Kašpárek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Petr Konečný – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Martin Roman, Štěpán Škrach, Martin Zemánek
34. Dinh Hieu Duong
40. Štěpán Škrach
42. Martin Zemánek
17. 6. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Kojots United 10. 9:4 (2:2)
Na 6. ligu poměrně kvalitní utkání. Hosté statečně bojovali ve 4 v poli, ale postupně jim došly síly. Zasloužená výhra domácích, slušně hraný zápas. Rosenberger
Bamboocha City Kojots United
Petr Pivoňka – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Petr Konečný, Štěpán Škrach, Martin Zemánek vs Ondřej JupaFilip Donát, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Michal Kroh
33. OG
3. 6. 12 20:00 zzNOVOB Jemné a Solené 1.FC Bamboocha City 9. 8:6 (4:2)
Utkání bohaté na góly, kde domácí neustále vedli a vždy dokázali odrazit šance na vyrovnání. Robert Kopřiva, Michal Patka
Jemné a Solené 1.FC Bamboocha City
Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil vs Petr Konečný – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
51., 57. Ondřej Červinský
27. 5. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Chroustova lokomotiva 8. 3:4 (2:3)
Hrál se kvalitní fotbálek, rozhodly zkušenosti na straně hostů. Michael Repetný, Martin Křeček
Bamboocha City Chroustova lokomotiva
Petr Konečný – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Vojtěch Řehoř, Martin Řežábek, Aleš Sýkora, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
38. Rudolf Zárybnický
20. 5. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Kvantanámo 7. 10:0 (5:0)
Jednoznačné utkání, které zdobily krásné góly domácích. Hosté se zmohli na pár šancí. David Ponert, Tomáš Krucký
Bamboocha City Kvantanámo
Petr Pivoňka – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Patrik Hrubý, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Martin Crkal, Jan Hořejš, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
6., 16., 24. Ondřej Červinský
9., 21., 33., 39. Martin Zemánek
31., 34. Dinh Hieu Duong
56. Štěpán Škrach
13. 5. 12 20:00 zzNOVOB Nottoric Forest Bamboocha City 6. 8:4 (1:2)
Bamboocha byla v 1.půli lepší. V 2.půli držela krok a sahala minimálně po bodu. Potom však nastala gólová smršť Notoriků.
Nottoric Forest Bamboocha City
Miloš Zelingr – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Koronthály, Pavel Kroupa, Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner vs Petr Pivoňka – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
49. Martin Zemánek
6. 5. 12 20:00 zzNOVOB River lejt B Bamboocha City 2. 8:4 (2:3)
Od začátku vyrovnaný zápas, domácí otáčeli skóre až po půli a v závěru strhli vedení na svoji stranu. Na 6.ligu velice pohledný a kvalitní fotbal. Marek Sedlák
River lejt B Bamboocha City
Jan Lőbl – Jan Botlík, Jiří Kohout, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Tomáš Šejvl – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Jakub Hospodský, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
9., 37., 45., 52., 60. Jiří Semotán
24. Jiří Kohout
33. Jan Botlík
57. Libor Novák
9., 18. Ondřej Červinský
20., 41. Jakub Horský
29. 4. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Banzai 5. 1:7 (1:3)
Pohledný zápas, ve kterém se dokázali hosté včas probudit a odtrhnout se od domácích. Vadym Shmyrko, Alexej Tsarev
Bamboocha City Banzai
Petr Konečný – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Patrik Hrubý, Martin Roman, Štěpán Škrach, Martin Zemánek vs Petr Břečka – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jakub Novák, Lukáš Zeman
5. Patrik Hrubý 25. Jan Čápek
26., 56. Jakub Novák
27., 33., 46. Jan Linhart
32. Josef Kalabis
22. 4. 12 20:00 zzNOVOB 1.W.C. Bamboocha City 4. 3:8 (1:4)
Slabá úroveň utkání, hráči ale hráli slušně s velkou radostí. Paleček
1.W.C. Bamboocha City
Jaroslav Vaníček – Petr Koloničný, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Ondřej Červinský – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Jakub Hospodský, Patrik Hrubý, Tomáš Šejvl, Štěpán Škrach, Antonín Vála
60. Štěpán Škrach
15. 4. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City s.Oliver A 3. 2:7 (2:3)
Po velmi bojovném začátku utkání domácí neudrželi náskok dvou gólů a po 40. minutě "přestali hrát" a tak mohli hosté vyhrát. Lukáš Svoboda, Jiří Hálek
Bamboocha City s.Oliver A
Štěpán Škrach – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Jakub Hospodský, Patrik Hrubý, Petr Konečný, Martin Roman, Antonín Vála vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Martin Valenta, Václav Venclík, Michal Zahrádka
9., 11. Patrik Hrubý 21. Petr Horák
23. Josef Janota
25., 58. Michal Zahrádka
40. Martin Valenta
52., 59. Petr Musil
1. 4. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Real Sharks 1. 3:3 (3:1)
Zasloužená remíza. První poločas lepší domácí, druhý hosté. Marek Smetana, Martin Mráz
Bamboocha City Real Sharks
Petr Konečný – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Jakub Hospodský, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, Martin Lenský, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jaroslav Ondráček, Denis Wanča