Ne 10.6.12 17:30 MIKU2 VAL-VAL.Team South Prague FC   (HL8R)

24. 6. 12 18:45 MIKU4 Kojots United Chroustova lokomotiva 11. 6:2 (2:1)
Nádherný zápas. Hráno velmi korektně. Oba týmy se vydaly ze všech sil.
Ondřej Jupa – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Pavel Svoboda vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Václav Řehoř, Vojtěch Řehoř, Tomáš Sýkora, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
60. Pavel Svoboda
12. Radek Vojtěch
48. Martin Beneš
17. 6. 12 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Kojots United 10. 9:4 (2:2)
Na 6. ligu poměrně kvalitní utkání. Hosté statečně bojovali ve 4 v poli, ale postupně jim došly síly. Zasloužená výhra domácích, slušně hraný zápas. Rosenberger
Bamboocha City Kojots United
Petr Pivoňka – Ondřej Červinský, Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Petr Konečný, Štěpán Škrach, Martin Zemánek vs Ondřej JupaFilip Donát, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Michal Kroh
33. OG
29. 5. 12 19:45 HRAB2 Kojots United Nottoric Forest 9. 2:5 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší koncovka týmu Nottoric. Petr Kubík, Michal Petráš
Kojots United Nottoric Forest
Vojtěch Šimůnek – Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Pavel Svoboda, Petr Svoboda vs Miloš Zelingr – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Koronthály, Pavel Kroupa, Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner
26. Tomáš Kosař
49. Martin Šimek
5. Tomáš Jelínek ml.
14., 31. Pavel Koronthály
43. Pavel Kroupa
54. Michal Polák
24. 5. 12 18:15 ARIT Banzai Kojots United 8. 1:3 (1:2)
Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté přece jen lepší v kombinaci. Domácí se snažili o vyrovnání, a proto všechno podřídili útočení a z brejku dostali rozhodující gól.
Banzai Kojots United
Petr Břečka – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Linhart, Jiří Mandík, Jakub Novák, Robert Polák, Lukáš Zeman vs Vojtěch Šimůnek – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda
25. Jan Linhart 16., 57. Tomáš Jozífek
18. Filip Donát
16. 5. 12 20:45 MIKU4 Kojots United 1.W.C. 7. 7:4 (2:2)
Pohledné kvalitní utkání, ve kterém hosté dlouho drželi naději na bodový zisk díky šikovnosti v zakončení z nenápadných šancí. Nakonec ale neodolali Kojotím lepším schopnostem v kombinaci a v posledních minutách přišli o všechny body. Viktor Komárek, Filip Horáček
Kojots United 1.W.C.
Petr Svoboda – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Jaroslav Vaníček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
42. Petr Zíka
13. 5. 12 18:45 ZABEH s.Oliver A Kojots United 6. 5:2 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, které po změně stran potvrdili.
s.Oliver A Kojots United
Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík, Michal Zahrádka vs Pavel Svoboda – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Petr Svoboda
47. Tomáš Kosař
25. 4. 12 18:30 HRAB1 Kojots United River lejt B 5. 7:2 (2:0)
V herně velmi vyrovnaném duelu, v němž sice byli gólové šance na obou stranách, ale góly dávali hlavně hráči týmu Kojots United, čímž zápas dotáhli do zaslouženě vítězného konce. Josef Oplt
Kojots United River lejt B
Pavel Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Jaroslav Musil, Vojtěch Šimůnek, Petr Svoboda vs Jan Lőbl – Tomáš Horčička, Filip Kašpar, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
5. Ondřej Jupa
7. Petr Svoboda
42. Tomáš Jozífek
42., 51. Tomáš Kosař
53., 60. Filip Donát
49., 51. Jiří Semotán
17. 4. 12 17:00 BECH Real Sharks Kojots United 4. 2:3 (1:3)
Slušně odehrané utkání, ve kterém hosté kontrolovali průběh utkání, i když se v posledních minutách museli strachovat o výsledek.
Real Sharks Kojots United
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Martin Lenský, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Petr Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
10. Jiří Křemen
49. Michal Mrovčák
22 Jiří Šebesta 22., 24. Filip Donát
27. Ondřej Jupa
10. 4. 12 18:30 HRAB3 Kojots United Kovárna PC 3. 5:0 (3:0)
Utkání se vedlo v jasné režii domácích, kteří si v klidu poradili s neškodným soupeřem. Alexandr Nikitin, Jaroslav Janeček
Kojots United Kovárna PC
Petr Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Petr Košata – Michal Ernest, Jan Kašpárek, Michael Košata, Patrik Pleštil
3. Filip Donát
12., 31. Vojtěch Šimůnek
14. Tomáš Kosař
40. Martin Šimek
4. 4. 12 20:15 STER2 Kvantanámo Kojots United 2. 3:3 (1:2)
Ve svižně hraném zápase Kvantanámo stále dotahovalo, přičemž vyrovnávajícího gólu dosáhlo těsně před závěrečným hvizdem. Jeho autorem byl navíc gólman Bartoníček, nejlepší hráč utkání, jenž ve velmi těžké pozici parádně trefil halfvolejem. Voldán
Kvantanámo Kojots United
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jakub Jančí, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Petr Linhart, Jan Reichert vs Petr Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
16. Petr Čáha
40. Jan Reichert
60. Martin Bartoníček
12. Michal Kroh
26. Ondřej Jupa
48. Filip Donát
28. 3. 12 19:45 HRAB2 Jemné a Solené 1.FC Kojots United 1. 0:6 (1:0)
Domácí byli jasně lepším celkem, jenže po poločase, ve kterém hosté chvílemi vůbec nevěděli, co se s nimi děje, vedli jen 1:0. Ve druhém poločase hosté dvěma slepenými góly otočili průběh utkání a už už to vypadalo, že zvítězí, nicméně po příšerné chybě brankáře v poslední minutě, nezískali ani bod. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Kojots United pro start hráče Jemných a Solených v trestu.